شیشه حمام

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

شیشه حمام | درب شیشه ای حمام | پارتیشن حمام | قیمت شیشه حمامی | حمام شیشه ای

طراحی یک خانه مدرن نه تنها برای افرادی که سررشته‌ای از معماری ندارند؛ بلکه برای کسانی که در حیطه طراحی و دکوراسیون فعالیت می‌کنند، نیز کاری بس دشوار می‌باشد. توجه ما در ساخت خانه بیشتر به اتاق نشیمن و خواب معطوف می‌شود و این در حالی است که حمام نیز تأثیر بسزایی در شیک جلوه دادن خانه دارد.

با به وجود آمدن کابین دوش های شیشه ای که با نام «پارتیشن حمام» نیز شناخته می‌شوند، می‌توانیم با کمترین فضای ممکن یک فضای شیک و مدرن را با استفاده از شیشه حمام داشته باشیم.

شیشه حمامی با طرح‌ها و قیمت‌های متنوعی که دارد، حس جدیدی از زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. از این رو می‌توان برای هر فضایی با هر ساختار و مقیاسی، گزینه‌ای مناسب از پارتیشن حمام را با هزینه‌ای معقولانه فراهم نمود. جنس درب شیشه ای حمام از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) می‌باشد که از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است. برای زیبایی بیشتر درب شیشه ای حمام و نیز برای جلوگیری از دیده شدن محوطه داخل، می‌توان طرحی را با سندبلاست بر روی شیشه ایجاد کرد.

شیشه حمامشیشه حمامی

قیمت حمام های شیشه ای

امروزه استفاده از حمام شیشه ای در آپارتمان‌ها نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. عواملی از جمله نوع شیشه سکوریت مورد استفاده، یراق آلات‌آلات و متراژ در تعیین قیمت حمام های شیشه ای تأثیرگذار هستند. قیمت حمام های شیشه ای بعد از بازدید کارشناس تعیین می‌گردد.

ویژگی‌ها و کاربردهای شیشه حمام آبشار کابین

۱ ـ شیشه حمام از نوع نشکن (معمولاً سکوریت) می‌باشد و طرح‌های مختلف مات کننده به صورت سند بلاست بر روی آن قابل اجراست.

۲ ـ شیشه حمامی در منازل جهت جداسازی حمام از سایر قسمت‌های منزل یا جداسازی دوش از سایر قسمت‌های حمام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳ ـ شیشه حمام در واقع، مانند دیوار است؛ با این تفاوت که مانعی برای ورود نور و هوا نیست.

۴ ـ شیشه حمامی علاوه بر جداسازی فضا نقش مهمی در جلوگیری از ورود رطوبت، باکتری و ... به سایر نقاط داشته و از تأثیر هوای مرطوب حمام بر دیگر فضاها خودداری می‌کند.

۵ ـ از مزیت‌ها و ویژگی‌های شیشه حمام، می‌توان به سبک بودن درب‌ها اشاره کرد که درب‌ها به راحتی حرکت کرده و به دلیل قاب دار بودن درب‌ها و نوار خور بودن فریم‌ها، شیشه حمامی دارای استحکام خوبی می‌باشد.

۶ ـ شیشه حمام ریلی در طرح‌های مختلف قابل ساخت و اجرا می‌باشد که بیشترین تفاوت آن‌ها در فریم به کار برده شده در آن‌ها می‌باشد. مانند شیشه ریلی فریم لس (بدون فریم) که جلوه مدرن و زیبایی را برای فضای شما به ارمغان خواهد آورد.

۷ ـ فریم به کار برده شده در شیشه حمامی از نوع آلومینیوم اکسترود شده می‌باشد.

۸ ـ یراق آلات‌آلات شیشه حمام ریلی فریم لس تمام استیل می‌باشند.

نصب تراز و مهندسی، گارانتی با پشتوانه دائمی خدمات پس از فروش توسط شرکت آبشار این اطمینان را به شما می‌دهد تا از شیشه حمامی با بهترین کیفیت بهره‌مند شوید.

حمام شیشه ایقیمت حمام شیشه ای

پارتیشن شیشه ای حمام

برای استفاده مناسب از فضای حمام بهتر است از پارتیشن شیشه ای حمام استفاده نمود. در پارتیشن شیشه ای حمام از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می‌شود. پارتیشن حمام می‌تواند فضا و دکوراسیون زیبایی را در حمام‌ها ایجاد نماید و به همین دلیل افراد تمایل بیشتری برای حمام رفتن و اهمیت به بهداشت خود می‌دهند. پارتیشن حمام را می‌توان بنا به سلیقه و ابعاد حمام در طرح‌ها و مدل‌های مختلف، انتخاب و نصب نمود.

درب کشویی حمام

درب کشویی حمام مناسب برای حمام‌های کوچک می‌باشد. درب کشویی حمام در ۳ مدل فریم دار ریلی، فریم لس ریلی و فریم لس لولایی قابل اجراست. درب کشویی فریم لس ریلی نسبت به سایر مدل‌ها روان‌تر و دکوراتیوتر است و یراق آلات‌آلات مورد استفاده در آن از جنس استیل ۳۰۴ می‌باشد، ولی نسبت به سایر مدل‌ها گرانتر نیز هست؛ چرا که یراق آلات‌آلات آن به صورت پک از کشورهای خارجی تهیه می‌گردد.

پارتیشن شیشه ای حمامدرب شیشه ای حمام

قیمت شیشه حمامی

عوامل متعددی بر قیمت شیشه حمامی تأثیرگذار هستند که از مهم‌ترین آن‌ها متراژ و یراق آلات‌آلات می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت این محصول می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

اتاق مستر از گذشته دور به عنوان بخش بزرگتر خانه‌های مسکونی به عنوان اتاق خواب والدین کاربرد داشته است. یک اتاق مستر دارای خصوصیاتی می‌باشد که یکی از خصوصیات بارز آن ابعاد بزرگ اتاق و دارا بودن سرویس بهداشتی و حمام جدا برای اتاق می‌باشد. می‌توان برای ایجاد تنوع و کاربردی‌تر کردن این اتاق از مستر شیشه ای برای حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمود. مستر شیشه ای که با نام «کابین دوش اتاق خواب» نیز شناخته می‌شود، به دلیل زیبایی و کاربردی که دارد، مورد توجه طراحان امروزی قرار گرفته است؛ زیرا وجود شیشه به دلیل شفافیت و یا طرح‌های متخلف آن سبب می‌شود که ابعاد اتاق در نظر بزرگتر دیده شود و از ورود آب و رطوبت به سایر بخش‌های اتاق و خیس شدن آن جلوگیری می‌نماید.

قیمت شیشه حمامیمستر شیشه ایکابین دوش اتاق خواب

مزایای استفاده از شیشه حمام فریم لس

از مزایای شیشه حمام فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ شیشه به کار رفته در آن دارای ضخامت ۱۰ میل بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی می‌باشد.

۲ ـ کلیه یراق آلات آلات استفاده شده در این محصول از جنس استیل ۳۰۴ می‌باشد.

۳ ـ این محصول قابلیت اجرا در اشکال مختلف را دارد.

۴ ـ به دلیل نداشتن پروفیل، تمیز کردن آن راحت‌تر می‌باشد.

۵ ـ شیشه حمامی فریم لس به صورت ریلی و لولایی نصب می‌شود.

مزایای استفاده از شیشه حمامی ریلی

۱ ـ شیشه حمام ریلی بسیار مناسب برای حمام‌هایی با فضای کوچک است.

۲ ـ درب‌های کشویی در شیشه حمام ریلی کمترین فضای ممکن را اشغال نموده و در عین حال، فضای دوش حمام را جدا نموده و از خیس شدن حمام جلوگیری می‌نماید.

شیشه حمام ریلیشیشه حمام فریم لس

مزایای استفاده از شیشه حمامی فریم دار

۱ ـ یراق آلات‌آلات مصرفی در درب شیشه حمام فریم دار از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده می‌باشند که در برابر رطوبت و آب مقاوم هستند.

۲ ـ پروفیل‌های استفاده شده در شیشه حمامی ریلی از جنس آلومینیوم بوده و دارای پوشش رنگ از نوع پودری الکترو استاتیک می‌باشند که امکان هر گونه جداشدگی و خوردگی رنگ از سطح پروفیل را از بین می‌برد.

شیشه سکوریت حمام

شیشه مورد استفاده در حمام شیشه ای، معمولاً شیشه سکوریت می‌باشد. شیشه سکوریت حمام از شیشه ۱۰ میل سکوریت و یراق آلات‌آلات مورد نیاز تشکیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیشه سکوریت حمام و همچنین قیمت این محصول می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

ضد بخار شیشه حمام

همواره بخار گرفتگی سطح شیشه یکی از مضرات استفاده از شیشه در مکان‌های مرطوب از جمله حمام می‌باشد. استفاده از آب برای از بین بردن بخار شیشه علاوه بر این که راه حل کاربردی نیست، مصرف آب را نیز بالا برده و باعث هدر رفت آب می‌شود. برای این که از بخار گرفتگی سطح شیشه حمام جلوگیری کنید، کافی است از اسپری نانو استفاده کنید و سپس، به مدت ۶ ماه بدون بخار لذت ببرید. استفاده از اسپری ضد بخار برای شیشه حمامی موجب آب‌گریزی و آسان تمیز شدن شیشه حمام و عدم جذب گرد و غبار بر روی آن می‌شود.

حمام شیشه ای

امروزه شکل زندگی با تکنولوژی در ارتباط و در حال تغییر از حالتی به حالت دیگر است. در واقع، انسان به دنبال فراهم کردن محیطی مناسب‌تر از قبل برای لذت بردن از زندگی است. برای رسیدن به این حالت از فضای خانه نیازمند آماده‌سازی و بررسی به بهترین نحو ممکن است و شیشه یکی از مهم‌ترین مواد در این فضاسازی‌ها محسوب می‌شود. از کاربردهای شیشه در فضاسازی محیط داخل خانه می‌توان به اجرای حمام شیشه ای اشاره کرد. استفاده از شیشه در حمام امری رایج در اجرای دکوراسیون در فضای خانه شده که دلیل آن زیبایی و کارآیی فوق‌العاده شیشه حمام نسبت به دیگر مواد رایج است.

استفاده از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در حمام شیشه ای باعث شده است که میزان استحکام حمام شیشه ای بالا برود. استفاده از حمام شیشه ای باعث می‌شود که فضای حمام شما تبدیل به فضای دلچسبی شود تا در هنگام استحمام از آن فضا لذت ببرید.

قیمت شیشه حمامشیشه سکوریت حمام

ویژگی های حمام شیشه ای آبشار کابین

۱ ـ حمام شیشه ای آبشار کابین در مدل‌های فریم دار ریلی، فریم لس ریلی و فریم لس لولایی طبق خواسته مشتری قابل اجراست.

۲ ـ حمام شیشه ای آبشار کابین قابلیت اجرا در طرح‌ها و ابعاد گوناگون را دارد.

۳ ـ شیشه‌های نشکن مورد استفاده در حمام های شیشه ای آبشار کابین همگی از کارخانه جام ایمن قزوین تهیه می‌شوند که یکی از باکیفیت‌ترین شیشه‌های نشکن تولیدی در ایران است.

۴ ـ یراق آلات‌آلات مورد استفاده در حمام های شیشه ای فریم لس آبشار کابین تمام استیل ۳۰۴ و دارای رنگ‌های نقره‌ای براق، نقره‌ای مات و طلایی براق هستند.

۵ ـ یراق آلات‌آلات مورد استفاده در حمام های شیشه ای فریم دار آبشار کابین استیل ۳۰۴ و برنج و پلاستیک فشرده و دارای رنگ‌های سفید، نقره‌ای براق، نقره‌ای مات، طلایی براق و زیتونی براق هستند.

شیشه حمام | شیشه حمامی

در دنیای مدرن امروزی توجه به زیبایی منازل از اتاق نشیمن فراتر رفته و توجه به حمام و سرویس بهداشتی اهمیت شایانی پیدا کرده است. از این ‌رو، شرکت آبشار کابین با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها برای هر فضایی با هر مقیاس و ساختاری شیشه حمام زیبا و مدرن با طرح‌های متنوع را تولید می‌نماید. این شیشه حمامی ها علاوه بر زیبایی، فضای زیادی را هم اشغال نمی‌کنند و مشکلی برای استفاده از سایر قسمت‌های حمام و سرویس بهداشتی ایجاد نمی‌نمایند.

خصوصیات شیشه حمام

۱ ـ شیشه حمامی را می‌توان به وسایلی مانند وان و جکوزی مجهز کرد. البته در این صورت فقط می‌توان از شیشه حمام فریم لس استفاده نمود.

۲ ـ از فواید شیشه سکوریت در حمام می‌توان به حفظ شدن گرمای حمام در فضا و جلوگیری از هدر رفتن انرژی اشاره نمود.

۳ ـ جنس شیشه حمامی ها از نوع شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) می‌باشد و به همین دلیل از ایمنی بالایی برخوردار است.

۴ ـ تمیز کردن سطح شیشه حمام به راحتی انجام می‌شود.

۵ ـ شیشه حمامی نقش مهمی در جلوگیری از ورود میکروب و رطوبت به سایر نقاط منزل دارد و از تأثیر هوای حمام بر دیگر فضاها جلوگیری می‌کند.

شیشه حمام ارزان

انواع حمام شیشه ای

استفاده از شیشه در حمام به عنوان جداکننده حمام از فضای سرویس بهداشتی یکی از پرطرفدارترین دکوراسیون‌های حمام و سرویس بهداشتی به حساب می‌آید. می‌توان از انواع درب شیشه ای حمام برای حمام شیشه ای استفاده نمود. نحوه باز و بسته شدن درب بر اساس مدل انتخابی درب به صورت لولایی یا کشویی می‌باشد. استفاده از درب شیشه ای حمام علاوه بر کاربردی بودن آن، امکان شستشوی راحت و آسان و افزایش طول عمر را ایجاد می‌نماید. درب شیشه ای حمام آبشار کابین از شیشه سکوریت بوده و در نتیجه، در برابر تغییرات دمایی آب بسیار مقاوم می‌باشد. کلیه بست‌ها و سایر یراق آلات‌آلات مورد استفاده در شیشه حمام ضد زنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت می‌باشند.

پارتیشن دوش شیشه‌ای

در واقع، پارتیشن دوش شیشه ای یک پانل شیشه ای سکوریت ۱۰ میل است که در کنار دوش حمام قرار می‌گیرد تا مانع از پاشیدن آب به اطراف شود. امروزه به جای استفاده از پرده‌های قدیمی پلاستیکی یا درب‌های چوبی که باعث تاریک شدن فضای حمام می‌شود، از پانل شیشه ای شیک و شفاف استفاده می‌شود که به آن پارتیشن دوش می‌گویند.

وان شیشه‌ای

منظور از «وان شیشه ای» این است که اطراف وان حمام با شیشه سکوریت محصور شده است. این کار باعث جلوگیری از پاشیدن آب به بیرون می‌شود و در تمیزی و نظافت حمام نقش بسزایی دارد. همچنین، این کار انرژی و گرما را داخل وان نگاه می‌دارد و وان را به سونا تبدیل می‌کند.

پارتیشن دوش شیشه ایوان شیشه ای

دور دوشی شیشه‌ای

اولین چیزی که روز به ‌روز در حال تغییر بوده و رو به بهبود شدن پیش می‌رود، این است که امکانات خانه به ساده‌ترین حالت ممکن و قابل استفاده باشند. در این میان، روند تغییر در طرح‌های دوش حمام در حال پیشرفت است. می‌توان گفت که حمام چیزی فراتر از یک استراحتگاه است و دور دوشی شیشه ای می‌تواند به زیبایی هر چه تمام‌تر حمام کمک کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان واحد فروش آبشار کابین در ارتباط باشید.

۰۹۱۱۳۵۷۸۰۱۰ ـ ۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵

دور دوشی شیشه‌ای، فضایی بسته از جنس شیشه برای دوش گرفتن است که در اطراف دوش حمام نصب می‌شود. دور دوشی شیشه‌ای صرفاً برای جداسازی دوش از سرویس بهداشتی است. دور دوشی شیشه ای قیمت‌های متغیری دارد که به ابعاد دور دوشی و مدل آن دارد. دور دوشی شیشه ای برای اتاق‌های مستری که فضای کمی دارند، ایده‌ای عالی است. دور دوشی شیشه ای را می‌توان با انواع شیشه های شفاف، مات کامل، راه مات و حتی مات طرح دار تولید کرد.

قیمت دور دوشی شیشه ای

شرکت آبشار کابین با توجه به تجربه ۲۰ ساله خود و با بهره‌گیری از تیم‌های مشاوره و طراحی حرفه‌ای، شما را در انتخاب درست دور دوشی شیشه ای باکیفیت و قیمت مناسب یاری خواهد کرد.

دور دوشی شیشه ای قیمت ثابتی ندارد و ابعاد فضا تأثیر بسیاری در قیمت آن دارد. علاوه بر این، دور دوشی شیشه ای در دو نوع فریم دار و فریم لس تولید و اجرا می‌شود که در قیمت آن تأثیرگذار است. نوع، رنگ و ضخامت شیشه نشکن مورد استفاده در دور دوشی شیشه ای نیز از مواردی است که در قیمت دور دوشی شیشه ای مهم است.

پارتیشن شیشه ای حمام

پارتیشن های حمام آبشار کابین با استفاده از یراق آلات‌آلات تمام استیل ۳۰۴ و شیشه نشکن (معمولاً سکوریت)، فضای حمام شما را جدا نموده و از خیس شدن فضای اطراف دوش جلوگیری می‌کنند. تمامی قطعات پارتیشن حمام آبشار کابین دارای کیفیت بالا با ۵ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند و در اندازه دلخواه شما قابل نصب بر روی وان، جکوزی، سکو، لبه و کف حمام می‌باشند و می‌توانند به دو صورت فریم دار و بدون فریم تولید و اجرا شوند. می‌توان از انواع شیشه‌های نشکن موجود (ساده، دودی، برنزی، ساتینا و سندبلاست شده) برای پارتیشن شیشه ای حمام استفاده نمود. نوع شیشه پارتیشن شیشه ای حمام از عوامل مؤثر بر قیمت آن خواهد بود.

حمام شیشه ای | شیشه حمام

آیا تا به حال به فکر داشتن یک حمام مدرن افتاده‌اید؟ آبشار کابین به شما کمک می‌کند تا بتوانید حمام خود را با حفظ همان فضا و استفاده از شیوه‌های طراحی بسیار جدید به‌روزرسانی و مدرن کنید. حمام شیشه ای یکی از روش‌های مدرن برای استفاده از فضاهای پرت در منزل است. با استفاده از حمام شیشه ای شما می‌توانید حتی در اتاق خواب یا اتاق کار خود حمام شخصی خود را داشته باشید. با کمی خلاقیت می‌توانید حمام شیشه ای را متناسب با دکور محل مورد نظر خود طراحی کنید. در حال حاضر با به وجود آمدن کابین های حمام می‌توان با کمترین فضای ممکن فضایی شیک و مدرن را به وجود آورد.

حمام شیشه ای از جمله روش‌های متداول برای ایجاد دکوراسیون متفاوت و جذاب در حمام و سرویس بهداشتی است که علاوه بر زیبایی، می‌تواند برای جداسازی فضای حمام از اتاق‌ها یا در سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده واقع شود. امروزه حمام شیشه ای به یکی از اصول دکوراسیون داخلی برای خانه‌های لوکس و مدرن تبدیل شده است؛ به گونه‌ای که با توجه به مزایای استفاده از حمام های شیشه ای، می‌توان انتظار داشت که در آینده اغلب خانه‌ها از این سازه در حمام و سرویس بهداشتی خود استفاده کنند. حمام شیشه ای از نفوذ آب و رطوبت به سایر بخش‌های حمام جلوگیری می‌کند. در حمام شیشه ای برای استفاده بیشتر از فضا می‌توان از دستگیره جاحوله‌ای استفاده نمود که به صورت همزمان به عنوان دستگیره و آویز حوله استفاده می‌شود. حمام شیشه ای در ۳ مدل فریم دار ریلی، فریم لس ریلی و فریم لس لولایی قابل اجراست. از حمام های شیشه ای برای سالن‌های مجلل استخرها و باشگاه‌های بزرگ نیز می‌توان استفاده کرد. جهت بازسازی فضای قدیمی منزل و تغییر دکوراسیون، استفاده از حمام شیشه ای می‌تواند ایده ای بسیار خوب باشد.

دور دوشی شیشه ایقیمت دور دوشی شیشه ای

درب شیشه ای حمام | درب شیشه ای سرویس بهداشتی | درب حمام شیشه ای

درب شیشه ای حمام و سرویس بهداشتی یکی از درب‌های شیک و جدید است که برای مدرن بودن فضای خانه یا ویلای خود می‌توان از آن استفاده نمود. استفاده از درب شیشه ای به عنوان جداکننده حمام از سرویس بهداشتی یکی از پرطرفدارترین دکوراسیون‌های حمام و سرویس بهداشتی محسوب می‌شود.

برای انتخاب درب شیشه ای حمام باید به چند نکته توجه کرد. از یراق آلات‌آلات استیل ضد زنگ استفاده کنید. شیشه‌ای را انتخاب کنید که مناسب محیط حمام باشد و برای زیبایی بیشتر از شیشه‌هایی با طرح مات استفاده کنید.

نحوه باز و بسته شدن درب شیشه ای حمام بر اساس مدل انتخابی به صورت لولایی یا کشویی می‌باشد. مهم‌ترین یراق آلات در درب شیشه ای حمام سکوریت، استوپ است که باید باکیفیت باشد تا در هنگام باز و بسته کردن درب مانع از برخورد آن با دیوار و شکستن آن شود. درب های شیشه ای حمام آبشار کابین از شیشه سکوریت بوده و در نتیجه، در برابر تغییرات دمایی آب بسیار مقاوم می‌باشند. کلیه بست‌ها و یراق آلات‌آلات مورد استفاده درب شیشه ای حمام آبشار کابین ضد زنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت می‌باشند.

درب شیشه ای حمام و سرویس بهداشتی ظاهری بسیار جذاب دارد و از طریق سندبلاست می‌توان طرح‌های مات کننده متنوعی را بر روی آن پیاده‌سازی کرد که ضمن قابل دید نبودن فضای پشت آن، می‌تواند متناسب با هر دکوری اجرا شود.

قیمت حمام شیشه ای

قیمت حمام های شیشه ای با توجه به یراق آلات آلاتی که در آن‌ها استفاده می‌شود، متغیر می‌باشد. برای مثال قیمت حمام شیشه ای با درب لولایی و قیمت حمام شیشه ای با درب ریلی متفاوت است. البته باید به این نکته توجه داشت که یراق آلات‌آلات مورد استفاده آبشار کابین در حمام های شیشه ای تمام استیل ۳۰۴ می‌باشند. از عوامل دیگری که در قیمت حمام های شیشه ای تاثیرگذار می‌باشد، نوع شیشه به کار برده شده در آن‌هاست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت حمام شیشه ای، با کارشناسان واحد فروش آبشار تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

ویژگی‌های حمام شیشه‌ای 

می‌توان حمام شیشه ای را در کنار جکوزی و سونا طراحی نمود و بدین ترتیب، چندین کاربرد را از یک فضای کوچک داشت. با استفاده از حمام شیشه ای می‌توان فضای دوش را از سایر بخش‌های حمام جدا کرد و بدین ترتیب، از مرطوب و خیس شدن سایر قسمت‌های فضای حمام جلوگیری نمود. از طرفی تمیز کردن حمام های شیشه ای به مراتب بسیار راحت‌تر از حمام‌های سنتی است و در نتیجه، باکتری کمتری در محیط رشد خواهد کرد. در تمام طول دوش گرفتن، می‌توانید گرما را در داخل حمام حبس و از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید. امکان نصب حمام شیشه ای در هر فضایی وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمایید.

شیشه سکوریت حمام

امروزه برای ایجاد تنوع در حمام‌ها از انواع دکوراسیون‌های مختلف ایجاد شده با شیشه سکوریت حمام استفاده می‌نمایند که یکی از جذاب‌ترین دکوراسیون‌های استفاده شده برای حمام می‌باشد.

می‌توان در فضای حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی کوچک برای جداسازی فضای حمام از سرویس بهداشتی و در حمام‌های بزرگ نیز برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به سایر بخش‌های فضای حمام از شیشه حمامی استفاده نمود. اما باید توجه شود که شیشه استفاده شده برای حمام حتماً باید از نوع سکوریت یا سایر شیشه‌های نشکن باشد تا علاوه بر ایمنی عالی، در برابر تغییرات دمایی نیز بسیار مقاوم بوده و آسیبی به آن وارد نگردد. شیشه سکوریت حمام را می‌توان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید و اجرا نمود که انتخاب طرح‌ها و رنگ‌ها متناسب با سلیقه افراد بسیار متفاوت است.

درب حمام شیشه ایقیمت درب حمام شیشه ای

 

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.