کابین دوش ارزان قیمت

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

کابین دوش ارزان قیمت

انتخاب کابین دوش ارزان و در عین حال، مناسب و با کارآیی بالا مانند سایر اجناس و کالاها همواره یکی از مشکلات اصلی مشتریان این محصول است. شاید شما هم در هنگام جستجو در خیابان‌های شیراز و بنی هاشم تهران برای خرید کابین دوش با قیمت‌هایی روبرو شده‌اید که شما را از خرید این محصول و برخورداری از مزایای آن منصرف کرده باشند.

شرکت آبشار کابین با توجه به سابقه 20 ساله خود در تولید انواع کابین دوش، می‌تواند با توجه به سلیقه شما گزینه‌ای با قیمت و کارآیی مناسب را به شما پیشنهاد کند. به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع، کابین دوش های ارزان می‌توانند کارآیی بهتری نسبت به کابین دوش های گران داشته باشند.

به عنوان مثال، کابین دوش های فریم دار که ارزان‌تر از کابین دوش های فریم لس هستند، دارای آب‌بندی 100% هستند؛ در حالی که کابین دوش‌های فریم لس و به خصوص، کابین دوش های لولایی آب‌بندی ضعیفی دارند. همچنین، کابین دوش های فریم دار سفید که ارزان‌تر از کابین دوش های نقره‌ای، طلایی، زیتونی و ... هستند، دارای لک‌پذیری کمتری می‌باشند.

آبشار کابین: تولید کننده کابین دوش های ارزان (قیمت همکار) و باکیفیت

با 5 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش

چگونه می‌توان یک کابین دوش ارزان؛ اما باکیفیت و با کارآیی بالا خرید؟

برای کاهش هزینه‌های ناشی از خرید کابین دوش راهکارهایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان یک کابین دوش ارزان؛ اما با کیفیت و کارآیی بالا خرید و سال‌های سال از آن لذت برد. در ادامه با برخی از این راهکارها آشنا می‌شویم.

برای جداسازی فضای دوش حمام، می‌توان به جای خرید کابین دوش های ساده و پیشرفته گران قیمت آماده که دارای تجهیزات جانبی و در بسیاری از مواقع، بی‌استفاده هستند، با استفاده از یک پانل شیشه ای سکوریت، این فضاسازی را با هزینه‌ای بسیار کم انجام داد که شامل نصب یک پانل شیشه ای سکوریت ریلی به همراه قاب می‌باشد. به این کابین دوش های دست‌ساز، «دور دوشی» گفته می‌شود.

برخی از این تجهیزات جانبی و به ویژه، زیر دوشی علاوه بر ایجاد هزینه اضافی، معایبی دارند که در بیشتر موارد، حتی در مواردی که قیمت کابین دوش اهمیتی ندارد، عدم استفاده از آن‌ها قابل توجیه است.

پیشنهاد: زیر دوشی | چرا بهتر است از زیر دوشی استفاده نکنیم

از طرف دیگر، می‌توان گفت برخی از شرکت‌ها و مغازه‌های توزیع کننده کابین دوش که کابین دوش های ساده و پیشرفته آماده را به فروش می‌رسانند، با توجه به وجود واسطه‌ها مجبور به فروش کابین دوش با قیمت بالا هستند و همچنین، برخی از برندهای معروف توزیع کننده کابین دوش، به دلیل معروف بودن برندشان، کابین دوش های خود را با قیمت بالا به فروش می‌رسانند.

ما توصیه می‌کنیم که با سفارش ساخت کابین دوش به کارگاه‌های تولید کننده آن، هزینه‌های خود را کاهش دهید. این قیمت بالا در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها حدود 50% بیشتر از قیمت کابین دوش تولید کارگاه‌های تولید کننده این محصول است.

علاوه بر این‌ها می‌توان به جای کابین دوش های شیشه ای از کابین دوش طلقی پلکسی گلاس استفاده نمود که با توجه به عدم نیاز به مات کردن طلق و ... در نهایت هزینه پایین‌تری نسبت به کابین دوش های شیشه ای داشته و گزینه مناسبی برای خرید کابین دوش ارزان است.

پیشنهاد: قیمت کابین دوش ایرانی | کابین دوش طلقی

کابین دوش ارزان قیمتقیمت کابین دوشحمام شیشه ایشیشه حمامقیمت حمام شیشه ایقیمت شیشه حمام

کابین دوش ارزان باکیفیت یا بی‌کیفیت

سه موردی که در عنوان قبل ذکر شدند، می‌توانند به شما در کاهش هزینه خرید کابین دوش کمک کنند. البته یکی از موارد دیگر هم که می‌تواند به شما در زمینه خرید کابین دوش ارزان کمک کند، خرید کابین دوش هایی با کیفیت پایین است که مطمئناً به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

این کیفیت پایین می‌تواند ناشی از نصب نادرست کابین دوش و یا استفاده از جنس‌های بی‌کیفیت برای اجزای کابین دوش باشد. مطمئناً کیفیت پایین کابین دوش در آینده ضررهای مالی زیادی دارد که شاید هزینه تمام شده آن بیشتر از هزینه خرید یک کابین دوش با کیفیت باشد. این کیفیت پایین حتی ممکن است در آینده ضررهای جانی زیادی داشته باشد.

به عنوان مثال اگر درزگیرها و آبگیرها دارای کیفیت مناسب نباشند، نمی‌توانند وظیفه خود را که جلوگیری از ورود آب از داخل فضای کابین دوش به بیرون است، به درستی انجام دهند.

یا این که اگر یراق آلات دارای کیفیت مناسب نباشند، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزنند که این باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است در مدت کوتاهی خراب شوند که این موضوع، باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش و گاهی منجر به ضررهای جانی می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی شرکت آبشار کابین از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ، با کیفیت عالی و ضمانت 5 ساله می‌باشند.

همچنین، اگر فریم (قاب) کابین دوش دارای کیفیت مناسب نباشد، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزند که این نیز باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است نتواند وزن شیشه را تحمل کند و در نتیجه، با تغییر شکل خود باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش و گاهی منجر به ضررهای جانی شود.

به خصوص در کابین دوش های مربع مستطیلی (معمولاً ال شکل) اگر فریم دارای ضخامت و کیفیت مناسب نباشد، ممکن است فریم در قسمت میانی به این دلیل که به هیچ جایی متصل نیست، خم شده و شیشه‌ها اندکی به سمت پایین حرکت کنند که این اتفاق در ابتدا باعث ایجاد مشکل در حرکت درب‌ها و سپس، باعث افتادن و شکستن آن‌ها می‌شود.

کلیه فریم‌های مصرفی شرکت آبشار کابین از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ، با کیفیت عالی و تولید کارخانه اراک می‌باشند و با دستگاه‌های ایتالیایی به صورت کوره‌ای (آنادایز) آب‌کاری می‌شوند.

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

با توجه به مواردی که ذکر گردید، می‌توان گفت کابین دوش ارزان قیمت، لزوماً کابین دوش بی‌کیفیت و ناکارآمد نیست و در بسیاری از مواقع، می‌توان با انتخاب درست، یک کابین دوش ارزان قیمت خرید و سال‌های سال با خیال راحت از آن استفاده کرد و لذت برد.

برای سفارش کابین دوش و استفاده از مشاوره و اندازه‌گیری رایگان با شماره‌های 02177443675 و 09122371705 تماس بگیرید.

درب شیشه ای حمامدور دوشی ارزاندور دوشیدور دوشی حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin