قیمت کابین دوش دست دوم

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

قیمت کابین دوش دست دوم

شاید شما هم بعد از جستجو در بازار و اینترنت برای خرید کابین دوش، به این نتیجه برسید که از کابین دوش های دست دوم استفاده کنید؛ چرا که قیمت کابین دوش دست دوم در حدود دو سوم قیمت کابین دوش نو است.

با توجه به این که کابین دوش مانند توالت فرنگی از جمله وسایل بهداشتی محسوب می‌گردد، استفاده از کابین دوش دست دوم صحیح نبوده و ممکن است در صورتی که مصرف کننده قبلی نظافت و بهداشت را به درستی رعایت نکرده باشد، باعث بروز بیماری‌هایی مانند انواع قارچ‌های پوستی گردد. لذا خرید کابین دوش دست دوم به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

ضمن این که ۹۰% این کابین دوش های دست دوم دارای مشکلاتی از جمله خرابی چرخ‌ها هستند که بعد از خرید متوجه آن‌‌ها می‌شوید. این یکی از دلایلی است که همواره قیمت کابین دوش دست دوم بسیار پایین‌تر از قیمت کابین دوش نو می‌باشد.

بنابراین، هیچ گاه برای کاهش هزینه‌ها، به دنبال کابین دوش دست دوم نباشید؛ چرا که ممکن است در آینده هزینه‌های بیشتری را متحمل شوید و سلامتی خود را نیز از دست بدهید.

پیشنهاد ما به شما این است که به جای خرید کابین دوش از مغازه‌ها، کابین دوش خود را به یک کارگاه تولید کننده کابین دوش سفارش دهید تا با هزینه‌ای مناسب کابین دوش خود را تهیه کنید. ضمناً می‌توانید به جای خرید کابین دوش دست دوم از یک پانل شیشه ای سکوریت یا حتی یک پانل طلقی پلکسی گلاس برای جداسازی فضای دوش از سایر قسمت‌های حمام استفاده کنید که مانع از خیس شدن آن قسمت‌ها نیز می‌گردد و قیمت مناسبی هم دارد.

این کار شامل نصب یک پانل شیشه ای سکوریت ریلی یا لولایی به همراه قاب یا بدون آن و یا یک پانل طلقی پلکسی گلاس ریلی به همراه فریم می‌باشد. به علاوه این که می‌توانید به جای این کار از پارتیشن دوش استفاده نمایید. پارتیشن دوش شامل یک پارتیشن شیشه ای یا طلقی ثابت و بدون درب با عرض 50 تا 100 سانتیمتر است.

پیشنهاد: راه‌های کاهش هزینه خرید کابین دوش | کابین دوش ارزان | دوردوشی ارزان

برای سفارش کابین دوش و استفاده از مشاوره و اندازه‌گیری رایگان با شماره‌های 02177443675 و 09113578010 تماس بگیرید.

قیمت کابین دوشکابین دوش شیشه ایقیمت کابین دوش دست دوم

مشکلات کابین دوش دست دوم

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از:

1 ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت 2/2 میلیمتر

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

وجود مشکل در هر یک از این اجزا می‌تواند باعث ناراحتی خاطر شما پس از خرید کابین دوش شود. کابین دوش دست دوم به این دلیل که مدتی از آن استفاده شده است، ممکن است دارای مشکلاتی باشد که شاید در هنگام خرید متوجه آن‌ها نشوید. همین امر می‌تواند عدم خرید کابین دوش دست دوم با وجود قیمت پایین آن را توجیه کند. از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ اگر درزگیرها دارای کیفیت مناسب نباشند، نمی‌توانند وظیفه خود را که جلوگیری از ورود آب از داخل فضای کابین به بیرون است، به درستی انجام دهند.

2 ـ اگر یراق آلات و به خصوص چرخ‌ها دارای کیفیت مناسب نباشند، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزنند که این باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است در مدت کوتاهی خراب شوند که این موضوع، باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی شرکت آبشار کابین از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ، با کیفیت عالی و ضمانت 5 ساله می‌باشند.

3 ـ اگر فریم (قاب) دارای کیفیت مناسب نباشد، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزند که این نیز باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است نتواند وزن شیشه را تحمل کند و در نتیجه، با تغییر شکل خود باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش و گاهی منجر به ضررهای جانی شود. به خصوص در کابین دوش های مربع مستطیلی (معمولاً ال شکل) اگر فریم دارای ضخامت و کیفیت مناسب نباشد، ممکن است فریم در قسمت میانی به این دلیل که به هیچ جایی متصل نیست، خم شده و شیشه‌ها اندکی به سمت پایین حرکت کنند که این اتفاق در ابتدا باعث ایجاد مشکل در حرکت درب‌ها و سپس، باعث افتادن و شکستن آن‌ها می‌شود.

کلیه فریم‌های مصرفی شرکت آبشار کابین از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ، با کیفیت عالی و تولید کارخانه اراک می‌باشند و با دستگاه‌های ایتالیایی به صورت کوره‌ای آب‌کاری و آنادایز می‌شوند.

پارتیشن دوشمستر شیشه ایحمام شیشه ای

کابین دوش ارزان

انتخاب کابین دوش ارزان و در عین حال، مناسب و با کارآیی بالا همواره یکی از مشکلات اصلی مشتریان این محصول است. شاید شما هم در هنگام جستجو در خیابان‌های شیراز و بنی هاشم تهران برای خرید کابین دوش با قیمت‌هایی روبرو شده‌اید که شما را از خرید این محصول و برخورداری از مزایای آن منصرف کرده باشند. شرکت آبشار کابین با تکیه بر تجربه خود در تولید انواع کابین دوش، می‌تواند با توجه به سلیقه شما گزینه‌ای با قیمت و کارآیی مناسب را به شما پیشنهاد کند.

در بسیاری از مواقع، کابین دوش های ارزان می‌توانند کارآیی بهتری نسبت به کابین دوش های گران داشته باشند. به عنوان مثال، کابین دوش های فریم دار که ارزان‌تر از کابین دوش های فریم لس هستند، دارای آب‌بندی 100% هستند؛ در حالی که کابین دوش‌های فریم لس و به خصوص، کابین دوش های لولایی آب‌بندی ضعیفی دارند. همچنین، کابین دوش های فریم دار سفید که ارزان‌تر از کابین دوش های نقره‌ای، طلایی، زیتونی و ... هستند، دارای لک‌پذیری کمتری می‌باشند.

برای کاهش هزینه‌های ناشی از خرید کابین دوش راهکارهایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان یک کابین دوش ارزان؛ اما با کیفیت و کارآیی بالا خرید و سال‌های سال از آن لذت برد:

1 ـ برای جداسازی فضای دوش حمام، می‌توان به جای خرید کابین دوش های ساده و پیشرفته گران قیمت آماده که دارای امکانات و تجهیزات جانبی و در بسیاری از مواقع، بی‌استفاده هستند، با استفاده از یک پانل شیشه ای سکوریت، این فضاسازی را با هزینه‌ای بسیار کمتر انجام داد. به این کابین دوش های دست‌ساز، «دور دوشی» گفته می‌شود.

2 ـ با سفارش ساخت کابین دوش به کارگاه‌های تولید کننده آن، می‌توانید هزینه‌های خود را تا حدود 35% کاهش دهید.

3 ـ می‌توان به جای کابین دوش های شیشه ای از کابین دوش طلقی پلکسی گلاس استفاده نمود که با توجه به عدم نیاز به مات کردن طلق و ... در نهایت هزینه پایین‌تری نسبت به کابین دوش های شیشه ای داشته و گزینه مناسبی برای خرید کابین دوش ارزان هستند.

پیشنهاد: کابین دوش طلقی

کابین دوش ارزان باکیفیت یا بی‌کیفیت؟

سه راهکار اشاره شده می‌توانند به شما در کاهش هزینه خرید کابین دوش کمک کنند. اما یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به شما در زمینه خرید کابین دوش ارزان کمک کند، خرید کابین دوش هایی با کیفیت پایین است که مطمئناً به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

این کیفیت پایین می‌تواند ناشی از نصب نادرست کابین دوش و یا استفاده از جنس‌های بی‌کیفیت برای اجزای کابین دوش باشد. مطمئناً کیفیت پایین کابین دوش در آینده ضررهای مالی زیادی دارد که شاید هزینه تمام شده آن بیشتر از هزینه خرید یک کابین دوش با کیفیت باشد. این کیفیت پایین حتی ممکن است منجر به خسارات جانی شود.

به عنوان مثال اگر فریم (قاب) کابین دوش از نظر جنس، ضخامت و رنگ دارای کیفیت مناسب نباشد، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزند که این نیز باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است نتواند وزن شیشه را تحمل کند و در نتیجه، با تغییر شکل خود باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش شود.

بیشتر بدانید: راه‌های کاهش هزینه خرید کابین دوش | کابین دوش ارزان | دوردوشی ارزان

قیمت کابین دوش دست دومقیمت کابین دوش ساده

قیمت کابین دوش

مطمئناً همواره در انتخاب یک کالا، قیمت آن یکی از مهم‌ترین فاکتورها می‌باشد که بسیار مورد توجه است. امروزه کابین دوش به دلیل زیبایی و طراحی منحصر به فرد و کمک کردن به سریع‌تر گرم شدن فضا و جلوگیری از اتلاف انرژی یکی از پرمصرف‌ترین کالاهای حمام‌های بزرگ و لوکس محسوب می‌شود. البته کابین دوش یکی از کالاهای کاربردی در حمام‌های کوچک نیز می‌باشد که می‌تواند امکان استفاده همزمان از حمام و سرویس بهداشتی را فراهم آورد.

شرکت آبشار کابین یکی از تولید کنندگان با سابقه انواع کابین دوش، دوردوشی و اتاق دوش در کشور است که با تکیه بر امکانات و تجربیات متخصصان خود می‌تواند با توجه به سلیقه و شرایط اقتصادی شما، گزینه‌ای متناسب با فضای شما و با قیمتی مناسب را برای شما طراحی، تولید و اجرا نماید.

کابین دوش های شرکت آبشار کابین با توجه به این که تنوع فراوانی دارند و در ابعاد دلخواه مشتری تولید می‌شوند، طیف وسیعی از قیمت‌ها را در بر می‌گیرند. قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

1 ـ مدل کابین دوش که می‌تواند فریم دار یا فریم لس باشد.

2 ـ نوع درب کابین دوش که می‌تواند کشویی یا لولایی باشد.

3 ـ نوع دستگیره کابین دوش که می‌تواند تک سوراخ، دو سوراخ خم، جاحوله‌ای و ... باشد.

4 ـ رنگ فریم کابین دوش در مدل فریم دار که می‌تواند سفید، نقره‌ای، طلایی، زیتونی یا مشکی باشد.

5 ـ ابعاد کابین دوش که معمولاً بین 5/2 تا 4 متر مربع است.

6 ـ حمل و نصب کابین دوش

7 ـ امکانات و تجهیزات جانبی کابین دوش نظیر دوش، زیر دوشی و ...

8 ـ کیفیت فریم و یراق آلات مصرفی

بیشتر بدانید: قیمت کابین دوش

مستر شیشه ایقیمت کابین دوش دست دوم

کابین دوش ایرانی

حتماً شما هم هنگامی که در بازار یا اینترنت در جستجوی کابین دوش بوده‌اید، با فروشندگانی مواجه شده‌اید که به شما گفته‌اند کابین دوش آن‌ها ترک است و به همین دلیل، قیمت آن بالاست. اما آیا این واقعیت دارد؟

متأسفانه امروزه هم‌وطنان عزیزمان به شدت به سمت کالاهای خارجی روی آورده‌اند. صنعت کابین دوش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد بسیاری هستند که در بازار به دنبال کابین دوش های خارجی هستند؛ غافل از این که بیشتر کابین دوش هایی که در بازار به نام کابین دوش های خارجی و با قیمت‌های بالا به فروش می‌رسند، در داخل کشور تولید شده و ایرانی هستند. خوشبختانه با توجه به پیشرفت‌هایی که امروزه در صنعت کابین دوش به وجود آمده است، کابین دوش های خارجی مزیت خاصی نسبت به کابین دوش های ایرانی دارند. خارجی بودن یک کابین دوش فقط بهانه‌ای است برای جلب مشتری و فروش کابین دوش با قیمت بالا.

شرکت آبشار کابین یکی از تولید کنندگان داخلی کابین دوش با کیفیت عالی بوده و در تمامی محصولات خود از شیشه‌های سوپر کلیر نشکن کارخانه جام ایمن قزوین ـ که یکی از بهترین کارخانه‌های تولید شیشه نشکن در ایران است ـ و پروفیل‌های ایرانی و یراق آلات چینی و ایرانی با کیفیت و با ضمانت 5 ساله استفاده می‌نماید.

نکته قابل توجه درباره یراق آلات چینی این است که تمام برندهای معروف دنیا نظیر speed و یراق آلاتی که از ترکیه وارد کشور می‌شوند، همگی چینی هستند.

استفاده از کابین دوش های ایرانی که نسبت به کابین دوش های خارجی دارای قیمت کمتر (حدود دو سوم قیمت کابین دوش های خارجی) و بعضاً کیفیت بالاتری هستند و از خدمات پس از فروش تقریباً دائمی بهره می‌برند، بسیار مقرون به صرفه تر است.

20 سال سابقه تولید انواع کابین دوش و دوردوشی

10 سال خدمات پس از فروش

فروش با قیمت مناسب (قیمت همکار)

کابین دوش ایرانی نسبت به کابین دوش خارجی دارای مزایای فراوانی است که می‌تواند خرید آن را کاملاً توجیه کند. برخی از این مزایا عبارتند از:

1 ـ قیمت کابین دوش ایرانی حدود 35% کمتر از کابین دوش خارجی است.

2 ـ کابین دوش های خارجی در ابعاد و اشکال مشخص تولید و عرضه می‌گردند که ممکن است برای فضا شما مناسب نباشد. در حالی که کابین دوش های ایرانی بر اساس ابعاد شما و متناسب با فضای شما تولید و اجرا می‌گردند.

3 ـ کیفیت کابین دوش های ایرانی به خوبی کابین دوش های خارجی و حتی در بسیاری از موارد، بهتر از آنهاست؛ به خصوص، در مورد چرخ‌‎های کابین دوش های فریم دار.

4 ـ تأمین قطعات کابین دوش های خارجی در بازار ایران مشکل و گاهی غیر ممکن است و در نتیجه، تعمیر کابین دوش های خارجی نیز همواره با مشکل همراه است. در حالی که قطعات کابین دوش های ایرانی همواره در بازار ایران موجود هستند. در این مورد شرکت آبشار کابین بسیاری از قطعات مصرفی کابین دوش را خود تولید کرده و به همین دلیل می‌تواند تا 10 سال خدمات پس از فروش برای این محصول ارائه دهد.

بیشتر بدانید: کابین دوش ایرانی

حمام شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin