دور دوشی

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

شیشه حمامحمام شیشه ای

دور دوشی

همان طور که در مطالب دیگر نیز گفته شد، منظور از «دور دوشی» کابین دوش های دست ساز است. دور دوشی فضایی اتاق مانند می باشد که در اطراف دوش حمام یا بر روی وان و جکوزی نصب می شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. در کابین دوش های دست ساز یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام، نصب می شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.

دور دوشی از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت (شیشه نشکن) در طرح ها، رنگ ها و ضخامت های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) آلومینیومی خالص در رنگ های مختلف

3 ـ یراق آلات استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) در رنگ های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارها

برای کسب اطلاعات بیشتر از اجزای دور دوشی به مطلب «اجزای کابین دوش» مراجعه نمایید.

بر این اساس که اجزای دور دوشی دارای انواع مختلفی هستند، دور دوشی ها نیز در انواع مختلفی تولید می شوند.

دور دوشیقیمت دور دوشیدور دوشی حمامقیمت دور دوشی حمام

قیمت دور دوشی و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی بر اساس سلیقه و فضای شما می باشد، نمی توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت دور دوشی به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل دور دوشی:

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، دور دوشی از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح ها و رنگ های مختلف اجرا می شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که دور دوشی های شرکت آبشار کابین در 4 نوع شیشه ای فریم دار، شیشه ای فریم لس ریلی، شیشه ای فریم لس لولایی و طلقی پلکسی گلاس تولید می شوند که در قیمت دور دوشی مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد دور دوشی:

دور دوشی ها در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می شوند. هر چه ابعاد دور دوشی بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت یا طلقی پلکسی گلاس و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

3 ـ حمل و نصب دور دوشی:

دور دوشی ها باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شوند. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت دور دوشی افزایش می یابد. البته اجرت نصب در تمام محل ها ثابت است.

و ...

دور دوشی شیشه ایقیمت دور دوشی شیشه ایکابین دوش اتاق خواب

انواع دور دوشی

دور دوشی های تولیدی شرکت آبشار کابین در 4 نوع مختلف تولید می شوند:

1 ـ دور دوشی شیشه ای فریم دار ریلی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی در این نوع از دور دوشی ها از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از چرخ ها، دستگیره ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی ها می توان از شیشه سکوریت 6 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از دور دوشی ها را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف، تمام گرد (ربع دایره) یا نیم گرد (جلو گرد) تولید و اجرا نمود. در این نوع از دور دوشی ها می توان با توجه به ابعاد دور دوشی، ترکیب های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

2 ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس ریلی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه های ثابت حرکت می کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از ریل ها، دستگیره ها، بست ها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی ها می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از دور دوشی ها را می توان به صورت مربع مستطیلی یا صاف تولید و اجرا نمود.

3 ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس لولایی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از دستگیره ها، بست ها، لولاها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی ها می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از دور دوشی ها را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف یا 135 درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

4 ـ دور دوشی طلقی پلکسی گلاس:

در این نوع از دور دوشی ها از طلق پلکسی گلاس استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی در این نوع از دور دوشی ها از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ سفید موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از چرخ ها، دستگیره ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای سفید و نقره ای مات موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی ها می توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح های یخی، ابری و ...) باشد. این نوع از دور دوشی ها را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف، تمام گرد (ربع دایره) یا نیم گرد (جلو گرد) تولید و اجرا نمود.

دور دوشی ارزاندرب شیشه ای حمامپارتیشن شیشه ای حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.