دور دوشی

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

دور دوشی

امروزه متراژ خانه‌ها نسبت به گذشته کم‌تر شده و افراد در منازل نسبتاً کوچک‌تری زندگی می‌کنند. به همین دلیل، تلفیق سرویس بهداشتی با حمام امری طبیعی محسوب می‌شود و در عین حال باعث ایجاد برخی مشکلات مانند خیس شدن سرویس بهداشتی بعد از هر بار استحمام می‌شود.

برای حل این مشکل راه حلی وجود دارد و آن هم استفاده از دوردوشی حمام است. به جای خرید کابین حمام جکوزی دار که علاوه بر گران بودن، فضای زیادی را نیز اشغال می‌کند و مشکلاتی مانند تولید قارچ در اطراف را ایجاد می‌نماید، می‌توان از دوردوشی حمام استفاده نمود.

استفاده از این محصول باعث استفاده بهینه از فضای حمام می‌شود و همچنین، زیبایی محیط حمام نیز دو چندان می‌شود. با نصب دوردوشی، نظافت حمام نیز ساده‌تر خواهد شد. این محصول باعث محفوظ نگه داشتن آب و هوای گرم و صرفه‌جویی در انرژی نیز می‌شود.

اجزای دوردوشی

دور دوشی فضایی اتاق مانند می‌باشد که در اطراف دوش حمام نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید.

البته ممکن است دوش در فضایی غیر از حمام ـ مثلاً در اتاق خواب یا استخر خصوصی ـ قرار گرفته باشد که در این صورت هم می‌توان از دور دوشی استفاده نمود.

در این محصول یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام نصب می‌شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.

این محصول از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

۱ ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

۲ ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت ۲/۲ میلیمتر

۳ ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

۴ ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

بیشتر بدانید: اجزای کابین دوش

دور دوشیقیمت دور دوشیدور دوشی حمام

قیمت دور دوشی

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دوردوشی بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

1 ـ ضخامت فریم که باید حداقل 2 میلیمتر باشد

2 ـ یراق آلات و فریم مصرفی که باید حتماً از جنس آلومینیوم، برنج، استیل 304 و مواد ضد زنگ دیگر باشد

3 ـ پر کننده داخل فریم که می‌تواند شیشه نشکن (معمولاً سکوریت و در حالت های خاص، لمینت) یا طلق پلکسی گلاس است

4 ـ نوع رنگ فریم که می‌تواند کوره‌ای الکترو استاتیک یا پودری باشد

5 ـ دستگیره مورد استفاده که می‌تواند استیل یا اکرلیکی باشد و در مدل‌های مختلف وجود دارد

6 ـ چرخ‌های دور دوشی حمام که می‌تواند بلبرینگی یا پلاستیکی باشد

7 ـ ابعاد دوردوشی که معمولاً بین 2/5 تا 4 متر مربع است

8 ـ رنگ فریم که می‌تواند سفید، نقره ای براق و مات، طلایی براق و مات، زیتونی براق و مات و ... باشد

9 ـ حمل و نصب

حدود قیمتی که برای یک دوردوشی حمام استاندارد باید در نظر گرفت، بین ۱.۲۰۰.۰۰۰ تا ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد.

قیمت دور دوشی حمامشیشه حمامدور دوشی شیشه ای

مدل‌های دور دوشی

دور دوشی های تولیدی شرکت آبشار کابین در 4 مدل مختلف تولید می شوند که در ادامه به بررسی مشخصات هر یک از این مدل‌ها می‌پردازیم.

همان گونه که گفته شد، در دور دوشی های شیشه ای می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده کرد.

در ضمن کلیه یراق آلات مصرفی در تمامی این مدل‌ها اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، بست‌ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و کاملاً ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند.

مدل شیشه ای فریم دار ریلی

در این مدل از دور دوشی ها از شیشه نشکن ۶ میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد.

قاب مصرفی در این مدل از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشد.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل از دوردوشی ها در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند.

این مدل را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، صاف، تمام گرد (ربع دایره) یا نیم گرد (جلو گرد) تولید و اجرا نمود. در این مدل از دوردوشی ها می‌توان با توجه به ابعاد دور دوشی، ترکیب‌های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

مدل شیشه ای فریم لس ریلی

در این مدل از شیشه نشکن ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل اعم در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل از دوردوشی ها را می‌توان به صورت مربع مستطیلی یا صاف تولید و اجرا نمود.

مدل شیشه ای فریم لس لولایی

در این مدل از دور دوشی ها نیز از شیشه نشکن ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، صاف یا ۱۳۵ درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

مدل طلقی پلکسی گلاس

در دور دوشی های طلقی به جای شیشه نشکن از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد.

قاب مصرفی در دوردوشی های طلقی نیز مانند دوردوشی های شیشه ای فریم دار از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ سفید موجود می‌باشد.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های کوره‌ای سفید و نقره‌ای مات موجود می‌باشند. در این مدل می‌توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می‌تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح‌های یخی، ابری و ...) باشد.

این مدل را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، صاف، تمام گرد (ربع دایره) یا نیم گرد (جلو گرد) تولید و اجرا نمود.

بیشتر بدانید: دوردوشی طلقی

قیمت دور دوشی شیشه ایحمام شیشه ایدور دوشی ارزان

مزایا و معایب دور دوشی شیشه ای

دور دوشی های شیشه ای نسبت به دوردوشی های طلقی دارای مزایا و معایبی هستند. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1 ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه‌های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می‌دهد

2 ـ قابلیت اجرای طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی دور دوشی

3 ـ دارا بودن جلوه‌ای خاص، زیبا و مدرن

از جمله معایب دور دوشی های شیشه ای نسبت به دوردوشی های طلقی نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ عدم قابلیت برش طرح‌های پیچیده

2 ـ جذب رطوبت بالا و لک شدن فریم‌ها؛ مخصوصاً فریم‌های طلایی و زیتونی

پیشنهاد: اتاق دوش | کابین دوش اتاق خواب | حمام مستر شیشه ای

کابین دوش اتاق خوابدرب شیشه ای حمامپارتیشن شیشه ای حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.