دور دوشی شیشه ای

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

دور دوشی شیشه ای حمام

منظور از «دور دوشی» کابین دوش های دست‌ساز است. دور دوشی فضایی اتاق مانند می‌باشد که در اطراف دوش حمام یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. در کابین دوش های دست‌ساز یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام نصب می‌شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.

دور دوشی از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

۱ ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

۲ ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت ۲/۲ میلیمتر

۳ ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

۴ ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجزای دور دوشی به مطالب «آشنایی با انواع کابین دوش» و «اجزای کابین دوش» مراجعه نمایید.

در بین دور دوشی های شیشه ای و طلقی، دور دوشی شیشه ای جدیدتر و مدرن‌تر بوده و به دلیل زیبایی بیشتر، مشتریان بیشتری را به خود اختصاص داده است. این نوع از دور دوشی ها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

برای آشنایی با انواع دور دوشی، می توانید به بخش «محصولات» مراجعه نمایید.

حمام شیشه ای کشوییدور دوشی طلاییدور دوشی شیشه ای

مزایای دور دوشی شیشه ای

از جمله مزایای دور دوشی شیشه ای می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱ ـ اجرا به صورت منحنی و خم

۲ ـ مقاومت در برابر آتش

۳ ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه‌های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می‌دهد

۴ ـ قابلیت اجرای طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی دور دوشی

۵ ـ دارا بودن جلوه‌ای خاص، زیبا و مدرن

معایب دور دوشی شیشه ای

از جمله معایب دور دوشی شیشه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ عدم استفاده آسان در قوس‌هایی با ابعاد مختلف

۲ ـ حمل و نقل دشوار به دلیل وزن زیاد؛ مخصوصاً در مورد شیشه نشکن ۱۰ میل (دور دوشی شیشه ای فریم لس)

۳ ـ عدم قابلیت برش طرح‌های پیچیده

۴ ـ جذب رطوبت بالا و لک شدن فریم‌ها؛ مخصوصاً فریم‌های طلایی و زیتونی

قیمت دور دوشی شیشه ایدور دوشی حمامقیمت دور دوشی حمام

انواع دور دوشی شیشه ای

دور دوشی شیشه ای تولیدی شرکت آبشار کابین در ۳ مدل مختلف تولید می‌شود:

۱ ـ دور دوشی شیشه ای فریم دار ریلی

۲ ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس ریلی

۳ ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس لولایی

در مدل‌های مختلف دور دوشی شیشه ای می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

در ادامه به بررسی مشخصات هر یک از این مدل‌ها می‌پردازیم.

مدل فریم دار ریلی

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۶ میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و ... از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، تمام گرد (ربع دایره)، جلو گرد (نیم گرد) و صاف تولید و اجرا نمود. در این نوع از دور دوشی شیشه ای می‌توان با توجه به ابعاد دور دوشی شیشه ای، ترکیب‌های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

مدل فریم لس ریلی

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از ریل‌ها، دستگیره‌ها، بست‌ها و ... از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، صاف و ۱۳۵ درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

مدل فریم لس لولایی

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و ... از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، صاف و ۱۳۵ درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

دور دوشی گرددور دوشی فریم لسدور دوشی ریلی

قیمت دور دوشی شیشه ای

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی شیشه ای بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای تولیدی این شرکت مشخص و ثابت نیست. قیمت دور دوشی شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

۱ ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی شیشه ای از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اجرا می‌شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که دور دوشی شیشه ای های شرکت آبشار کابین در ۳ مدل تولید می‌شوند که در قیمت این محصول مؤثر هستند.

۲ ـ ابعاد دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی های شیشه ای در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه ابعاد دور دوشی شیشه ای بزرگتر باشد، متراژ شیشه و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

۳ ـ حمل و نصب دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی شیشه ای باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای افزایش می‌یابد. البته اجرت نصب در تمام محل‌ها ثابت و وابسته به مدل دوردوشی شیشه ای است.

و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دور دوشی شیشه ای می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

دور دوشی ارزانکابین دوشکابین دوش ارزان قیمت

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.