دور دوشی شیشه ای

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

حمام شیشه ای کشوییدور دوشی طلایی

دور دوشی شیشه ای | دوردوشی حمام 

همان طور که در مطالب دیگر نیز گفته شد، منظور از «دور دوشی» کابین دوش های دست ساز است. دوردوشی فضایی اتاق مانند می باشد که در اطراف دوش حمام یا بر روی وان و جکوزی نصب می شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. در کابین دوش های دست ساز یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام، نصب می شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.

دور دوشی از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت (شیشه نشکن) در طرح ها، رنگ ها و ضخامت های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) آلومینیومی خالص در رنگ های مختلف

3 ـ یراق آلات استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) در رنگ های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارها

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجزای دور دوشی به مطالب «آشنایی با انواع کابین دوش» و «اجزای کابین دوش» مراجعه نمایید.

در بین دور دوشی های شیشه ای و طلقی، دور دوشی شیشه ای جدیدتر و مدرن تر بوده و به دلیل زیبایی بیشتر، مشتریان بیشتری را به خود اختصاص داده است. این نوع از دور دوشی ها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

برای آشنایی با انواع دور دوشی، می توانید به بخش «محصولات» مراجعه نمایید.

دور دوشی شیشه ایقیمت دور دوشی شیشه ایدور دوشی حمام

مزایای دور دوشی شیشه ای

از جمله مزایای دور دوشی شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1 ـ اجرا به صورت منحنی و خم

2 ـ مقاومت در برابر آتش

3 ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می دهد

4 ـ قابلیت اجرای طرح های زیبا و دلخواه بر روی دور دوشی

5 ـ دارا بودن جلوه ای خاص، زیبا و مدرن

معایب دور دوشی شیشه ای

از جمله معایب دور دوشی شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ عدم استفاده آسان در قوس هایی با ابعاد مختلف

2 ـ حمل و نقل دشوار به دلیل وزن زیاد؛ مخصوصاً در مورد شیشه سکوریت 10 میل (دور دوشی شیشه ای فریم لس)

3 ـ عدم قابلیت برش طرح های پیچیده

4 ـ جذب رطوبت بالا و لک شدن فریم ها؛ مخصوصاً فریم های طلایی و زیتونی

قیمت دور دوشی حمامدور دوشی گرد

انواع دور دوشی شیشه ای

دور دوشی شیشه ای تولیدی شرکت آبشار کابین در 3 نوع مختلف تولید می شود:

1 ـ دوردوشی شیشه ای فریم دار ریلی:

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از چرخ ها، دستگیره ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی شیشه ای می توان از شیشه سکوریت 6 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می توان به صورت مربع مستطیلی، تمام گرد (ربع دایره)، جلو گرد (نیم گرد) و صاف تولید و اجرا نمود. در این نوع از دور دوشی شیشه ای می توان با توجه به ابعاد دور دوشی شیشه ای، ترکیب های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

2 ـ دوردوشی شیشه ای فریم لس ریلی:

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه های ثابت حرکت می کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از ریل ها، دستگیره ها، بست ها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی شیشه ای می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف و 135 درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

3 ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس لولایی:

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای اعم از دستگیره ها، بست ها، لولاها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از دور دوشی شیشه ای می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف و 135 درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

دور دوشی فریم لسدور دوشی ریلیدور دوشی ارزان

قیمت دور دوشی شیشه ای

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی شیشه ای بر اساس سلیقه و فضای شما می باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای تولیدی این شرکت مشخص و ثابت نیست. قیمت دور دوشی شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده دور دوشی شیشه ای:

همان طور که در مطالب دیگر گفته شد، دور دوشی شیشه ای از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح ها و رنگ های مختلف اجرا می شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که دور دوشی شیشه ای های شرکت آبشار کابین در 3 نوع فریم دار ریلی، فریم لس ریلی و فریم لس لولایی تولید می شوند که در قیمت دور دوشی شیشه ای مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی های شیشه ای در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می شوند. هر چه ابعاد دور دوشی شیشه ای بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

3 ـ حمل و نصب دور دوشی :

دور دوشی شیشه ای از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای افزایش می یابد. البته اجرت نصب در تمام محل ها ثابت است.

و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دور دوشی شیشه ای می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

66522589 ـ 77443675 ـ 77442489

کابین دوشکابین دوش ارزان قیمت

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.