کابین دوش شیشه ای

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش در دو نوع شیشه ای و طلقی تولید و اجرا می‌گردد. در کابین دوش شیشه ای از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) و در کابین دوش طلقی از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌شود. کابین دوش شیشه ای جدیدتر بوده و به دلیل زیبایی و تنوع، طرفداران بیشتری دارد.

در هنگام انتخاب کابین دوش باید به این نکته توجه کرد که فریم‌ها و یراق آلات مورد استفاده در کابین دوش باید کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس آلومینیوم، استیل 304، برنج، پلاستیک فشرده و مانند این‌ها) باشند. همچنین، شیشه استفاده شده در کابین دوش حتماً باید از نوع سکوریت یا سایر شیشه‌های نشکن باشد تا علاوه بر ایمنی عالی، در برابر تغییرات دمایی نیز بسیار مقاوم بوده و آسیبی به آن وارد نگردد.

طراحی یک خانه مدرن کاری بس دشوار است. توجه ما در ساخت خانه بیشتر به اتاق نشیمن و خواب معطوف می‌شود و این در حالی است که حمام نیز تأثیر بسزایی در زیبا جلوه دادن خانه دارد. با استفاده از دور دوشی شیشه ای می‌توانیم با کمترین فضای ممکن یک فضای شیک و مدرن را در حمام داشته باشیم.

شیشه یکی از زیباترین و کاربردی‌ترین مصالح در دکوراسیون خانه محسوب می‌شود. از کاربردهای شیشه در فضاسازی محیط داخل خانه می‌توان به اجرای حمام شیشه ای اشاره کرد. امروزه استفاده از شیشه در حمام امری رایج در اجرای دکوراسیون در فضای خانه شده که دلیل آن زیبایی و کارآیی فوق‌العاده شیشه حمام نسبت به دیگر مواد رایج است. از حمام شیشه ای برای سالن‌های مجلل استخرها و باشگاه‌های بزرگ نیز می‌توان استفاده کرد.

در خانه‌های کوچک امروزی می‌توان برای استفاده مناسب از فضای حمام از پارتیشن شیشه ای حمام استفاده نمود.

اتاق مستر از گذشته به عنوان اتاق خواب والدین کاربرد داشته است که یکی از خصوصیات بارز آن ابعاد بزرگ اتاق و دارا بودن سرویس بهداشتی و حمام جدا برای اتاق می‌باشد. می‌توان برای ساخت حمام و سرویس بهداشتی اتاق مستر از «حمام مستر شیشه ای» که با نام «کابین دوش اتاق خواب» نیز شناخته می‌شود، استفاده نمود. در اتاق مستر می‌توان از شیشه به عنوان درب حمام نیز بهره برد.

آبشار کابین: طراح، تولید کننده و مجری انواع کابین دوش های شیشه ای و طلقی از سال 1380

5 سال ضمانت یراق آلات

10 سال خدمات پس از فروش

02177442489 ـ 09113578010

کابین دوش ارزانقیمت کابین حمامکابین دوش شیشه ای

انواع کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای به دو صورت فریم دار (با شیشه سکوریت 6 میل سوپر کلیر و درب ریلی) و فریم لس (با شیشه سکوریت 10 میل سوپر کلیر و درب ریلی یا لولایی) تولید و اجرا می‌شود. کابین دوش شیشه ای را می‌توان با توجه به فضای موجود به شکل مربع مستطیلی، صاف، گرد و 135 درجه پیاده‌سازی کرد.

در مدل‌های مختلف کابین دوش شیشه ای می‌توان برای جلوگیری از دیده شدن محوطه داخل، به جای شیشه ساده شفاف از شیشه‌های رنگی (دودی، برنزی و ...) و یا شیشه‌های غیر شفاف (ساتینا یا سندبلاست شده) استفاده نمود.

فریم مصرفی شرکت آبشار کابین در مدل‌های مختلف کابین دوش شیشه ای از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک بوده و با دستگاه‌‌های ایتالیایی در رنگ‌های مختلف (سفید، نقره‌ای، طلایی و زیتونی) آب‌کاری شده‌اند.

کلیه یراق آلات مصرفی شرکت آبشار کابین در مدل‌های مختلف کابین دوش شیشه ای (اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و ...) همگی کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده) بوده و در رنگ‌های مختلف (سفید، نقره‌ای و طلایی) آب‌کاری شده‌اند.

انتخاب کابین دوش شیشه ای

برای انتخاب کابین دوش باید به موارد زیادی توجه داشت. این موارد عبارتند از:

1 ـ مدل و شکل کابین دوش:

کابین دوش ها در شکل‌های مختلف گرد، مربع مستطیلی، 135 درجه و صاف تولید می‌شوند. کابین دوش می‌تواند بر روی زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه و کف حمام نصب شود. در هنگام انتخاب شکل کابین دوش باید شکل را انتخاب کنید که با سلیقه و خواسته شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود. همچنین کابین دوش های در مدل‌های مختلف تولید می‌شوند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد و شما باید با توجه به این مزایا و معایب و بر اساس سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

2 ـ نوع درب کابین دوش:

اصولاً دو مدل درب ریلی و لولایی در کابین دوش ها وجود دارد. درب‌های ریلی برای حمام‌هایی که طول کوچک و عرض بزرگ دارند، و درب‌های لولایی برای حمام‌هایی که طول بزرگ و عرض کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین را دارند، به کار می‌روند.

3 ـ ابعاد کابین دوش:

ابعاد کابین دوش به میزان زیادی به اندازه فضا و همچنین، محل قرارگیری عناصر مختلف سرویس بهداشتی و حمام شما بستگی دارد. یکی دیگر از مواردی که در تعیین اندازه کابین دوش باید به آن توجه کرد، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده نمایید، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد. شرکت آبشار کابین قادر به ساخت کابین دوش در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ می‌باشد؛ اما نکته‌ای که در انتخاب کابین دوش وجود دارد، این است که توصیه می‌شود برای فضاهای کوچکتر از 80 در 80 سانتیمتر (در کابین دوش های مربع مستطیلی و 135 درجه)، 100 در 100 سانتیمتر (در کابین دوش های گرد) و عمق 80 سانتیمتر (در کابین دوش های صاف) از کابین دوش استفاده نکنید.

4 ـ اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش:

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و از کابین دوش هایی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید؛ چرا که ممکن است پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف آن ببینید. بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین دوش خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه با کیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه خود کم نگذارید. هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده پرس و جو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به خوبی بررسی کنید تا از سلامت بدنه و همچنین، کارکرد قسمت‌های مختلف آن مطمئن شوید و اگر مشکلی دیدید، همان جا با فردی که برای تحویل و نصب کابین آمده است، بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

کابین دوش فریم لسحمام شیشه ایقیمت کابین دوش

قیمت کابین دوش شیشه ای

از جمله عوامل مهم مؤثر در قیمت کابین دوش عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل کابین دوش:

کابین دوش از اجزای مختلفی ساخته شده که هر کدام در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که کابین دوش های شرکت آبشار کابین در مدل‌های مختلف تولید می‌شوند که انتخاب آن‌ها در قیمت کابین دوش مؤثر است.

2 ـ ابعاد کابین دوش:

کابین دوش ها در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه ابعاد کابین دوش بزرگتر باشد، متراژ شیشه و وزن فریم آلومینیومی مصرفی آن نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت کابین دوش افزایش می‌یابد.

3 ـ حمل و نصب کابین دوش:

کابین دوش ها باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شوند. هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت کابین دوش افزایش می‌یابد.

4 ـ تجهیزات جانبی:

در کابین دوش ها می‌توان از دوش، زیر دوشی و تجهیزات دیگر نیز استفاده کرد. در صورت استفاده از هر کدام، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

برای مشاوره رایگان، کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت مدل‌های مختلف کابین دوش شیشه ای با شماره‌های 02177443675 و 09122371705 تماس حاصل فرمایید.

قیمت حمام شیشه ایقیمت شیشه حمامقیمت پارتیشن دوش

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.