حمام شیشه ای

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

حمام شیشه ای

منظور از «حمام شیشه ای»، انواع کابین دوش های شیشه ای است که در حمام یا سایر فضاها (مثلاً سالن های آرایشی و پیرایشی، اتاق خواب و ...) نصب می شوند تا دوش را از سایر قسمت های حمام جدا نموده و یا در فضایی به جز حمام، فضایی را برای دوش گرفتن فراهم کنند.

حمام شیشه ای را می توان به دو نوع تقسیم و تعریف کرد:

1 ـ دور دوشی: فضایی اتاق مانند که معمولاً در اطراف دوش حمام نصب می شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. دور دوشی را می توان بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه و کف حمام نصب نمود.

2 ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که دارای تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیر دوشی و ... بوده و در فضایی غیر از حمام نصب می شود تا مکانی را برای استحمام به وجود آورد.

اجزای حمام شیشه ای

حمام شیشه ای از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت (شیشه نشکن) در طرح ها، رنگ ها و ضخامت های مختلف

2 ـ فریم (قاب) آلومینیومی خالص در رنگ های مختلف

3 ـ یراق آلات استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) در رنگ های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارها

برای کسب اطلاعات بیشتر از اجزای حمام شیشه ای به مطلب «اجزای کابین دوش» مراجعه نمایید.

بر این اساس که اجزای حمام شیشه ای دارای انواع مختلفی هستند، حمام های شیشه ای نیز در انواع مختلفی تولید می شوند.

حمام شیشه ایقیمت حمام شیشه ایحمام شیشه ای فریم لسحمام شیشه ای

انواع حمام شیشه ای

حمام شیشه ای های تولیدی شرکت آبشار کابین در 3 نوع مختلف تولید می شوند:

1 ـ حمام شیشه ای فریم دار ریلی:

در این نوع از حمام شیشه ای از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای اعم از چرخ ها، دستگیره ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. در این نوع از حمام شیشه ای می توان از شیشه سکوریت 6 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از حمام شیشه ای را می توان به صورت مربع مستطیلی، تمام گرد (ربع دایره)، جلو گرد (نیم گرد) و صاف تولید و اجرا نمود. در این نوع از حمام شیشه ای می توان با توجه به ابعاد حمام شیشه ای، ترکیب های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

2 ـ حمام شیشه ای فریم لس ریلی:

در این نوع از حمام شیشه ای از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه های ثابت حرکت می کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای اعم از ریل ها، دستگیره ها، بست ها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از حمام شیشه ای می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از حمام شیشه ای را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف و 135 درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

3 ـ حمام شیشه ای فریم لس لولایی:

در این نوع از حمام شیشه ای از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای اعم از دستگیره ها، بست ها، لولاها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از حمام شیشه ای می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از حمام شیشه ای را می توان به صورت مربع مستطیلی، صاف و 135 درجه (زاویه دار) تولید و اجرا نمود.

حمام شیشه ای گردکابین دوشمستر شیشه ای

قیمت حمام شیشه ای

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع حمام شیشه ای بر اساس سلیقه و فضای شما می باشد، نمی توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت حمام شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل حمام شیشه ای:

همان طور که در مطالب دیگر گفته شد، حمام شیشه ای از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح ها و رنگ های مختلف اجرا می شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که حمام شیشه ای های شرکت آبشار کابین در 3 نوع فریم دار ریلی، فریم لس ریلی و فریم لس لولایی تولید می شوند که در قیمت حمام شیشه ای مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد حمام شیشه ای:

حمام شیشه ای ها در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می شوند. هر چه ابعاد حمام شیشه ای بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

3 ـ حمل و نصب حمام شیشه ای:

حمام شیشه ای ها باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شوند. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت حمام شیشه ای افزایش می یابد. البته اجرت نصب در تمام محل ها ثابت است.

و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت حمام شیشه ای می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

66522589 ـ 77443675 ـ 77442489

کابین دوش اتاق خوابدور دوشی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.