قیمت کابین دوش خانگی

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

قیمت کابین دوش خانگی

طراحی یک خانه مدرن نه تنها برای افرادی که سررشته‌ای از معماری ندارند؛ بلکه برای کسانی که در حیطه طراحی و دکوراسیون فعالیت می‌کنند، نیز کاری بس دشوار می‌باشد. توجه ما در ساخت خانه بیشتر به اتاق نشیمن و خواب معطوف می‌شود و این در حالی است که حمام نیز تأثیر بسزایی در شیک جلوه دادن خانه دارد.

امروزه در بسیاری از خانه‌ها در حمام از کابین دوش استفاده می‌گردد. یعنی یک پانل شیشه ای با درب ریلی یا لولایی در اطراف دوش اجرا می‌گردد تا هم مانع خیش شدن سایر قسمت‌های حمام (مانند توالت فرنگی، روشویی و توالت) شود و هم از هدر رفتن گرما جلوگیری نماید. بدین وسیله می‌توان با کمترین فضای ممکن یک فضای شیک و مدرن را با استفاده از شیشه حمام داشت.

کابین دوش های خانگی را می‌توان با استفاده از سندبلاست به صورت مات درآورد تا فضای محیط داخل مشخص نباشد. کابین دوش های خانگی به دو صورت فریم دار (با درب ریلی) و فریم لس (با درب ریلی یا لولایی) قابل اجرا می‌باشد.

کابین دوش های خانگی با طرح‌ها و قیمت‌های متنوعی که دارند، حس جدیدی از زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورند. از این رو می‌توان برای هر فضایی با هر ساختار و مقیاسی، گزینه‌ای مناسب از کابین دوش را با هزینه‌ای معقولانه فراهم نمود.

قیمت کابین دوش خانگیکابین دوش خانگی

عوامل مؤثر در انتخاب کابین دوش خانگی

1 ـ میزان فضا:

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب کابین دوش خانگی، متراژ حمام است. شما باید با دقت هر چه تمام‌تر، اندازه کابین دوش خانگی خود را تعیین کنید تا استفاده از دیگر قسمت‌های حمام با دشواری صورت نگیرد و دسترسی به آن‌ها به راحتی امکان‌پذیر باشد.

2 ـ محل قرارگیری کابین دوش خانگی:

مناسب‌ترین محل قرارگیری کابین دوش، محلی است که دوش حمام قرار گرفته است؛ زیرا در این صورت دیگر نیازی به لوله‌کشی و بازسازی برای نصب کابین دوش نیست. اما اگر قصد دارید کابین دوش خانگی خود را در محل دیگری قرار دهید، حتماً باید آن محل را به لوله‌کشی فاضلاب دارای سیفون، کفشور دارای سیفون، لوله‌کشی آب سرد و گرم و ... با تمام شرایط لازم مجهز نمایید تا در هنگام نصب کابین دوش دچار درد سر نشوید.

پیشنهاد: کابین دوش اتاق خواب | حمام مستر شیشه ای

3 ـ نوع کاربری:

انتظاری که از یک کابین دوش خانگی دارید، نقش مهمی در انتخاب آن دارد. کابین دوش ها در مدل‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند که شما می‌توانید بر حسب نیاز و سلیقه هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید.

همچنین، امکان خریداری یک کابین دوش با امکانات متنوع نیز وجود دارد. یعنی شما می‌توانید از یک کابین دوش با ترکیبی از سیستم‌های متنوع استفاده کنید. به عنوان مثال، کابین دوش همراه با ماساژور یا کابین دوش همراه با جکوزی می‌تواند دوش گرفتن را به فرصتی رویایی تبدیل کند.

پیشنهاد: انتخاب کابین دوش

4 ـ کیفیت و قیمت کابین دوش خانگی:

مطمئنا یکی از عوامل مهم در انتخاب هر کالایی، قیمت آن کالاست. البته آن کالا باید در عین داشتن قیمت مناسب، کیفیت بالایی نیز داشته باشد. قیمت کابین دوش خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

برای کاهش هزینه‌های ناشی از خرید یک کابین دوش، بهترین راه حل خرید مستقیم کابین دوش از تولید کنندگان این کالا می‌باشد. همچنین، بهتر است از ایجاد هزینه‌های اضافی پرهیز کرده و به یک کابین دوش ساده؛ ولی کارآمد اکتفا نمود. البته کاملاً مشخص است که نباید برای کاهش قیمت کابین دوش، به دنبال کابین دوش های بی‌کیفیت بود.

درباره کیفیت کابین دوش خانگی نیز باید از فروشندگان و تولید کنندگانی خرید کرد که ضمانت و خدمات پس از فروش معتبر ارائه دهند. البته با مشاهده نمونه کارهای این فروشندگان و تولید کنندگان از نزدیک نیز می‌توان از کیفیت کابین دوش اطمینان یافت.

آبشار کابین: طراح، تولید کننده و مجری انواع کابین دوش، پارتیشن دوش و حمام مستر

با 20 سال سابقه

5 سال ضمانت یراق آلات

10 سال خدمات پس از فروش

کابین دوش خانگی فریم لسکابین دوش خانگی شیشه ای

توضیحات و نکات مهم

در هنگام انتخاب و خرید کابین دوش خانگی خود باید نکاتی را رعایت کنید تا در هنگام نصب کابین دوش یا پس از آن دچار مشکل نشوید و پس از مدت کوتاهی متوجه خراب و غیر قابل استفاده شدن کابین دوش نگردید. در ادامه با برخی از این نکات آشنا می‌شوید.

1 ـ اگر فضای حمامتان کوچک است، حتماً از درب‌های کشویی برای کابین دوش خانگی خود استفاده کنید.

2 ـ به دلیل قرارگیری کابین دوش در محل مرطوب، امکان از بین رفتگی یراق آلات آن وجود دارد. در نتیجه بهتر است از برندهای مطرح در زمینه یراق آلات استفاده کنید تا با خرابی زود هنگام کابین دوش مواجه نشوید.

3 ـ دقت کنید از شرکتی خریداری کنید که حتماً خدمات پس از فروش مناسب ارائه دهد.

4 ـ بهتر است وظیفه نصب کابین دوش را به شرکت فروشنده یا تولیدی واگذار کنید تا خدمات خود را بدون هیچ مشکلی تضمین کند.

5 ـ بعد از تحویل کابین دوش، آن را با دقت بررسی کنید تا از سلامت کالا و نصب صحیح آن مطمئن شوید.

6 ـ اگر قصد دارید به حمامتان زیبایی ویژه ببخشید و همچنین از دید مستقیم کابین دوش جلوگیری کنید، می‌توانید از شیشه‌های مشجر با طرح‌های خاص برای پانل و درب کابین دوش استفاده کنید.

7 ـ توجه داشته باشید ضخامت شیشه به کار رفته در کابین دوش نکته بسیار مهمی در انتخاب کابین دوش است. استاندارد دور دوشی، شیشه با ضخامت ۶ میلیمتر بوده و شیشه‌هایی با ضخامت‌های دیگر مخصوص حمام نیستند.

8 ـ توجه داشته باشید که ارتفاع استاندارد کابین دوش 2 متر است. کاهش بیش از حد این ارتفاع باعث کاهش کارآیی لازم این محصول می‌گردد؛ زیرا با کاهش این ارتفاع دوش در بالای کابین دوش قرار گرفته و با باز کردن دوش، بخشی از آب به محیط بیرون از کابین دوش پاشیده می‌شود.

افزایش این ارتفاع نیز باعث کاهش عمر مفید کابین دوش خانگی شما می‌گردد؛ زیرا با افزایش ارتفاع، وزن شیشه مصرفی بیشتر شده و طول عمر چرخ‌های کابین دوش کاهش می‌یابد و همچنین، میزان لَمبُر شیشه افزایش پیدا می‌کند.

علاوه بر این، با توجه به طول استاندارد آبگیرها و درزگیرها، در صورت افزایش ارتفاع کابین دوش، باید از دو آبگیر یا درزگیر استفاده کرد که هم منجر به افزایش هزینه کابین دوش می‌گردد (هزینه دو آبگیر یا درزگیر کامل دریافت می‌شود) و هم ممکن است از درز بین دو آبگیر یا درزگیر آب به محیط بیرون از کابین دوش بیاید و کابین دوش کارآیی لازم را نداشته باشد.

البته در صورتی که نیاز به افزایش ارتفاع کابین دوش خانگی خود داشتید، می‌توان از یک کابین دوش به ارتفاع 2 متر و یک کتیبه شیشه‌ای فریم دار بر روی آن استفاده کرد.

سؤالات متداول

1 ـ انواع بازشو درب‌های کابین دوش خانگی کدام‌اند؟

درب‌های کشویی (ریلی) و درب‌های لولایی (محوری ـ بازشو) از جمله درب‌های پر کاربرد برای کابین دوش ها هستند.

2 ـ جنس درب‌های کابین دوش ها از چه موادی است؟

درب‌های کابین دوش را از شیشه‌های نشکن (معمولاً سکوریت) یا طلق‌های پلکسی گلاس می‌سازند.

3 ـ ضخامت شیشه برای کابین دوش خانگی چقدر است؟

همان طور که گفته شد، ضخامت استاندارد شیشه برای این محصول ۶ میلیمتر می‌باشد. بیشتر شدن این ضخامت خطرناک بوده و موجب سنگین شدن کار و استهلاک قطعات می‌شود؛ مگر این که بتوان به یراق آلات مورد استفاده شرکت تولید کننده کابین دوش اطمینان داشت.

4 ـ تفاوت کابین دوش فریم دار با فریم لس در چیست؟

کابین دوش هایی که لبه‌های آن‌ها قاب دارند، مقاوم‌تر هستند و دیرتر آسیب می‌بینند. علاوه بر این، وجود قاب، زیبایی خاصی به کابین دوش می‌بخشد. علاوه بر این، دور دوشی فریم دار از نظر آب‌بندی بهتر بوده و در صورت اجرای صحیح یک قطره آب هم بیرون نمی‌ریزد.

پیشنهاد: آشنایی با انواع کابین دوش | اجزای کابین دوش

کابین دوش خانگی گردکابین دوش خانگی ارزانکابین دوش حمام

عوامل مؤثر بر قیمت نهایی کابین دوش خانگی

برخی از عوامل مؤثر بر قیمت نهایی این محصول عبارتند از:

1 ـ ابعاد کابین دوش

2 ـ نوع متریال به کار رفته در ساخت کابین دوش

3 ـ جنس یراق آلات اعم از دستگیره، لولا و چرخ

4 ـ جنس و نوع متریال شیر آلات

5 ـ تعداد سیستم‌ها و تجهیزات جانبی نصب شده بر روی کابین دوش مانند وان، جکوزی، دوش و ...

اما به طور تقریبی می‌توان گفت قیمت یک کابین دوش خانگی ساده (بدون تجهیزات جانبی) با شیشه سکوریت ساده با ابعاد استاندارد (بین 2/5 تا 4 متر مربع) بدون زیر دوشی در حدود 1,500,000 تا 2,300,000 تومان می‌باشد و در صورت استفاده از زیر دوشی مبلغی حدود 850,000 تا 1.300,000 تومان به مبلغ فوق اضافه می‌شود.

البته همان طور که گفته شد، قیمت کابین دوش بسیار متغیر بوده و به عوامل بسیاری (به خصوص، سلیقه مشتری) بستگی دارد. قیمت‌های فوق به صورت تقریبی بوده و برای آگاهی دقیق از قیمت نهایی کابین دوش باید بعد از تعیین ابعاد آن و انتخاب طرح و رنگ خود از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان واحد فروش آبشار کابین در ارتباط باشید.

09113578010 ـ 09122371705 ـ 02177443675

بیشتر بدانید: قیمت کابین دوش

کابین دوشپارتیشن دوش حمام

آیا در کابین دوش خانگی از زیر دوشی استفاده کنیم؟

معمولاً در کابین دوش های خانگی به این دلیل که کابین دوش در داخل حمام نصب می‌شود، نیازی به استفاده از زیردوشی برای هدایت آب به سمت خروجی فاضلاب نیست. استفاده از زیر دوشی علاوه بر این که باعث افزایش قیمت نهایی کابین دوش خانگی شما می‌شود، منجر به تجمع حشرات موذی، باکتری‌ها و کثیفی‌ها در زیرِ زیردوشی نیز می‌گردد.

بیشتر بدانید: زیر دوشی

حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

اتاق خواب دو نفره والدین که با نام «اتاق مستر» شناخته می‌شود، دارای دو ویژگی است؛ یکی بزرگ بودن اتاق و دیگری دارا بودن حمام مستقل. امروزه بسیاری از طراحان در اتاق مستر به جای یک حمام معمولی از حمام شیشه ای استفاده می‌کنند که با نام‌های «کابین دوش اتاق خواب»، «حمام مستر شیشه ای» و «مستر شیشه ای» شناخته می‌شود.

حمام مستر شیشه ای ممکن است به صورت اتاق دوش در کنار اتاق مستر قرار بگیرد و یا ممکن است مانند حمام‌های معمولی به طور کامل در یک فرورفتگی قرار گرفته باشد که در این صورت تنها تفاوت آن با حمام‌های معمولی استفاده از دیوار و درب شیشه ای به جای دیوار گچی و درب چوبی است. ممکن است در حمام مستر شیشه ای از وان و جکوزی نیز استفاده گردد.

می‌توان با استفاده از سندبلاست، طرح‌های مختلف مات کننده (مات کامل، راه مات، نیمه مات یا هر طرح دیگری) را بر روی شیشه کابین دوش اتاق خواب اجرا کرد تا فضای داخل حمام به وضوح قابل مشاهده نباشد.

این نکته را باید گفت که محل نصب حمام مستر شیشه ای باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که باید قبل از سفارش و نصب حمام مستر شیشه ای، توسط مشتری فراهم آید. برای اطلاع از این ویژگی‌ها به مطلب زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید: حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

شیشه حمامیحمام شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin