خرید اینترنتی کابین دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

خرید اینترنتی کابین دوش

مطمئناً اگر شما هم اندکی در اینترنت جستجو کرده باشید، سایت‌های فروشگاهی مربوط به شرکت‌ها و مغازه‌های بزرگ را دیده‌اید که اقدام به فروش اینترنتی کابین دوش های آماده و معمولاً خارجی در ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های مشخص می‌کنند که ممکن است مناسب فضای شما یا به دلخواه شما نباشند.

بهتر است به جای خرید کابین دوش های آماده از شرکت‌ها و مغازه‌ها، به تولید کنندگان کابین دوش مراجعه و پس از مشاوره آن‌ها، ساخت کابین دوش مناسب و دلخواه خود را سفارش دهید.

با ما همراه باشید تا متوجه شوید چرا خرید اینترنتی کابین دوش، کار درستی نیست.

مزایای خرید اینترنتی کابین دوش

خرید اینترنتی کابین دوش هم مانند سایر خریدهای اینترنتی مزایایی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ کاهش هزینه‌ها: کاملاً مشخص است که خرید اینترنتی، هزینه‌های رفت و آمد لازم برای خرید کالاها از مغازه‌ها را حذف می‌کند. علاوه بر این، در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت فروشگاهی باشد، به دلیل عدم وجود مکان فیزیکی برای فروش کالا، بسیاری از هزینه‌ها مانند کرایه مغازه، حق بیمه و ... نیز حذف شده و کالاها با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسند.

2 ـ صرفه‌جویی در زمان: خرید اینترنتی باعث می‌شود که نیازی به صرف زمان برای رفتن به مغازه‌های مختلف برای خرید کالاها، عبور از مسیرهای پرترافیک و ... نباشد.

3 ـ کاهش ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا: کاملاً واضح است که خرید اینترنتی باعث کاهش عبور و مرور وسایل نقلیه در خیابان‌ها و در نتیجه، کاهش ترافیک شده و به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند.

4 ـ دسترسی به گزینه‌های بیشتر برای انتخاب: خرید اینترنتی باعث می‌شود که شما بتوانید در مدت زمانی کم، محصولات متنوعی را در اینترنت پیدا کرده، محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت فروشگاهی باشد، فوراً آن را سفارش داده و هزینه‌اش را پرداخت نمایید. در حالی که اگر بخواهید در خیابان‌ها به دنبال گزینه مورد نظر خود باشید، باید مغازه‌های زیادی را بررسی کنید و شاید هم در نهایت، نتوانید گزینه مورد نظر خود را بیابید.

5 ـ امکان خرید 24 ساعته و همیشگی: خرید اینترنتی موجب می‌شود شما بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روزی که بخواهید (حتی در روزهای تعطیل) به راحتی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت فروشگاهی باشد، فوراً آن را سفارش دهید.

و ....

معایب خرید اینترنتی کابین دوش

با وجود تمام مزایایی که خرید اینترنتی کابین دوش دارد، دارای معایبی نیز هست که درست نبودن خرید اینترنتی کابین دوش را توجیه می‌کند. بزرگترین عیب خرید اینترنتی کابین دوش، عدم دسترسی به کابین دوش از نزدیک است. این موضوع، باعث می‌شود که شما نتوانید در هنگام خرید، کابین دوش را مشاهده کنید و این خود موجب می‌شود که نتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

مثلاً در صورت خرید اینترنتی کابین دوش، شما نمی‌توانید چگونگی قرارگیری کابین دوش در فضای حمام، تفاوت رنگ‌ها و جنس‌ها، آزاد بودن فضای داخل کابین دوش و بسیاری موارد دیگر را به درستی تشخیص دهید.

خرید اینترنتی کابین دوشکابین دوشدور دوشیپارتیشن حمام

استفاده از دوردوشی به جای کابین دوش های آماده

کابین دوش را می‌توان به دو نوع تقسیم و تعریف کرد:

1 ـ دور دوشی: فضایی اتاق مانند که معمولاً در اطراف دوش حمام نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. دور دوشی را می‌توان بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه و کف حمام نصب نمود. البته ممکن است دوش در فضایی غیر از حمام ـ مثلاً در اتاق خواب یا استخر خصوصی ـ قرار گرفته باشد که در این صورت هم می‌توان از دور دوشی استفاده نمود.

2 ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که دارای تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیر دوشی و ... بوده و در فضایی غیر از حمام نصب می‌شود تا مکانی را برای استحمام به وجود آورد.

کابین دوش های آماده که در بازار و در فروشگاه‌های اینترنتی فروخته می‌شوند، در واقع اتاق دوش هستند. اتاق دوش ها دارای تجهیزات جانبی ـ بعضاً بی‌استفاده ـ هستند و به همین دلیل قیمت بالایی دارند. این در حالی است که در بسیاری از موارد می‌توان با خرید یک دوردوشی مناسب از یک کارگاه تولید کننده کابین دوش، با هزینه‌ای کمتر کابین دوشی با کارآیی مناسب تهیه کرد.

پیشنهاد: دور دوشی | اتاق دوش

اجزای کابین دوش

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت 2/2 میلیمتر

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

مطمئناً اگر شما اقدام به خرید اینترنتی کابین دوش کنید، نمی‌توانید مرغوبیت اجزای کابین دوش یا تفاوت طرح‌ها و رنگ‌ها و مواردی از این قبیل را به درستی تشخیص دهید.

بیشتر بدانید: اجزای کابین دوش

کابین دوش اتاق خوابقیمت دور دوشیدرب کشویی حمامدور دوشی ارزان

انتخاب کابین دوش

برای انتخاب کابین دوش باید به موارد زیادی توجه داشت. این موارد عبارتند از:

1 ـ انتخاب مدل کابین دوش:

کابین دوش ها در مدل‌های مختلف تمام گرد (ربع دایره)، نیم گرد (جلو گرد)، مربع مستطیلی، 135 درجه (زاویه دار) و صاف تولید می‌شوند. کابین دوش می‌تواند بر روی زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه و کف حمام نصب شود. در هنگام انتخاب مدل کابین دوش باید مدلی را انتخاب کنید که با سلیقه و خواسته شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود.

2 ـ انتخاب نوع درب کابین دوش:

اصولاً دو مدل درب ریلی و لولایی در کابین دوش ها وجود دارد. درب‌های ریلی برای حمام‌هایی که طول کوچک و عرض بزرگ دارند، و درب‌های لولایی برای حمام‌هایی که طول بزرگ و عرض کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین را دارند، به کار می‌روند.

3 ـ اندازه کابین دوش:
با توجه به فضا و بر اساس سلیقه شما، می‌توان انواع کابین دوش ها را در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ با شکل‌های مختلف صاف، مربع مستطیلی، 135 درجه (زاویه دار)، تمام گرد (ربع دایره) و نیم گرد (جلو گرد) تولید نمود. با این وجود توصیه می‌شود برای فضاهای کوچکتر از 90 در 90 سانتیمتر از کابین دوش استفاده ننمایید تا بتوانید به راحتی دوش بگیرید.

اندازه کابین دوش مناسب برای شما به میزان زیادی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام شما بستگی دارد. ابعاد کابین دوش باید به گونه‌ای باشد که استفاده از سایر قسمت‌ها و تجهیزات داخل حمام را به راحتی برای شما فراهم کند.

یکی دیگر از مواردی که در مورد اندازه کابین دوش حائز اهمیت است، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده شود، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد.

بیشتر بدانید: برای انتخاب کابین دوش باید به چه مواردی توجه داشته باشیم؟

4 ـ اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش:

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و بعضاً از کابین دوش های آماده چینی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف آن دیده شود.

بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین دوش خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه باکیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه خود کم نگذارید و کابین دوش های آماده چینی را به نام کابین دوش های ترک نخرید.

هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده پرس و جو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به خوبی بررسی کنید تا از سلامت بدنه و همچنین، کارکرد قسمت‌های مختلف آن مطمئن شوید و اگر مشکلی دیدید، همان جا با فردی که برای تحویل و نصب کابین آمده است، بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

شماره‌های تماس جهت مشاوره محصولات

09113578010 ـ 09122371705 ـ 02177443675

شیشه حمامحمام شیشه ایقیمت شیشه حمامی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin