خرید اینترنتی کابین دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

خرید اینترنتی کابین دوش

مطمئناً اگر شما هم اندکی در اینترنت جستجو کرده باشید، سایت‌های فروشگاهی مربوط به شرکت‌ها و مغازه‌های بزرگ را دیده‌اید که اقدام به فروش اینترنتی کابین دوش های آماده و معمولاً خارجی در ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های مشخص می‌کنند که ممکن است مناسب فضای شما یا به دلخواه شما نباشند.

بهتر است به جای خرید کابین دوش های آماده از شرکت‌ها و مغازه‌ها، به تولید کنندگان کابین دوش مراجعه و پس از مشاوره آن‌ها، ساخت کابین دوش مناسب و دلخواه خود را سفارش دهید.

با ما همراه باشید تا متوجه شوید چرا خرید اینترنتی کابین دوش، کار درستی نیست.

مزایای خرید اینترنتی کابین دوش

خرید اینترنتی کابین دوش هم مانند سایر خریدهای اینترنتی مزایایی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ کاهش هزینه‌ها: کاملاً مشخص است که خرید اینترنتی، هزینه‌های رفت و آمد لازم برای خرید کالاها از مغازه‌ها را حذف می‌کند. علاوه بر این، در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت فروشگاهی باشد، به دلیل عدم وجود مکان فیزیکی برای فروش کالا، بسیاری از هزینه‌ها مانند کرایه مغازه، حق بیمه و ... نیز حذف شده و کالاها با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسند.

2 ـ صرفه‌جویی در زمان: خرید اینترنتی باعث می‌شود که نیازی به صرف زمان برای رفتن به مغازه‌های مختلف برای خرید کالاها، عبور از مسیرهای پرترافیک و ... نباشد.

3 ـ کاهش ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا: کاملاً واضح است که خرید اینترنتی باعث کاهش عبور و مرور وسایل نقلیه در خیابان‌ها و در نتیجه، کاهش ترافیک شده و به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند.

4 ـ دسترسی به گزینه‌های بیشتر برای انتخاب: خرید اینترنتی باعث می‌شود که شما بتوانید در مدت زمانی کم، محصولات متنوعی را در اینترنت پیدا کرده، محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت فروشگاهی باشد، فوراً آن را سفارش داده و هزینه‌اش را پرداخت نمایید. در حالی که اگر بخواهید در خیابان‌ها به دنبال گزینه مورد نظر خود باشید، باید مغازه‌های زیادی را بررسی کنید و شاید هم در نهایت، نتوانید گزینه مورد نظر خود را بیابید.

5 ـ امکان خرید 24 ساعته و همیشگی: خرید اینترنتی موجب می‌شود شما بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روزی که بخواهید (حتی در روزهای تعطیل) به راحتی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت فروشگاهی باشد، فوراً آن را سفارش دهید.

و ....

معایب خرید اینترنتی کابین دوش

با وجود تمام مزایایی که خرید اینترنتی کابین دوش دارد، دارای معایبی نیز هست که درست نبودن خرید اینترنتی کابین دوش را توجیه می‌کند. بزرگترین عیب خرید اینترنتی کابین دوش، عدم دسترسی به کابین دوش از نزدیک است. این موضوع، باعث می‌شود که شما نتوانید در هنگام خرید، کابین دوش را مشاهده کنید و این خود موجب می‌شود که نتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

مثلاً در صورت خرید اینترنتی کابین دوش، شما نمی‌توانید چگونگی قرارگیری کابین دوش در فضای حمام، تفاوت رنگ‌ها و جنس‌ها، آزاد بودن فضای داخل کابین دوش و بسیاری موارد دیگر را به درستی تشخیص دهید.

خرید اینترنتی کابین دوشکابین دوشحمام شیشه ای

استفاده از دوردوشی به جای کابین دوش های آماده

کابین دوش را می‌توان به دو نوع تقسیم و تعریف کرد:

1 ـ دور دوشی: فضایی اتاق مانند که معمولاً در اطراف دوش حمام نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. دور دوشی را می‌توان بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه و کف حمام نصب نمود. البته ممکن است دوش در فضایی غیر از حمام ـ مثلاً در اتاق خواب یا استخر خصوصی ـ قرار گرفته باشد که در این صورت هم می‌توان از دور دوشی استفاده نمود.

2 ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که دارای تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیر دوشی و ... بوده و در فضایی غیر از حمام نصب می‌شود تا مکانی را برای استحمام به وجود آورد.

کابین دوش های آماده که در بازار و در فروشگاه‌های اینترنتی فروخته می‌شوند، در واقع اتاق دوش هستند. اتاق دوش ها دارای تجهیزات جانبی ـ بعضاً بی‌استفاده ـ هستند و به همین دلیل قیمت بالایی دارند. این در حالی است که در بسیاری از موارد می‌توان با خرید یک دوردوشی مناسب از یک کارگاه تولید کننده کابین دوش، با هزینه‌ای کمتر کابین دوشی با کارآیی مناسب تهیه کرد.

پیشنهاد: دور دوشی | اتاق دوش

اجزای کابین دوش

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت 2/2 میلیمتر

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

مطمئناً اگر شما اقدام به خرید اینترنتی کابین دوش کنید، نمی‌توانید مرغوبیت اجزای کابین دوش یا تفاوت طرح‌ها و رنگ‌ها و مواردی از این قبیل را به درستی تشخیص دهید.

بیشتر بدانید: اجزای کابین دوش

کابین دوش ارزانشیشه حمام

انتخاب کابین دوش

برای انتخاب کابین دوش باید به موارد زیادی توجه داشت. این موارد عبارتند از:

1 ـ انتخاب مدل کابین دوش:

کابین دوش ها در مدل‌های مختلف تمام گرد (ربع دایره)، نیم گرد (جلو گرد)، مربع مستطیلی، 135 درجه (زاویه دار) و صاف تولید می‌شوند. کابین دوش می‌تواند بر روی زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه و کف حمام نصب شود. در هنگام انتخاب مدل کابین دوش باید مدلی را انتخاب کنید که با سلیقه و خواسته شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود.

2 ـ انتخاب نوع درب کابین دوش:

اصولاً دو مدل درب ریلی و لولایی در کابین دوش ها وجود دارد. درب‌های ریلی برای حمام‌هایی که طول کوچک و عرض بزرگ دارند، و درب‌های لولایی برای حمام‌هایی که طول بزرگ و عرض کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین را دارند، به کار می‌روند.

3 ـ اندازه کابین دوش:با توجه به فضا و بر اساس سلیقه شما، می‌توان انواع کابین دوش ها را در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ با شکل‌های مختلف صاف، مربع مستطیلی، 135 درجه (زاویه دار)، تمام گرد (ربع دایره) و نیم گرد (جلو گرد) تولید نمود. با این وجود توصیه می‌شود برای فضاهای کوچکتر از 90 در 90 سانتیمتر از کابین دوش استفاده ننمایید تا بتوانید به راحتی دوش بگیرید.

اندازه کابین دوش مناسب برای شما به میزان زیادی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام شما بستگی دارد. ابعاد کابین دوش باید به گونه‌ای باشد که استفاده از سایر قسمت‌ها و تجهیزات داخل حمام را به راحتی برای شما فراهم کند.

یکی دیگر از مواردی که در مورد اندازه کابین دوش حائز اهمیت است، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده شود، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد.

بیشتر بدانید: برای انتخاب کابین دوش باید به چه مواردی توجه داشته باشیم؟

4 ـ اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش:

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و بعضاً از کابین دوش های آماده چینی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف آن دیده شود.

بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین دوش خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه باکیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه خود کم نگذارید و کابین دوش های آماده چینی را به نام کابین دوش های ترک نخرید.

هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده پرس و جو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به خوبی بررسی کنید تا از سلامت بدنه و همچنین، کارکرد قسمت‌های مختلف آن مطمئن شوید و اگر مشکلی دیدید، همان جا با فردی که برای تحویل و نصب کابین آمده است، بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

در هنگام انتخاب کابین دوش باید به این نکته توجه داشته باشید که فریم‌ها و یراق آلات مورد استفاده در کابین دوش باید کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس آلومینیوم، استیل 304، برنج، پلاستیک فشرده و مانند این‌ها) باشند تا با وجود این که کابین دوش در طول مدت استفاده در معرض آب قرار دارد، بیشترین طول عمر ممکن را داشته و دچار زنگ‌زدگی و فرسودگی نشود. همچنین، شیشه استفاده شده در کابین دوش شیشه ای حتماً باید از نوع سکوریت یا سایر شیشه‌های نشکن باشد تا علاوه بر ایمنی در برابر ضربه، در برابر تغییرات دمایی نیز بسیار مقاوم بوده و آسیبی به آن وارد نگردد.

شماره‌های تماس جهت مشاوره محصولات

09113578010 ـ 09122371705 ـ 02177443675

مستر شیشه ایدور دوشی شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

انسان‌ها همواره به دنبال زیبایی محیط زندگی خودشان هستند. در زمان‌های مختلف انسان‌ها از متریال‌ها و المان‌های متفاوتی برای زیباسازی محیط زندگیشان استفاده کرده‌اند. شیشه به عنوان یکی از مهم‌ترین و زیباترین مواد برای این فضاسازی‌ها مورد توجه قرار دارد. حمام تأثیر بسزایی در زیبا جلوه دادن خانه دارد. امروزه فضاسازی حمام یکی از نکاتی است که در بسیاری از طراحی‌های داخلی رعایت می‌شود. به همین دلیل است که امروزه کابین دوش با توجه به مزایایی که دارد، مورد توجه بسیاری از طراحان قرار گرفته و افراد بسیاری تمایل به اجرای شکل خاصی از دکوراسیون حمام‌های خود دارند که با عنوان کابین دوش شیشه ای مطرح می‌باشد.

حدود سال 1380 کابین دوش وارد ایران شد. در ابتدا تمامی کابین دوش ها وارداتی بودند. اما در مدت کوتاهی اولین کارگاه‌های تولید کابین دوش در ایران شروع به کار کردند. کابین دوش های تولیدی در ایران بر خلاف کابین دوش های وارداتی در ابتدا طلقی بودند و در آن‌ها از طلق پلکسی گلاس شفاف یا مشجر استفاده می‌شد.

اما با پیشرفت صنعت شیشه کارگاه‌های تولید کننده کابین دوش شروع به تولید و اجرای کابین دوش های شیشه ای کردند که در آن‌ها از شیشه سکوریت استفاده می‌شود. کابین دوش شیشه ای که جدیدتر نیز هست، به دلیل زیبایی و تنوع فراوان و با توجه به پیشرفت روز افزون علم معماری، طرفداران بیشتری دارد.

کابین دوش شیشه ای در برابر ضربه و تغییرات دمایی محیط بسیار مقاوم بوده و به دو صورت فریم دار و فریم لس با شیشه‌های شفاف یا مات طراحی، تولید و نصب می‌شوند. کابین دوش شیشه ای دارای تنوع بسیاری می‌باشد. این محصول هم برای حمام‌های کوچک و هم برای حمام‌های بزرگ مناسب می‌باشد.

شرکت آبشار کابین با تکیه بر تجربیات کارشناسان خود کابین دوش های شیشه ای را مطابق با اندازه، سبک دکوراسیون، نحوه چیدمان عناصر داخل حمام و ... به طور اختصاصی برای هر مشتری تولید می‌کند و همین امر موجب می‌شود بتوان به بهترین شکل از کابین دوش شیشه ای در حمام استفاده نمود.

هنگامی که صحبت از تعمیرات و بازسازی خانه می‌شود، شرکت آبشار کابین انتخابی عالی است. اگر می‌خواهید ظاهر حمام خود را تغییر دهید، آبشار کابین می‌تواند به تبدیل حمام شما به یک شاهکار طراحی مدرن کمک کند.

آبشار کابین: طراح، تولید کننده و مجری انواع کابین دوش های شیشه ای و طلقی از سال 1380

5 سال ضمانت یراق آلات

10 سال خدمات پس از فروش

02177442489 ـ 09113578010

بیشتر بدانید: کابین دوش شیشه ای

پیشنهاد: مستر شیشه ای | حمام شیشه ای | کابین دوش طلقی

کابین دوش طلقی

قیمت کابین دوش

مطمئناً همواره در انتخاب یک کالا، قیمت آن یکی از مهم‌ترین فاکتورها می‌باشد که بسیار مورد توجه است. این فاکتور در مورد کالاها و دکوراسیون‌های لوکس بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. کابین دوش نیز یکی از پرمصرف‌ترین کالاهای یک حمام لوکس محسوب می‌شود. البته کابین دوش یکی از کالاهای کاربردی در حمام‌های کوچک نیز به شمار می‌رود.قیمت کابین دوش های آماده که به نام کابین دوش های خارجی و به خصوص، ترک در مغازه‌ها و فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسند، بسیار بالاست. این در حالی است که این مغازه‌ها و فروشگاه‌ها کابین دوش های سفارشی شما را به کارگاه‌های تولید کننده کابین دوش سفارش می‌دهند و با قیمتی حدوداً 5/1 برابر به شما می‌فروشند. کابین دوش های خارجی مزیت خاصی نسبت به کابین دوش های ایرانی دارند. خارجی بودن یک کابین دوش فقط بهانه‌ای است برای جلب مشتری و فروش کابین دوش با قیمت بالا. بنابراین، شما می‌توانید با سفارش کابین دوش خود به کارگاه‌های تولید کننده کابین دوش، قیمت کابین دوش خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

شرکت آبشار کابین یکی از تولید کنندگان با سابقه (20 سال سابقه) انواع کابین دوش، دوردوشی و اتاق دوش در کشور است که محصولات خود را با قیمت مناسب (قیمت همکار) می‌فروشد. با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع کابین دوش است، نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی را برای کابین دوش های این شرکت تعیین کرد.

قیمت کابین دوش های تولیدی شرکت آبشار کابین به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ فریم، یراق آلات و شیشه سکوریت

2 ـ مدل و شکل کابین دوش

3 ـ ابعاد کابین دوش

4 ـ حمل و نصب کابین دوش

5 ـ تجهیزات جانبی

بیشتر بدانید: قیمت کابین دوش

پیشنهاد: کابین دوش ارزان | دور دوشی ارزان

کابین دوش ارزان

کابین دوش دست دوم

کابین دوش همانند توالت و روشویی از جمله وسایل بهداشتی بوده و به همین دلیل نباید از کابین دوش دست دوم استفاده نمود؛ چرا که در صورتی که بهداشت و نظافت کابین دوش در شرایط قبلی رعایت نشده باشد، فضا برای رشد و نمو انواع میکروب فراهم می‌شود که اگر کابین دوش دست دوم را مورد استفاده قرار دهید، موجب به وجود آمدن آلودگی در فضای بهداشتی حمام و توالت می‌شود که در نتیجه انواع بیماری و قارچ پوستی را با خود به همراه خواهد داشت.

نمی‌توان تمامی این بیماری‌ها را در مقابل قیمت کمتر کابین دوش دست دوم به جان خرید. زیرا باید همان مقدار هزینه و حتی بیشتر از آن در طول مدت استفاده از کابین دوش دست دوم برای رفع آلودگی محیط حمام و بیماری‌های انتقال‌یافته پرداخت کرد.

قیمت کابین دوش ایرانی | کابین دوش خارجی

بسیاری از افراد برای این که به یک کیفیت برتر برسند، به فکر خرید اجناس خارجی هستند؛ اما باید به این نکته نیز توجه کنند که در بسیاری از موارد اجناس خارجی با شرایط اقتصادی خانوار هماهنگی ندارد و در صورت هماهنگی با وضعیت اقتصادی از کیفیت مناسبی برخوردار نیست. یکی از این اجناس کابین دوش خارجی می‌باشد. خوشبختانه امروزه بسیاری از خانواده‌ها به دلیل افزایش کیفیت کابین دوش های ایرانی و مقرون به صرفه بودن آن‌ها به دنبال خرید کابین دوش ایرانی می‌باشند. کابین دوش های شیشه ای شرکت آبشار کابین، ایرانی و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که تمام نیاز افراد را برآورده می‌نمایند. با کمی تحقیق به این مسئله پی خواهید برد که محصولات شرکت آبشار کابین از نظر کیفیت با نمونه‌های خارجی برابری می‌کنند و حتی در بسیاری موارد دارای کیفیت بالاتری نسبت به کابین دوش های خارجی هستند. این کیفیت بالا شامل شیشه‌های سکوریت سوپر کلیر کارخانه جام ایمن قزوین، یراق آلات مرغوب و درجه یک کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده در آبکاری‌های متنوع) و فریم محکم و ضخیم کاملاً ضد آب و ضد زنگ (از جنس بیلت نو آلومینیوم در آبکاری‌های بسیار متنوع) می‌باشد.

بیشتر بدانید: قیمت کابین دوش ایرانی

دور دوشی

قیمت کابین دوش ساده

همان طور که گفته شد، انسان‌ها همواره به دنبال این هستند که محیط اطرافشان را به بهترین و زیباترین شکل ممکن در آورند و در این راستا تا جایی که از نظر مالی بتوانند، به دنبال خرید کالاهای لوکس، مدرن و شیک هستند. اما آیا کالاهای ساده نمی‌توانند زیبا و شیک باشند؟ آیا نمی‌توان با کالاهای ساده و ارزان همین فضاسازی را به زیبایی انجام داد؟

زیبایی فضا فقط به لوکس بودن وسایل، رنگ طلایی وسایل، گران بودن وسایل یا مواردی از این قبیل بستگی ندارد. بلکه زمانی یک فضا زیباست که وسایل داخل آن باکیفیت و زیبا بوده و به درستی و در جای خود چیده شوند و به درستی از آن‌ها استفاده گردد. مطمئناً کالاهای لوکس قیمت بالایی داشته و در بسیاری از مواقع نمی‌توان به راحتی استفاده زیادی از آن‌ها کرد.

در بسیاری از موارد کالاهای ساده بسیار کارآمدتر از کالاهای تجملاتی بوده و سال‌های سال از مد نمی‌افتند. کابین دوش نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این وجود که قیمت یک کابین دوش ساده نسبت به یک کابین دوش تجملاتی پایین‌تر است، در بسیاری از موارد کارآیی بیشتری نسبت به کابین دوش های تجملاتی دارد که از آن جمله می‌توان به لک‌پذیری کمتر فریم‌های سفید و نیز آب‌بندی بهتر کابین دوش های فریم دار نسبت به کابین دوش های فریم لس اشاره کرد.

بنابراین، می‌توان برای کاهش هزینه‌ها یک کابین دوش ساده را انتخاب کرد. مطمئناً قیمت کابین دوش ساده خیلی پایین‌تر از قیمت یک کابین دوش تجملاتی خواهد بود.

ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع کابین دوش، کابین دوش طلقی پلکسی گلاس و بعد از آن، کابین دوش شیشه ای فریم دار ریلی بدون زیر دوشی با رنگ فریم سفید یا نقره‌ای مات و شیشه سکوریت 6 میل ساده بدون خم و بدون سندبلاست است که قیمت آن با توجه به ابعاد آن تعیین می‌شود و برای ابعاد استاندارد حدود 3.000.000 تا 5.000.00 تومان است.

البته باید این نکته را هم یادآور شد که کابین دوش طلقی پلکسی گلاس با وجود این که ساده‌ترین و ارزان‌ترین نوع کابین دوش است، نسبت به سایر انواع کابین دوش ها کارآیی بیشتری نیز دارد. مثلاً نیازی به صرف هزینه اضافی برای مات کردن ندارد، امکان شکستن آن بسیار پایین بوده و هزینه‌های اضافی ناشی از این گونه آسیب‌ها در طول زمان را کاهش می‌دهد، رنگ سفید فریم باعث می‌شود لکه‌های آب موجود بر روی فریم کمتر دیده شده و نیازی به صرف زمان برای پاک کردن لکه‌ها نیست و بسیاری از مزیت‌های دیگر.

بنابراین، نمی‌توان گفت پایین بودن قیمت کابین دوش ساده به منزله بد بودن، بی‌کیفیت بودن یا کارآیی کم کابین دوش ساده است. این پایین بودن قیمت فقط به دلیل حذف شدن هزینه‌های اضافی می‌باشد.

پیشنهاد: کابین دوش ارزان | دور دوشی ارزان | راه‌های کاهش هزینه خرید کابین دوش

مستر شیشه ای

امروزه بسیاری از معماران برای ساخت دیواره‌های سرویس بهداشتی و حمام به خصوص در اتاق مستر از شیشه استفاده می‌کنند. معمولاً یک سکو و نشیمنگاه برای استراحت فرد نیز در حمام مستر شیشه ای تعبیه می‌گردد. برای جلوگیری از دیده شدن فضای داخل حمام مستر شیشه ای نیز می‌توان به جای شیشه‌های سکوریت ساده از شیشه‌های رنگی یا مات بهره برد. حمام مستر شیشه ای که با نام «حمام مستر»، «مستر شیشه ای» و «کابین دوش اتاق خواب» نیز شناخته می‌شود، معمولاً دارای ابعاد بزرگی است و شامل توالت فرنگی، وان یا جکوزی، روشویی و ... نیز می‌باشد و به همین دلیل نسبت به سایر مدل‌های کابین دوش های شیشه ای قیمت بسیار بالاتری دارد.

محل نصب حمام مستر باید تمام شرایط یک حمام معمولی مانند عایق‌کاری و کاشی‌کاری کف، کاشی‌کاری دیوارها، لوله‌کشی آب سرد و گرم و فاضلاب، دارای کفشور مجزا و مجهز به سیفون و ... باشد. بنابراین، باید قبل از سفارش حمام مستر، تمام شرایط لازم را مهیا و سپس، با کارشناسان شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

بیتر بدانید: کابین دوش اتاق خواب | حمام مستر | مستر شیشه ای

حمام شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin