خرید اینترنتی کابین دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

خرید اینترنتی کابین دوش

مطمئناً اگر شما اندکی در اینترنت یا حتی بازار جستجو کرده باشید، شرکت‌ها و مغازه‌های بسیاری را دیده‌اید که اقدام به فروش کابین دوش های آماده در ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های مشخص می‌کنند که ممکن است مناسب فضای شما یا به دلخواه شما نباشند. بنابراین، بهتر است به جای خرید کابین دوش های آماده از شرکت‌ها و مغازه‌ها، به تولید کنندگان کابین دوش مراجعه و پس از مشاوره آن‌ها، ساخت کابین دوش مناسب و دلخواه خود را سفارش دهید.

مزایای خرید اینترنتی کابین دوش

خرید اینترنتی کابین دوش هم مانند سایر خریدهای اینترنتی مزایایی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ کاهش هزینه‌ها: کاملاً مشخص است که خرید اینترنتی، هزینه‌های رفت و آمد لازم برای خرید کالاها از مغازه‌ها را حذف می‌کند. علاوه بر این، در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت تبلیغاتی برای یک شرکت، مغازه یا فروشگاه نباشد، به دلیل عدم وجود مکان فیزیکی برای فروش کالا، بسیاری از هزینه‌ها مانند کرایه مغازه، حق بیمه و ... نیز حذف شده و کالاها با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسند.

۲ ـ صرفه‌جویی در زمان: خرید اینترنتی باعث می‌شود که نیازی به صرف زمان برای رفتن به مغازه‌های مختلف برای خرید کالاها، عبور از مسیرهای پرترافیک و ... نباشد.

۳ ـ کاهش ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا: کاملاً واضح است که خرید اینترنتی باعث کاهش عبور و مرور وسایل نقلیه در خیابان‌ها و در نتیجه، کاهش ترافیک شده و به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند.

۴ ـ دسترسی به گزینه‌های بیشتر برای انتخاب: خرید اینترنتی باعث می‌شود که شما بتوانید در مدت زمانی کم، محصولات متنوعی را در اینترنت پیدا کرده، محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت تبلیغاتی برای یک شرکت، مغازه یا فروشگاه نباشد، فوراً آن را سفارش داده و هزینه‌اش را پرداخت نمایید. در حالی که اگر بخواهید در خیابان‌ها به دنبال گزینه مورد نظر خود باشید، باید مغازه‌های زیادی را بررسی کنید و شاید هم در نهایت، نتوانید گزینه مورد نظر خود را بیابید.

۵ ـ امکان خرید ۲۴ ساعته و همیشگی: خرید اینترنتی موجب می‌شود شما بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روزی که بخواهید (حتی در روزهای تعطیل) به راحتی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و در مواردی که سایت مورد نظر شما یک سایت تبلیغاتی برای یک شرکت، مغازه یا فروشگاه نباشد، فوراً آن را سفارش دهید.

و ....

معایب خرید اینترنتی کابین دوش

با وجود تمام مزایایی که خرید اینترنتی کابین دوش دارد، دارای معایبی نیز هست. بزرگترین عیب خرید اینترنتی کابین دوش، عدم دسترسی به کابین دوش از نزدیک است. این موضوع، باعث می‌شود که شما نتوانید در هنگام خرید، کابین دوش را مشاهده کنید و این خود موجب می‌شود که نتوانید انتخاب درستی داشته باشید. مثلاً در صورت خرید اینترنتی کابین دوش، شما نمی‌توانید چگونگی قرارگیری کابین دوش در فضای حمام، تفاوت رنگ‌ها و جنس‌ها، آزاد بودن فضای داخل کابین دوش و بسیاری موارد دیگر را به درستی تشخیص دهید.

خرید اینترنتی کابین دوشکابین دوش

کابین دوش

«کابین دوش» را می‌توان به دو نوع تقسیم و تعریف کرد:

۱ ـ دور دوشی: فضایی اتاق مانند که معمولاً در اطراف دوش حمام نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. دور دوشی را می‌توان بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه و کف حمام نصب نمود. البته ممکن است دوش در فضایی غیر از حمام ـ مثلاً در اتاق خواب یا استخر خصوصی ـ قرار گرفته باشد که در این صورت هم می‌توان از دور دوشی استفاده نمود.

۲ ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که دارای تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیر دوشی و ... بوده و در فضایی غیر از حمام نصب می‌شود تا مکانی را برای استحمام به وجود آورد.

اجزای کابین دوش

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

۱ ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

۲ ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت ۲/۲ میلیمتر

۳ ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

۴ ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

برای کسب اطلاعات بیشتر از اجزای کابین دوش به مطلب «اجزای کابین دوش» مراجعه نمایید.

بر این اساس که اجزای کابین دوش دارای انواع مختلفی هستند، کابین دوش ها نیز در انواع مختلفی تولید می‌شوند.

دور دوشیپارتیشن حمام

انواع شیشه نشکن از نظر طرح و رنگ

۱ ـ ساده

۲ ـ برنزی

۳ ـ دودی

۴ ـ ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای)

۵ ـ مات ساده

۶ ـ مات طرح دار (در طرح‌های مختلف مات کننده به دلخواه مشتری)

انواع شیشه نشکن از نظر ضخامت

۱ ـ ۶ میل برای کابین دوش های فریم دار

۲ ـ ۱۰ میل برای کابین دوش های فریم لس

انواع طلق پلکسی گلاس

۱ ـ ساده (شفاف)

۲ ـ مشجر (مات ساده یا طرح دار)

کابین دوش اتاق خوابقیمت دور دوشی

انواع فریم از نظر رنگ

۱ ـ سفید

۲ ـ نقره‌ای مات

۳ ـ نقره‌ای براق (کروم)

۴ ـ طلایی براق

۵ ـ زیتونی براق

برای کابین دوش های طلقی پلکسی گلاس فقط از فریم سفید استفاده می‌شود.

انواع کابین دوش از نظر فریم

۱ ـ فریم لس (بدون قاب)

۲ ـ فریم دار

کابین دوش های طلقی پلکسی گلاس فقط به صورت فریم دار تولید می‌شوند.

انواع کابین دوش از نظر نوع درب

۱ ـ لولایی (بازشو)

۲ ـ ریلی (کشویی)

کابین دوش های فریم دار فقط به صورت ریلی تولید و اجرا می‌شوند.

درب کشویی حمامدور دوشی ارزان

انواع کابین دوش از نظر شکل هندسی

۱ ـ صاف

۲ ـ مربع مستطیل

۳ ـ ۱۳۵ درجه (زاویه دار)

۴ ـ تمام گرد (ربع دایره)

۵ ـ نیم گرد (جلو گرد)

انواع یراق آلات از نظر رنگ

۱ ـ سفید

۲ ـ نقره‌ای مات

۳ ـ نقره‌ای براق (کروم)

۴ ـ طلایی براق

۵ ـ زیتونی براق

برای کابین دوش های طلقی پلکسی گلاس فقط از یراق آلات نقره‌ای مات و سفید استفاده می‌شود.

شیشه حمام

ابعاد کابین دوش

کابین دوش های شرکت‌ها و مغازه‌های فروشنده یا وارد کننده کابین دوش، دارای ابعاد مشخص، ثابت و استانداردی هستند که ممکن است مناسب فضای شما یا به دلخواه شما نباشد. بنابراین، بهتر است برای تهیه کابین دوش، به شرکت‌ها، کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید کابین دوش مراجعه و کابین دوش مناسب فضای خود را سفارش دهید.

شرکت ما یکی از تولید کنندگان انواع کابین دوش است؛ نه فروشنده انواع کابین دوش. بنابراین، شرکت ما می‌تواند با توجه به فضا و بر اساس سلیقه شما، انواع کابین دوش ها را در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ با شکل‌های مختلف صاف، مربع مستطیلی، ۱۳۵ درجه (زاویه دار)، تمام گرد (ربع دایره) و نیم گرد (جلو گرد) تولید نماید. با این وجود توصیه می‌شود برای فضاهای کوچکتر از ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر (در کابین دوش های مربع مستطیلی و ۱۳۵ درجه)، ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر (در کابین دوش های نیم گرد و تمام گرد) و عمق ۸۰ سانتیمتر (در کابین دوش های صاف) از کابین دوش استفاده ننمایید تا بتوانید به راحتی دوش بگیرید. بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از سفارش، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از سرویس رایگان اندازه‌گیری و مشاوره استفاده نموده و کابین دوشی مناسب با فضای خود انتخاب کنید.

شماره‌های تماس جهت مشاوره محصولات

۰۹۱۱۳۵۷۸۰۱۰ ـ ۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵

اندازه کابین دوش مناسب برای شما به میزان زیادی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام شما بستگی دارد. ابعاد کابین دوش باید به گونه‌ای باشد که استفاده از سایر قسمت‌ها و تجهیزات داخل حمام را به راحتی برای شما فراهم کند.

یکی دیگر از مواردی که در مورد اندازه کابین دوش حائز اهمیت است، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده شود، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد.

حمام شیشه ای

انتخاب کابین دوش

برای انتخاب کابین دوش باید به موارد زیادی توجه داشت. این موارد عبارتند از:

۱ ـ انتخاب مدل کابین دوش:

کابین دوش ها در مدل‌های مختلف تمام گرد (ربع دایره)، نیم گرد (جلو گرد)، مربع مستطیلی، ۱۳۵ درجه (زاویه دار) و صاف تولید می‌شوند. کابین دوش می‌تواند بر روی زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه و کف حمام نصب شود. در هنگام انتخاب مدل کابین دوش باید مدلی را انتخاب کنید که با سلیقه و خواسته شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود.

۲ ـ انتخاب نوع درب کابین دوش:

اصولاً دو مدل درب ریلی و لولایی در کابین دوش ها وجود دارد. درب‌های ریلی برای حمام‌هایی که طول کوچک و عرض بزرگ دارند، و درب‌های لولایی برای حمام‌هایی که طول بزرگ و عرض کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین را دارند، به کار می‌روند.

۳ ـ اندازه کابین دوش: این مورد قبلاً توضیح داده شده است.

۴ ـ اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش:

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و بعضاً از کابین دوش های آماده چینی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف آن دیده شود. بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین دوش خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه با کیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه خود کم نگذارید و کابین دوش های آماده چینی را به نام کابین دوش های ترک نخرید.

هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده پرس و جو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به خوبی بررسی کنید تا از سلامت بدنه و همچنین، کارکرد قسمت‌های مختلف آن مطمئن شوید و اگر مشکلی دیدید، همان جا با فردی که برای تحویل و نصب کابین آمده است، بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

قیمت شیشه حمامی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.