کابین دوش های جدید

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

کابین دوش های جدید

حدود دو دهه است که صنعت کابین دوش در ایران به وجود آمده است. صنعت کابین دوش نیز مانند صنایع دیگر در طول زمان دچار تغییراتی شده و پیشرفت کرده است. در این مطلب می‌خواهیم شما را با کابین دوش های جدید و مدرن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

در ابتدا؛ یعنی حدود سال 1380 کابین دوش از کشورهای خارجی؛ به خصوص ترکیه و توسط شرکت‌های بزرگ به کشور وارد می‌شد. اما پس از یکی دو سال کارگاه‌های تولید کابین دوش در ایران به وجود آمدند. این اولین پیشرفت در صنعت کابین دوش بود. کابین دوش های تولیدی این کارگاه‌ها بر خلاف کابین دوش های وارداتی که شیشه ای بودند، با استفاده از طلق پلکسی گلاس تولید می‌شدند. این کابین دوش های طلقی فقط به صورت طلقی با فریم سفید به صورت ریلی و در شکل‌های صاف یا مربع مستطیلی ساخته می‌شدند و دارای تنوع بسیار کمی بودند.

تولید کابین دوش های طلقی در ایران ادامه پیدا کرد تا این که در حدود سال 1390 با توجه به پیشرفت‌هایی که در صنایع مختلف نظیر شیشه‌بری، طراحی و حکاکی روی شیشه، تولید انواع شیشه، تولید یراق آلات و ... صورت گرفت، کارگاه‌های تولید کابین دوش توانستند کابین دوش های شیشه ای را تولید کنند که در آن‌ها به جای طلق‌های پلکسی گلاس، از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در طرح‌ها، رنگ‌ها و شکل‌های مختلف استفاده می‌گردد. این دومین پیشرفت در صنعت کابین دوش بود.

علاوه بر این، کابین دوش های شیشه ای دارای مدل‌های مختلفی بوده، به شکل‌های صاف، مربع مستطیلی، 135 درجه (زاویه‌دار)، تمام گرد (ربع دایره) و نیم گرد (جلو گرد) قابل اجرا هستند و می‌توان در آن‌ها از یراق آلات و فریم‌هایی با شکل‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده نمود که روز به روز در حال پیشرفت هستند.

البته پیشرفت صنعت کابین دوش و تولید کابین دوش های جدید فقط شامل این موارد نمی‌شود. بلکه با استفاده از همین شیشه‌ها می‌توان کابین دوش های فریم لس (بدون قاب) را تولید و اجرا نمود که دارای جلوه خاصی هستند. تمیز کردن کابین دوش های فریم لس به دلیل نداشتن فریم آسان‌تر از مدل‌های فریم دار است. همچنین در این مدل از کابین دوش از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌گردد که نسبت به شیشه سکوریت 6 میل استحکام بیشتری دارد. کابین دوش های فریم حدوداً بین 70% تا 100% گران‌تر از کابین دوش های فریم دار هستند و از نظر رنگ یراق آلات دارای تنوع کمتری می‌باشند.

همان طور که گفته شد، کابین دوش های جدید شامل یراق آلات جدید هم می‌باشد. مثلاً در کابین دوش های شیشه ای جدید می‌توان از لولاهای ۱۳۵ درجه استفاده نمود و کابین دوش های زاویه دار را تولید و اجرا کرد. این کابین دوش ها را تنها می‌توان به صورت فریم لس با درب لولایی طراحی نمود. به همین دلیل این کابین دوش ها فضای زیادی را اشغال می‌کنند و در حمام‌های بزرگ قابل اجرا می‌باشند. تولید دستگیره‌های مختلف از جمله دستگیره‌های تک سوراخ معمولی، تک سوراخ توکار، دو سوراخ معمولی خم یک طرفه یا دو طرفه و دو سوراخ معمولی صاف نیز نمونه‌هایی از یراق آلات در کابین دوش های شیشه ای هستند که در کابین دوش های طلقی قابل استفاده نبودند.

یکی دیگر از امکاناتی که کابین دوش های شیشه ای برای ما فراهم کرده‌اند، استفاده از درب‌های لولایی به جای درب‌های کشویی است. در بعضی مواقع که عرض درب کابین دوش کمتر است 120 سانتیمتر است، نمی‌توان از درب‌های کشویی استفاده کرد. درب‌های لولایی به فضای زیادی برای باز و بسته شدن نیاز دارند و آب‌بندی ضعیفی دارند.

همچنین، امروزه امکان استفاده از رنگ‌های مختلف نقره‌ای، طلایی، زیتونی و ... به صورت براق و مات برای فریم‌ها و یراق آلات وجود دارد که می‌تواند با رنگ و طرح سایر عناصر داخل فضا، کاشی‌های دیوار، سقف کاذب و شیر آلات کاملاً هماهنگ باشد.

علاوه بر این‌ها، می‌توان بر روی شیشه‌ها از طرح‌های مختلف سندبلاست استفاده نموده و آن‌ها را مات کرد. ) این طرح‌ها مختلف علاوه بر این که باعث می‌شوند فضای داخلی کابین دوش به صورت واضح دیده نشود، به دلیل تنوع فراوانی که دارند، می‌توانند با دکوراسیون داخلی فضا کاملاً هماهنگ باشند و به تکمیل آن کمک کنند. این طرح‌ها دکوراسیونی جذاب را خلق خواهند کرد.

یکی دیگر از امکانات قابل اجرا در کابین دوش های شیشه ای استفاده از جاحوله‌ای به عنوان دستگیره کابین دوش است که به صورت همزمان به عنوان دستگیره و آویز حوله استفاده می‌شود و در استفاده بهینه از فضا مؤثر است.

شرکت آبشار کابین نیز که از اولین و بزرگترین طراحان، تولید کنندگان و مجریان انواع کابین دوش و محصولات مشابه آن می‌باشد، امروزه می‌تواند با تکیه بر تجهیزات به روز و تجربه متخصصان خود انواع کابین دوش های جدید و مدرن اعم از ریلی یا لولایی، فریم لس یا فریم دار را در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق و با استفاده از انواع شیشه‌های ساده، دودی و برنزی 6 میل (برای کابین دوش های فریم دار) و 10 میل (برای کابین دوش های فریم لس) به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) یا سندبلاست شده (با طرح‌های مختلف و زیبای مات کننده غیر کارخانه‌ای) طراحی و تولید نماید. این شرکت امکان تولید فریم های آلومینیومی و یراق آلات استیل 304 در رنگ‌های دیگر نظیر رزگلد، مسی و ... را نیز برای شما فراهم کرده است که می‌توانید با صرف زمان و هزینه بیشتر آن‌ها را سفارش دهید تا هماهنگی کابین دوش با دکوراسیون داخل فضای خود را بیشتر کنید.

البته کاملاً مشخص است که پیشرفت در صنعت کابین دوش نیز مانند سایر صنایع متوقف نشده و هر روزه شاهد تولید کابین دوش های جدیدتر خواهیم بود. شرکت آبشار کابین نیز همواره سعی در به کار گیری تجهیزات جدید و تولید کابین دوش های جدید دارد. کما این که در طول دو دهه فعالیت خود به تولید کابین دوش های شیشه ای، تولید کابین دوش های فریم لس، تولید کابین دوش های فریم دار و فریم لس در رنگ‌های طلایی و زیتونی و ... روی آورده است.

یکی دیگر از دغدغه‌های همیشگی شرکت آبشکار کابین تلاش در جهت تولید قطعات مصرفی در داخل کشور و کاهش قیمت کابین دوش بوده است. در همین راستا، می‌توان به تولید فریم‌های آلومینیومی در کارخانه‌های اراک و نیز تولید چرخ‌های درب‌های کشویی کابین دوش های فریم دار اشاره کرد که هر دو بسیار باکیفیت و دارای ضمانت 5 ساله هستند. چرخ‌های تولید شده توسط این شرکت بر خلاف چرخ‌های وارداتی چینی به صورت بلبرینگی بوده و به همین دلیل نیاز به گریس‌کاری مداوم ندارند و به مرور زمان در اثر وزن زیاد شیشه‌های نمی‌شکنند و سفت نمی‌شوند.

منتظر خبرهای خوب و تولید کابین دوش های جدیدتر باشید.

پیشنهاد: آشنایی با انواع کابین دوش

کابین دوش جدیدحمام شیشه ایدور دوشی

اجزای کابین دوش های جدید

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف با دستگاه‌های ایتالیایی و با ضخامت 2/2 میلیمتر

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

بیشتر بدانید: اجزای کابین دوش

صنایع مربوط به هر یک از این اجزا همواره در حال پیشرفت هستند و به زیبایی و کاربردی‌تر شدن محیط زندگی ما بیشتر کمک می‌کنند.

پارتیشن شیشه ای حمامکابین دوششیشه حمام

دستگیره‌های رنگی، هماهنگ با فریم، قدمی در راستای تولید کابین دوش های ایرانی

با توجه به این که در طول چند سال اخیر به دلیل وجود تحریم‌ها، کالاهای وارداتی از جمله کمیاب و گران شده‌اند، شرکت آبشار کابین بر آن برآمد تا بتواند با راه‌اندازی خط تولید دستگیره‌های تک سوراخ رنگی (هم‌رنگ با فریم‌های کابین دوش) و حتی تأمین این قطعه برای سایر تولید کنندگان کابین دوش قدمی در راستای تولید کابین دوش های ایرانی بردارد که منجر به کاهش قیمت این محصول و امکان انجام خدمات پس از فروش طولانی می‌گردد. منتظر خبرهای خوب در این راستا باشید.

درب‌های تاشو (سه لته)، نجات‌بخش، ترکیبی از درب‌های لولایی و کشویی

همان طور که گفته شد، امکان استفاده از درب‌های کشویی در مواقعی که عرض کابین دوش کمتر از 120 سانتیمتر باشد، وجود ندارد. از طرفی درب‌های لولایی نیز آب‌بندی ضعیفی داشته و فضای زیادی را اشغال می‌کنند. شرکت آبشار کابین توانسته است با بهره‌گیری از یراق آلات جدید در راستای رفع این مشکل قدم بردارد. این راه حل استفاده از درب‌های تاشو (سه لته) است. درب‌های تاشو ترکیبی از درب‌های کشویی و لولایی هستند که مزایای این دو درب را داشته و معایب آن‌ها را برطرف کرده‌اند.

با استفاده از این درب‌ها می‌توان در صورتی که عرض کابین دوش بین 90 تا 120 سانتیمتر باشد، هم‌چنان از مزایای درب‌های کشویی که شامل آب‌بندی 100% و عدم اشغال فضاست، بهره برد. اما در عرض‌های کمتر از 90 سانتیمتر باید از درب‌های لولایی استفاده کرد. نکته قابل توجه این است که از درب‌های تاشو نمی‌توان در کابین دوش های فریم لس استفاده کرد. همچنین، استفاده از درب‌های لولایی نیز در کابین دوش های فریم دار وجود ندارد. بنابراین، همچنان پرکاربردترین نوع درب کابین دوش، درب کشویی است که هم در کابین دوش های فریم دار و هم در کابین دوش های فریم لس قابل اجرا می‌باشد.

قیمت کابین دوشکابین دوش ارزانحمام مستر

آبگیرهای رنگی، قدمی جدید در راستای تولید کابین دوش های ایرانی

در ادامه برطرف کردن مشکلات ناشی از تحریم واردات کالاهای خارجی و تولید کابین دوش های ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، این بار شرکت آبشار کابین اقدام به تولید آبگیرهای پلاستیکی در رنگ‌های مختلف (هم‌رنگ با فریم‌ها و یراق آلات) کرده است. هم اکنون این آبگیرها به سایر کارگاه‌های تولید کننده کابین دوش نیز فروخته می‌شود و می‌تواند در برطرف کردن مشکل کمیاب بودن کالای خارجی و عدم امکان تعویض آبگیرهای خراب بسیار مؤثر باشد.

فریم‌ها و یراق آلات مشکی مات، خالق دکوراسیونی جذاب و متفاوت

همیشه رنگ‌های خاص تأثیر زیادی بر روی جذاب و متفاوت بودن یک دکوراسیون دارند. در چند سال اخیر رنگ‌های طلایی و زیتونی بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند که شرکت آبشار کابین نیز از این رنگ‌ها به صورت براق و مات برای فریم‌ها، یراق آلات و آبگیرها در محصولات خود بهره می‌برد. البته همان طور که گفته شد، امکان استفاده از رنگ‌های دیگر نظیر رزگلد و مسی نیز وجود دارد که با توجه به تولید دشوار آن‌ها و نیز استقبال کمی که از آن‌ها شده است، به صورت سفارشی و با صرف هزینه و زمان بیشتر تولید می‌گردند.

با توجه به زیبایی خاصی که رنگ مشکی مات دارد و در طی دو سه سال اخیر بسیار پرطرفدار شده است، شرکت آبشار کابین از امروز قادر است در راستای پیشرفت‌های همیشگی‌اش جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان خود فریم‌ها و یراق آلات مشکی مات را تولید و در محصولات خود از آن‌ها استفاده نماید. فریم‌ها و یراق آلات مشکی مات می‌توانند به شدت در جذابیت دکوراسیون حمام شما مؤثر باشد و نگاه هر بیننده‌ای را به خود جلب کند.

شیشه‌های سکوریت چهارخانه، ساده و زیبا

همان طور که گفته شد، امکان ایجاد طرح‌های مختلف مات کننده دلخواه بر روی شیشه سکوریت از طریق سندبلاست وجود دارد که در زیبایی کابین دوش و هماهنگی آن با دکوراسیون حمام بسیار مؤثر است. آبشار کابین مفتخر است که از امروز می‌تواند در محصولات خود طرح جدیدی از شیشه‌های سکوریت را اجرا کند. این طرح یک طرح چهارخانه با خطوط مشکی است که در کنار فریم‌های مشکی مات بسیار چشم‌نواز و زیبا خواهد بود. این ترکیب می‌تواند در زیبایی و جذابیت حمام‌هایی که دکوراسیون آن‌ها رنگ سفید در آن‌ها بیشتر از رنگ‌های دیگر به کار رفته است، بسیار مؤثر باشد و یک دکوراسیون ساده و زیبا را برای شما به ارمغان آورد.

فریم‌ها و یراق آلات زیتونی براق، زیباتر از قبل

سال‌هاست شرکت آبشار کابین در کابین دوش های خود از فریم‌ها و یراق آلات زیتونی براق برای زیبایی محیط زندگی شما بهره می‌برد. این رنگ زیتونی کمی تیره بوده و در فضاهایی که نور کمی دارند، زیبایی خود را به خوبی نشان نمی‌دهند. آبشار کابین در اقدام جدید خود رنگ زیتونی براق فریم‌ها و یراق آلات خود را کمی روشن‌تر کرده است تا در زیبایی حمام شما بیشتر از پیش تأثیر بگذارند و حتی در نور کم نیز زیبایی محیط زندگی شما را در جلوی چشم دیگران به نمایش بگذارند. شرکت آبشار کابین همیشه به فکر جلب رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز و وفادار است. منتظر خبرهای خوب ما باشید.

فریم‌های تخت، نمایی جدید برای کمک کردن به زیبایی بیشتر خانه شما

یکی از کمبودهای شرکت آبشار کابین که چندین بار از سوی مشتریان این شرکت مطرح گردیده بود، موجود نبودن فریم تخت در محصولات بود که خوشبختانه در پاییز سال 1400 در راستای افزایش جلب رضایت مشتریان توانستیم با توسعه کارگاه تولیدی خود علاوه بر فریم‌های کِرو (منحنی) فریم‌های تخت را نیز با هزینه‌ای کمتر تولید نماییم که می‌توانند در برخی دکوراسیون‌ها به زیبایی بیشتر حمام شما کمک کنند.

این مدل از فریم‌ها امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند؛ به گونه‌ای که بیش از نیمی از محصولات تولیدی شرکت آبشار کابین، با استفاده از فریم‌های تخت تولید می‌گردند. این فریم‌ها نیز از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر بوده و در رنگ‌های متنوع سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات، زیتونی براق و مشکی مات تولید می‌گردند.

شیشه حمامپارتیشن شیشه ای حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin