اتاق دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

اتاق دوش

گاهی اوقات لازم است بدون نیاز به تخریب کف و دیوارها و درد سر زیاد در فضایی به جز حمام محلی را برای دوش گرفتن فراهم آورد.

مثلاً ممکن است لازم باشد در یک آزمایشگاه مواد شیمیایی چنین فضایی ایجاد شود تا در صورت لزوم (مثلاً در هنگام تماس با مواد اسیدی) افراد داخل آزمایشگاه بدن خود را بشویند.  یا ممکن است لازم باشد در یک نمایشگاه مواد نانو چنین فضایی ایجاد شود تا بتوان به راحتی یک لباس نانو را به نمایش گذاشت. یا ممکن است شما صاحب یک سالن آرایشی و پیرایشی هستید و می‌خواهید در سالن خود فضایی را برای استحمام مشتریان خود فراهم آورید.

در چنین مواقعی می‌توان از «اتاق دوش» استفاده کرد. منظور از اتاق دوش کابین دوش های ساده یا پیشرفته هستند که دارای دوش، زیر دوشی (یا وان یا جکوزی) و گاهی، برخی تجهیزات جانبی می‌باشند و در فضایی غیر از حمام اجرا می‌گردند تا فضایی را برای استحمام فراهم کنند. مطمئناً استفاده از یک اتاق دوش پیشرفته شامل پانل دوش، جکوزی مجهز به ماساژور، اسپیکر ضد آب و صفحه کنترل کامپیوتری و ... در منزل می‌تواند دوش گرفتن را تبدیل به یک فرصت رویایی کند.

از موارد مهم کاربرد این محصول، می‌توان سالن‌های آرایشی و پیرایشی و باشگاه‌های ورزشی را نام برد.

اتاق های دوش به صورت مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) ساخته می‌شوند. معمولاً 2 وجه این محصول به صورت ورق‌های پی وی سی و وجوه دیگر نیز مانند سایر کابین دوش ها به صورت شیشه‌ای یا طلقی پلکسی گلاس هستند.

در صورت وجود وجوه پی وی سی، دوش و تجهیزات جانبی بر روی وجوه پی وی سی نصب می‌گردند. شرکت آبشار کابین در این محصول از شیشه‌های نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر استفاده می‌کند.

جنس پانل زیر دوشی مورد استفاده در اتاق های دوش تولیدی شرکت آبشار کابین از ورق‌های پلیمری ABS بوده و بر روی آن یک لایه رزین اکریلیک کشیده شده است. این زیر دوشی ها دارای مزایای زیر هستند:

1 ـ ضد آب و ضد خش بودن

2 ـ آنتی باکتریال بودن که مانع از ایجاد بیماری‌های پوستی در افراد می‌شود

3 ـ مقاوم بودن در برابر ضربه

4 ـ دارای شاسی فلزی (تقویت شده) که مانع از شکستن یا تغییر شکل پانل زیر دوشی می‌گردد

5 ـ دارای پایه‌های قابل تنظیم جهت تنظیم شیب محل نصب

6 ـ بدون تغییر رنگ در اثر استفاده مکرر و تماس با آب

ویژگی‌های محل نصب اتاق دوش

با توجه به این که اتاق دوش در فضایی به جز حمام نصب می‌شود، باید در محل نصب اتاق دوش شرایطی مشابه یک حمام معمولی را ایجاد نمود. این شرایط شامل نصب یک عدد کفشور، لوله‌کشی فاضلاب و لوله‌کشی آب سرد و گرم است. این شرایط باید قبل از اقدام برای نصب و سفارش اتاق دوش، از سوی مشتری فراهم گردد. در صورتی که بخواهید بر روی اتاق دوش سقف بگذارید، بدیهی است که باید از چراغ و هواکش نیز بر روی سقف استفاده کنید. بنابراین، در این حالت باید شرایط مناسب برای برق‌کشی چراغ و هواکش را نیز فراهم نمایید.

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت اتاق دوش

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع اتاق دوش بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل:

اتاق دوش از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اجرا می‌شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که اتاق دوش های شرکت آبشار کابین در 4 مدل مختلف تولید می‌شوند که در قیمت آن‌ها مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد اتاق دوش:

اتاق دوش ها در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه این ابعاد بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت یا طلق پلکسی گلاس و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت این محصول نیز افزایش می‌یابد.

3 ـ حمل و نصب:

اتاق دوش باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت این محصول افزایش می‌یابد. البته اجرت نصب در تمام محل‌ها ثابت و وابسته به مدل این محصول است.

4 ـ تجهیزات جانبی:

در اتاق دوش ها علاوه بر دوش و زیر دوشی، از تجهیزات جانبی دیگر نیز استفاده می‌شود که در صورت استفاده از هر کدام، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

و ...

برای مشاوره رایگان و آگاهی از قیمت دقیق این محصول با کارشناسان آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تلفن جهت تماس با کارشناسان آبشار کابین

09113578010 ـ 09123578010 ـ 02177443675

اتاق دوش شیشه ای

مدل‌های اتاق دوش

اتاق دوش های تولیدی شرکت آبشار کابین در 4 مدل مختلف تولید می‌شوند که در مدل‌های شیشه ای می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

در ضمن کلیه یراق آلات مصرفی در تمامی مدل‌ها اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، بست‌ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند.

مدل شیشه ای فریم دار ریلی

در این مدل از اتاق دوش ها از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد.

قاب مصرفی در این مدل از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای یا  آنادایز بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات، زیتونی براق و مشکی مات موجود می‌باشد.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، زیتونی براق و مشکی مات موجود می‌باشند.

این مدل را می‌توان به صورت مربع مستطیلی یا گرد (قوس دار) تولید و اجرا نمود. در این مدل می‌توان با توجه به ابعاد اتاق دوش، ترکیب‌های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

مدل شیشه ای فریم لس ریلی

در این مدل از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل از اتاق دوش ها را تنها می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

مدل شیشه ای فریم لس لولایی

در این مدل از اتاق دوش ها نیز از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل را تنها می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

مدل طلقی پلکسی گلاس

در این مدل به جای شیشه نشکن، از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی با ضخامت 2/2 میلیمتر محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در این مدل از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای سفید می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در اتاق دوش های طلقی در رنگ‌های سفید و نقره‌ای مات موجود می‌باشند.

در این مدل می‌توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می‌تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح‌های یخی، ابری و ...) باشد. این مدل را نیز تنها می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

زیر دوشی

«زیر دوشی» صفحه‌ای پلاستیکی (ورق‌های پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش در کف حمام نصب می‌شود تا این موضوع را تضمین کند که آب از محوطه مخصوص دوش خارج نشود و همچنین آب‌بندی و مکش آب به خوبی صورت گیرد.

زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل‌های مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) و با ارتفاع‌های مختلف و مشخص ساخته می‌شوند. می‌توان بر روی انواع مختلف زیر دوشی ها کابین دوش نصب نمود که در این صورت، نیازی به استفاده از سنگ لبه در زیر کابین دوش نمی‌باشد.

بیشتر بدانید: زیر دوشی

اتاق دوش شیشه ای

همان طور که گفته شد، اتاق دوش می‌تواند به صورت شیشه ای (با استفاده از شیشه سکوریت) یا طلقی (با استفاده از طلق پلکسی گلاس) طراحی، تولید و اجرا شود. اتاق دوش شیشه ای نسبت به مدل طلقی جدیدتر بوده و زیبایی بیشتری دارد و حس طراوت بیشتری را به انسان القا می‌کند. همچنین، اتاق دوش های شیشه ای دارای تنوع بسیار بالایی هستند؛ در حالی که اتاق دوش های طلقی فقط در یک مدل قابل تولید و اجرا هستند.

امروزه استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی منازل و سایر فضاها بسیار رایج شده است و دلیل آن هم زیبایی این متریال و نیز بزرگ‌تر جلوه دادن فضا می‌باشد. با توجه به تنوعی که در شیشه‌‌های نشکن وجود دارد، از اتاق دوش های شیشه ای می‌توان برای فضاهایی با ابعاد مختلف استفاده کرد.

شرکت آبشار کابین با تجربه 20 ساله و تجهیزات پیشرفته و متخصصان خبره‌ای که دارد، می‌تواند مدل‌های مختلف اتاق دوش های شیشه ای اعم از فریم دار و فریم لس با درب‌های کشویی، لولایی، سه لته و اتوبوسی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب طراحی، تولید و اجرا نماید. از این رو، هر کسی می‌تواند با توجه به سلیقه، فضا و بودجه خود گزینه‌ای مناسب از بین اتاق دوش های شیشه ای این شرکت را خریده و سال‌های متمادی با خیال آسوده از آن استفاده کند.

حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

یکی از رایج‌ترین کاربردهای اتاق دوش شیشه ای، «حمام مستر شیشه ای» است که با نام «کابین دوش اتاق خواب» نیز شناخته می‌شود. اتاق مستر از گذشته به عنوان اتاق خواب والدین دارای دو ویژگی مهم بوده است؛ یکی بزرگ بودن و دیگری داشتن حمام و سرویس بهداشتی مجزا. امروزه بسیاری از طراحان معمار در طراحی اتاق مستر به جای یک حمام معمولی، از یک حمام شیشه ای استفاده می‌کنند. این حمام شیشه ای می‌تواند به صورت اتاق دوش طراحی شود. بدیهی است در صورتی که از اتاق دوش به عنوان حمام مستر استفاده شود، امکان استفاده از توالت فرنگی، وان، جکوزی یا عناصر دیگر در حمام مستر شیشه ای وجود ندارد. اما می‌توان با استفاده از اتاق دوش یک حمام مستر ساده و کم‌هزینه را اجرا نمود.

بیشتر بدانید: حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

مزایا و معایب اتاق دوش شیشه ای نسبت به اتاق دوش طلقی

در اواخر دهه 1370 که اولین نمونه‌های اتاق دوش وارد ایران شدند، صنایع مربوط به شیشه به اندازه امروز پیشرفته نبودند. در نتیجه تمام این اتاق دوش های وارداتی از جنس طلق پلکسی گلاس بودند. اما بعد از چند سال صنایع شیشه‌بری و شیشه‌سازی آن قدر پیشرفت کردندکه امروزه تمام کابین دوش های وارداتی از جنس شیشه سکوریت بوده و تعداد کمی از تولید کنندگان داخلی دور دوشی و اتاق دوش، کابین دوش های طلقی را تولید می‌نمایند. اما جدید بودن تنها مزیت اتاق دوش ها و دوردوشی های شیشه ای نسبت به مدل‌های طلقی نیست. اتاق دوش های شیشه ای دارای مزایای دیگری نیز هستند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ اجرا به صورت منحنی و خم

2 ـ مقاومت در برابر آتش

3 ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه‌های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می‌دهد

4 ـ قابلیت اجرای طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی دوردوشی

5 ـ دارا بودن جلوه‌ای خاص، زیبا و مدرن

6 ـ مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی

7 ـ مقاومت بالا در برابر ضربه

8 ـ تمیز کردن آسان‌تر

9 ـ عدم انتشار گازهای سمی در هنگام آتش‌سوزی

اما اتاق دوش های شیشه ای دارای معایبی نیز هستند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

1 ـ عدم استفاده آسان در قوس‌هایی با ابعاد مختلف

2 ـ حمل و نقل دشوار به دلیل وزن زیاد؛ مخصوصاً در مورد شیشه نشکن 10 میل (دوردوشی شیشه‌ای فریم لس)

3 ـ عدم قابلیت برش طرح‌های پیچیده

4 ـ جذب رطوبت بالا و لک شدن فریم‌ها؛ مخصوصاً فریم‌های طلایی و زیتونی

اتاق دوش

ابعاد اتاق دوش

یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام انتخاب و خرید اتاق دوش تعیین صحیح ابعاد اتاق دوش است. این موضوع باعث می‌شود انتخاب بهینه‌ای داشته باشید و در آینده با مشکلاتی از قبیل کوچک بودن فضای داخل اتاق دوش و سخت بودن دوش گرفتن، دشواری استفاده از سایر عناصر داخل حمام و حرکت کردن در داخل حمام و ... مواجه نشوید؛ چرا که در صورت مواجهه با این مشکلات هیچ راهی به جز خرید یک اتاق دوش جدید وجود ندارد.

ابعاد اتاق دوش به سه عامل بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ چیدمان عناصر داخل حمام:

مهم‌ترین عامل در تعیین ابعاد اتاق دوش نحوه چیدمان عناصر داخل حمام است. باید ابعاد اتاق دوش به گونه‌ای باشد که علاوه بر راحتی شما در شما هنگام دوش گرفتن، فضای کافی برای رفت و آمد در حمام و استفاده از سایر وسایل داخل حمام وجود داشته باشد.

2 ـ ابعاد زیر دوشی، وان و جکوزی:

اگر در اتاق دوش خود از زیردوشی، وان یا جکوزی استفاده نمایید، تنها عامل تعیین کننده در تعیین ابعاد اتاق دوش، ابعاد زیردوشی، وان یا جکوزی است. با توجه به این که این وسایل در ابعاد و اشکال مشخص و استانداردی تولید و به بازار عرضه می‌شوند، در انتخاب ابعاد اتاق دوش محدود خواهید بود. اما اگر کف‌سازی مناسب اتاق دوش را خودتان انجام دهید، می‌توانید بر اساس ابعاد دلخواه و مناسب خود اتاق دوش را سفارش دهید.

3 ـ مدل کابین دوش:

ابعاد هر یک از مدل‌های اتاق دوش با توجه به نوع درب، فضای داخل اتاق دوش و ... باید از مقدار مشخصی بزرگتر باشد. بنابراین، انتخاب مدل کابین دوش با توجه به مزایا و معایبی که دارد، بر روی ابعاد اتاق دوش مؤثر است. مثلاً در صورت استفاده از درب‌های کشویی، عرض درب اتاق دوش نباید کمتر از 120 سانتیمتر باشد.

بیشتر بدانید: ابعاد کابین دوش

انتخاب اتاق دوش

برای انتخاب اتاق دوش باید به نکاتی توجه داشته باشید تا در آینده از انتخاب اشتباه خود پشیمان نشوید و متحمل ضرر مالی و یا حتی جانی نگردید. برخی از این نکات عبارتند از:

1 ـ متریال اتاق دوش که می‌تواند طلق پلکسی گلاس یا شیشه سکوریت باشد.

2 ـ شکل اتاق دوش که می‌تواند نیم گرد، تمام گرد، مربعی و مستطیلی باشد و با توجه به نحوه چیدمان وسایل دیگر و نیاز شما تعیین می‌شود. به عناون مثال، در اتاق دوش های گرد نمی‌توان از درب‌های لولایی بهره برد.

3 ـ نوع درب اتاق دوش که می‌تواند به صورت کشویی یا لولایی باشد. درب‌های کشویی هیچ فضایی را اشغال نمی‌کنند؛ اما درب‌های لولایی به فضای زیادی برای باز و بسته شدن نیاز دارند. به همین دلیل با توجه به این که امروزه خانه‌ها نسبت به گذشته کوچکتر شده‌اند، استفاده از درب‌های کشویی نسبت به درب‌های لولایی بسیار رایج‌تر است.

4 ـ جنس فریم کابین دوش که می‌تواند از آلومینیوم خالص یا پلاستیک فشرده باشد. کاملاً مشخص است فریمی که از جنس پلاستیک فشرده باشد، توانایی تحمل وزن زیاد شیشه‌های سکوریت را نداشته و بعد از مدت کوتاهی خم شده و باعث ایجاد مشکل در حرکت درب‌ها و افتادن و شکستن شیشه‌ها می‌گردد.

5 ـ رنگ فریم کابین دوش که باید حتماً ضد زنگ باشد و دارای تنوع بسیاری (سفید، نقره‌ای مات و براق، طلایی مات و براق، زیتونی مات و براق و مشکی مات و براق) است.

6 ـ کیفیت یراق آلات و ضد زنگ بودن آن‌ها

7 ـ ابعاد اتاق دوش

8 ـ طرح و رنگ شیشه سکوریت که می‌تواند در رنگ‌های ساده، دودی، برنزی، مشکی و ... به صورت شفاف، ساتیان یا سندبلاست شده مورد استفاده قرار گیرد.

9 ـ امکانات و تجهیزات جانبی اتاق دوش که می‌تواند تنها شامل یک زیر دوشی و شیر آلات باشد و یا در خانه‌ها، هتل‌ها، آرایشگاه‌ها، باشگاه‌ها و استخرهای بزرگ شامل وان، جکوزی، پانل دوش، سقف، لامپ، ماساژور و ... باشد.

بیشتر بدانید: انتخاب کابین دوش

اتاق دوش یا حمام مستر؟

اتاق دوش یک کابین دوش مجهز به شیرآلات است که دیواره‌های آن از جنس شیشه سکوریت و ورق‌های PVC می‌باشد، بر روی زیر دوشی، وان یا جکوزی قرار گرفته و می‌تواند شامل پانل دوش، سقف و لامپ و مواردی از این قبیل باشد که در اتاق‌های خواب، هتل‌ها، سالن‌های آرایشی و پیرایشی، باشگاه‌های ورزشی، استخرها و ... نصب می‌شود و معمولاً ابعاد آن حداکثر 2 در 2 متر است.

این در حالی است که حمام مستر در واقع یک حمام کامل در اتاق مستر خانه‌ها با دیوارها و درب شیشه ای است که دارای کف‌سازی مناسب (مانند یک حمام معمولی شامل لوله‌کشی آب سرد و گرم، لوله‌کشی فاضلاب، سیفون و ... و عایق‌کاری و کاشی‌کاری شده) و یک، دو یا سه دیوار کاشی‌کاری شده است و مانند یک حمام معمولی می‌تواند توالت فرنگی، وان، جکوزی، سکوی نشستن، شیرآلات، روشویی و ... نیز داشته باشد. برای جلوگیری از دیده شدن فضای داخل حمام مستر باید از شیشه‌های رنگی یا سندبلاست شده استفاده کرد.

بنابراین، این شما هستید که باید با توجه به شرایط و بودجه خود تصمیم بگیرید یک اتاق دوش می‌تواند دکوراسیون خانه‌تان را تکمیل کند یا یک حمام مستر شیشه ای جذاب و دکوراتیو.

اتاق دوش شیشه ای یا طلقی؟

این سؤالی است که ممکن است در ذهن بسیاری از افراد شکل بگیرد. با ما همراه باشید تا پاسخ این سؤال را بیابید.

همان طور که پیش‌تر هم گفته شد، هر یک از اتاق دوش های شیشه ای و طلقی مزایا و معایب خود را دارند. مهم‌ترین مزیت اتاق دوش شیشه ای متنوع و به روز بودن طرح‌ها و امکان هماهنگی بیشتر با دکوراسیون داخلی فضاست. مهم‌ترین مزیت اتاق دوش طلقی نیز ایمنی بیشتر (البته به عقیده بعضی از افراد) و قیمت نهایی پایین است.

بنابراین، در مجموع نمی‌توان گفت اتاق دوش شیشه ای بهتر است یا اتاق دوش طلقی؛ بلکه هر کسی باید با توجه به بودجه، سلیقه و نیاز خود یک گزینه را انتخاب کند. معمولاً افرادی که در خانه خود سالمند یا کودک دارند، احساس می‌کنند اتاق دوش شیشه ای ایمنی کافی ندارد و به همین دلیل از اتاق دوش طلقی استفاده می‌کنند؛ اما باید این نکته را گفت که شرکت آبشار کابین در تمامی محصولات خود از شیشه سکوریت کارخانه جام ایمن قزوین بهره می‌برد که یکی از بهترین شیشه‌های سکوریت تولید شده در ایران است و از ایمنی و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. ضمناً متخصصین این شرکت با تکیه بر تجربه بالای خود (از سال 1380) به گونه‌ای اتاق دوش ها را طراحی، تولید و اجرا می‌کنند که کمترین میزان خطر و خرابی (ناشی از خارج شدن درب‌ها از ریل، افتادگی لولاها و ...) را داشته باشند.

با این وجود می‌توان گفت با توجه به این که شیشه زیبایی منحصر به فردی داشته و باعث بزرگتر جلوه دادن فضا می‌گردد، امروزه استفاده از اتاق دوش شیشه ای بسیار رایج‌تر است.

حمام شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin