اتاق دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

اتاق دوش

منظور از «اتاق دوش» کابین دوش های ساده یا پیشرفته هستند که دارای دوش، زیر دوشی (یا وان یا جکوزی) و گاهی، برخی تجهیزات جانبی می‌باشند و در فضایی غیر از حمام اجرا می‌گردند تا فضایی را برای استحمام فراهم کنند. از موارد کاربرد اتاق دوش، می‌توان سالن‌های آرایشی و پیرایشی و باشگاه‌های ورزشی را نام برد. اتاق های دوش به صورت مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) ساخته می‌شوند. معمولاً ۲ وجه این محصول به صورت ورق‌های پی وی سی و وجوه دیگر نیز مانند سایر کابین دوش ها به صورت شیشه‌ای یا طلقی پلکسی گلاس هستند. در صورت وجود وجوه پی وی سی، دوش و تجهیزات جانبی بر روی وجوه پی وی سی نصب می‌گردند. جنس پانل زیر دوشی مورد استفاده در اتاق های دوش تولیدی شرکت آبشار کابین از ورق‌های پلیمری ABS بوده و بر روی آن یک لایه رزین اکریلیک کشیده شده است. این زیر دوشی ها دارای مزایای زیر هستند:

۱ ـ ضد آب و ضد خش بودن

۲ ـ آنتی باکتریال بودن که مانع از ایجاد بیماری‌های پوستی در افراد می‌شود

۳ ـ مقاوم بودن در برابر ضربه

۴ ـ دارای شاسی فلزی (تقویت شده) که مانع از شکستن یا تغییر شکل پانل زیر دوشی می‌گردد

۵ ـ دارای پایه‌های قابل تنظیم جهت تنظیم شیب محل نصب

۶ ـ بدون تغییر رنگ در اثر استفاده مکرر و تماس با آب

اتاق دوش

قیمت اتاق دوش

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع اتاق دوش بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

۱ ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل:

اتاق دوش از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اجرا می‌شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که اتاق دوش های شرکت آبشار کابین در ۴ نوع مختلف تولید می‌شوند که در قیمت آن‌ها مؤثر هستند.

۲ ـ ابعاد اتاق دوش:

اتاق دوش در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه این ابعاد بزرگتر باشد، متراژ شیشه نشکن سوپر کلیر (معمولاً سکوریت) یا طلقی پلکسی گلاس و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت این محصول نیز افزایش می‌یابد.

۳ ـ حمل و نصب:

اتاق دوش باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت اتاق دوش افزایش می‌یابد. البته اجرت نصب در تمام محل‌ها ثابت و وابسته به مدل این محصول است.

۴ ـ تجهیزات جانبی:

در اتاق دوش ها علاوه بر دوش و زیر دوشی، از تجهیزات جانبی دیگر نیز استفاده می‌شود که در صورت استفاده از هر کدام، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

و ...

برای مشاوره رایگان و آگاهی از قیمت دقیق این محصول با کارشناسان آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تلفن جهت تماس با کارشناسان آبشار کابین

۰۹۱۱۳۵۷۸۰۱۰ ـ ۰۹۱۲۳۵۷۸۰۱۰ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵

اتاق دوش شیشه ای

انواع اتاق دوش

اتاق دوش های تولیدی شرکت آبشار کابین در ۴ نوع مختلف تولید می‌شوند:

۱ ـ اتاق دوش شیشه ای فریم دار ریلی

۲ ـ اتاق دوش شیشه ای فریم لس ریلی

۳ ـ اتاق دوش شیشه ای فریم لس لولایی

۴ ـ اتاق دوش طلقی پلکسی کلاس

در اتاق دوش های شیشه ای می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

مدل شیشه ای فریم دار ریلی

در این نوع از اتاق دوش ها از شیشه نشکن سوپر کلیر (معمولاً سکوریت) ۶ میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی ۲/۲ میلیمتری محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در این مدل از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و ... از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند. این نوع از اتاق دوش ها را می‌توان به صورت مربع مستطیلی یا گرد (قوس دار) تولید و اجرا نمود. در این مدل می‌توان با توجه به ابعاد اتاق دوش، ترکیب‌های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

مدل شیشه ای فریم لس ریلی

در این نوع از اتاق دوش ها از شیشه نشکن سوپر کلیر (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل اعم از ریل‌ها، دستگیره‌ها، بست‌ها و ... از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این نوع از اتاق دوش ها را می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

مدل شیشه ای فریم لس لولایی

در این نوع از اتاق دوش ها از شیشه نشکن سوپر کلیر (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها اعم از دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و ... از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل را می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

مدل طلقی پلکسی گلاس

در این نوع از اتاق دوش ها از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی ۲/۲ میلیمتری محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در این مدل از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ سفید موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در اتاق دوش های طلقی اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و ... از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید و نقره‌ای مات موجود می‌باشند. در این مدل می‌توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می‌تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح‌های یخی، ابری و ...) باشد. اتاق دوش های طلقی را می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

زیر دوشی

«زیر دوشی» صفحه‌ای پلاستیکی (ورق‌های پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش در کف حمام نصب می‌شود تا این موضوع را تضمین کند که آب از محوطه مخصوص دوش خارج نشود و همچنین آب‌بندی و مکش آب به خوبی صورت گیرد. زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل‌های مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) و با ارتفاع‌های مختلف و مشخص ساخته می‌شوند. می‌توان بر روی انواع مختلف زیر دوشی ها کابین دوش نصب نمود که در این صورت، نیازی به استفاده از سنگ لبه در زیر کابین دوش نمی‌باشد.

برای آگاهی بیشتر در مورد زیر دوشی ها به بخش «محصولات > زیر دوشی» مراجعه نمایید.

قیمت اتاق دوش

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.