اتاق دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

اتاق دوش

گاهی اوقات لازم است بدون نیاز به تخریب کف و دیوارها و درد سر زیاد در فضایی به جز حمام محلی را برای دوش گرفتن فراهم آورد.

مثلاً ممکن است لازم باشد در یک آزمایشگاه مواد شیمیایی چنین فضایی ایجاد شود تا در صورت لزوم (مثلاً در هنگام تماس با مواد اسیدی) افراد داخل آزمایشگاه بدن خود را بشویند.  یا ممکن است لازم باشد در یک نمایشگاه مواد نانو چنین فضایی ایجاد شود تا بتوان به راحتی یک لباس نانو را به نمایش گذاشت.
در چنین مواقعی می‌توان از «اتاق دوش» استفاده کرد. منظور از اتاق دوش کابین دوش های ساده یا پیشرفته هستند که دارای دوش، زیر دوشی (یا وان یا جکوزی) و گاهی، برخی تجهیزات جانبی می‌باشند و در فضایی غیر از حمام اجرا می‌گردند تا فضایی را برای استحمام فراهم کنند. مطمئناً استفاده از یک اتاق دوش پیشرفته شامل پانل دوش، جکوزی مجهز به ماساژور، اسپیکر ضد آب و صفحه کنترل کامپیوتری و ... در منزل می‌تواند دوش گرفتن را تبدیل به یک فرصت رویایی کند.

از موارد مهم کاربرد این محصول، می‌توان سالن‌های آرایشی و پیرایشی و باشگاه‌های ورزشی را نام برد.

اتاق های دوش به صورت مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) ساخته می‌شوند. معمولاً 2 وجه این محصول به صورت ورق‌های پی وی سی و وجوه دیگر نیز مانند سایر کابین دوش ها به صورت شیشه‌ای یا طلقی پلکسی گلاس هستند.

در صورت وجود وجوه پی وی سی، دوش و تجهیزات جانبی بر روی وجوه پی وی سی نصب می‌گردند. شرکت آبشار کابین در این محصول از شیشه‌های نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر استفاده می‌کند.

جنس پانل زیر دوشی مورد استفاده در اتاق های دوش تولیدی شرکت آبشار کابین از ورق‌های پلیمری ABS بوده و بر روی آن یک لایه رزین اکریلیک کشیده شده است. این زیر دوشی ها دارای مزایای زیر هستند:

1 ـ ضد آب و ضد خش بودن

2 ـ آنتی باکتریال بودن که مانع از ایجاد بیماری‌های پوستی در افراد می‌شود

3 ـ مقاوم بودن در برابر ضربه

4 ـ دارای شاسی فلزی (تقویت شده) که مانع از شکستن یا تغییر شکل پانل زیر دوشی می‌گردد

5 ـ دارای پایه‌های قابل تنظیم جهت تنظیم شیب محل نصب

6 ـ بدون تغییر رنگ در اثر استفاده مکرر و تماس با آب

ویژگی‌های محل نصب اتاق دوش

با توجه به این که اتاق دوش در فضایی به جز حمام نصب می‌شود، باید در محل نصب اتاق دوش شرایطی مشابه یک حمام معمولی را ایجاد نمود. این شرایط شامل نصب یک عدد کفشور، لوله‌کشی فاضلاب و لوله‌کشی آب سرد و گرم است. این شرایط باید قبل از اقدام برای نصب و سفارش اتاق دوش، از سوی مشتری فراهم گردد. در صورتی که بخواهید بر روی اتاق دوش سقف بگذارید، بدیهی است که باید از چراغ و هواکش نیز بر روی سقف استفاده کنید. بنابراین، در این حالت باید شرایط مناسب برای برق‌کشی چراغ و هواکش را نیز فراهم نمایید.

اتاق دوش

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت اتاق دوش

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع اتاق دوش بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل:

اتاق دوش از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اجرا می‌شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که اتاق دوش های شرکت آبشار کابین در 4 مدل مختلف تولید می‌شوند که در قیمت آن‌ها مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد اتاق دوش:

اتاق دوش در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه این ابعاد بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت یا طلق پلکسی گلاس و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت این محصول نیز افزایش می‌یابد.

3 ـ حمل و نصب:

اتاق دوش باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت این محصول افزایش می‌یابد. البته اجرت نصب در تمام محل‌ها ثابت و وابسته به مدل این محصول است.

4 ـ تجهیزات جانبی:

در اتاق دوش ها علاوه بر دوش و زیر دوشی، از تجهیزات جانبی دیگر نیز استفاده می‌شود که در صورت استفاده از هر کدام، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌گردد. برخی از تجهیزات جانبی 

و ...

برای مشاوره رایگان و آگاهی از قیمت دقیق این محصول با کارشناسان آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تلفن جهت تماس با کارشناسان آبشار کابین

09113578010 ـ 09123578010 ـ 02177443675

اتاق دوش شیشه ای

مدل‌های اتاق دوش

اتاق دوش های تولیدی شرکت آبشار کابین در 4 مدل مختلف تولید می‌شوند که در مدل‌های شیشه ای می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

در ضمن کلیه یراق آلات مصرفی در تمامی مدل‌ها اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، بست‌ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند.

مدل شیشه ای فریم دار ریلی

در این مدل از اتاق دوش ها از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد.

قاب مصرفی در این مدل از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشد.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند.

این مدل را می‌توان به صورت مربع مستطیلی یا گرد (قوس دار) تولید و اجرا نمود. در این مدل می‌توان با توجه به ابعاد اتاق دوش، ترکیب‌های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

مدل شیشه ای فریم لس ریلی

در این مدل از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل از اتاق دوش ها را تنها می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

مدل شیشه ای فریم لس لولایی

در این مدل از اتاق دوش ها نیز از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند. این مدل را تنها می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

مدل طلقی پلکسی گلاس

در این مدل به جای شیشه نشکن، از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی با ضخامت 2/2 میلیمتر محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد.

قاب مصرفی در این مدل از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ سفید موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در اتاق دوش های طلقی در رنگ‌های کوره‌ای سفید و نقره‌ای مات موجود می‌باشند.

در این مدل می‌توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می‌تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح‌های یخی، ابری و ...) باشد. این مدل را نیز تنها می‌توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

زیر دوشی

«زیر دوشی» صفحه‌ای پلاستیکی (ورق‌های پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش در کف حمام نصب می‌شود تا این موضوع را تضمین کند که آب از محوطه مخصوص دوش خارج نشود و همچنین آب‌بندی و مکش آب به خوبی صورت گیرد.

زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل‌های مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) و با ارتفاع‌های مختلف و مشخص ساخته می‌شوند. می‌توان بر روی انواع مختلف زیر دوشی ها کابین دوش نصب نمود که در این صورت، نیازی به استفاده از سنگ لبه در زیر کابین دوش نمی‌باشد.

بیشتر بدانید: زیر دوشی

قیمت اتاق دوش

اتاق دوش شیشه ای

همان طور که گفته شد، اتاق دوش می‌تواند به صورت شیشه ای (با استفاده از شیشه سکوریت) یا طلقی (با استفاده از طلق پلکسی گلاس) طراحی، تولید و اجرا شود. اتاق دوش شیشه ای نسبت به مدل طلقی جدیدتر بوده و زیبایی بیشتری دارد و حس طراوت بیشتری را به انسان القا می‌کند. همچنین، اتاق دوش های شیشه ای دارای تنوع بسیار بالایی هستند؛ در حالی که اتاق دوش های طلقی فقط در یک مدل قابل تولید و اجرا هستند.

امروزه استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی منازل و سایر فضاها بسیار رایج شده است و دلیل آن هم زیبایی این متریال و نیز بزرگ‌تر جلوه دادن فضا می‌باشد. با توجه به تنوعی که در شیشه ‌های نشکن وجود دارد، از اتاق دوش های شیشه ای می‌توان برای فضاهایی با ابعاد مختلف استفاده کرد.

شرکت آبشار کابین با تجربه 20 ساله و تجهیزات پیشرفته و متخصصان خبره‌ای که دارد، می‌تواند مدل‌های مختلف اتاق دوش های شیشه ای اعم از فریم دار و فریم با درب‌های کشویی، لولایی، سه لته و اتوبوسی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب طراحی، تولید و اجرا نماید. از این رو، هر کسی می‌تواند با توجه به سلیقه، فضا و بودجه خود گزینه‌ای مناسب از بین اتاق دوش های شیشه ای این شرکت را خریده و سال‌های متمادی با خیال آسوده از آن استفاده کند.

حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

یکی از رایج‌ترین کاربردهای اتاق دوش شیشه ای، «حمام مستر شیشه ای» است که با نام «کابین دوش اتاق خواب» نیز شناخته می‌شود. اتاق مستر از گذشته به عنوان اتاق خواب والدین دارای دو ویژگی مهم بوده است؛ یکی بزرگ بودن و دیگری داشتن حمام و سرویس بهداشتی مجزا. امروزه بسیاری از طراحان معمار در طراحی اتاق مستر به جای یک حمام معمولی، از یک حمام شیشه ای استفاده می‌کنند. این حمام شیشه ای می‌تواند به صورت اتاق دوش طراحی شود. بدیهی است در صورتی که از اتاق دوش به عنوان حمام مستر استفاده شود، امکان استفاده از توالت فرنگی، وان، جکوزی یا عناصر دیگر در حمام مستر شیشه ای وجود ندارد. اما می‌توان با استفاده از اتاق دوش یک حمام مستر ساده و کم‌هزینه را اجرا نمود.

بیشتر بدانید: حمام مستر شیشه ای | کابین دوش اتاق خواب

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin