اتاق دوش

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

اتاق دوش

در واقع، منظور از «اتاق دوش» کابین دوش های ساده یا پیشرفته هستند که دارای دوش، زیر دوشی (یا وان یا جکوزی) و گاهی، برخی تجهیزات جانبی می باشند و در فضایی غیر از حمام اجرا می گردند. از موارد کاربرد اتاق دوش، می توان سالن های آرایشی و پیرایشی و باشگاه های ورزشی را نام برد. اتاق های دوش به صورت مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) ساخته می شوند. معمولاً 2 وجه اتاق دوش به صورت ورق های پی وی سی و وجوه دیگر نیز مانند سایر کابین دوش ها به صورت شیشه ای (با یا بدون سندبلاست و به صورت برنزی یا ساده یا دودی یا رنگ های دیگر یا ساتینا) یا طلقی پلکسی گلاس هستند. دوش و تجهیزات جانبی بر روی وجوه پی وی سی نصب می گردند. جنس پانل زیر دوشی مورد استفاده در اتاق های دوش تولیدی شرکت آبشار کابین از ورق های پلیمری ABS بوده و بر روی آن یک لایه رزین اکریلیک کشیده شده است. این زیر دوشی ها دارای مزایای زیر هستند:

1 ـ ضد آب و ضد خش بودن

2 ـ آنتی باکتریال بودن که مانع از ایجاد بیماری های پوستی در افراد می شود

3 ـ مقاوم بودن در برابر ضربه

4 ـ دارای شاسی فلزی (تقویت شده) که مانع از شکستن یا تغییر شکل پانل زیر دوشی می گردد

5 ـ دارای پایه های قابل تنظیم جهت تنظیم شیب محل نصب

6 ـ بدون تغییر رنگ در اثر استفاده مکرر و تماس با آب

اتاق دوشاتاق دوش شیشه ای

قیمت اتاق دوش و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع اتاق دوش بر اساس سلیقه و فضای شما می باشد، نمی توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت اتاق دوش به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده اتاق دوش:

همان طور که در مطالب دیگر گفته شد، اتاق دوش از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح ها و رنگ های مختلف اجرا می شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که اتاق دوش های شرکت آبشار کابین در 3 نوع فریم دار ریلی، فریم لس ریلی و فریم لس لولایی تولید می شوند که در قیمت اتاق دوش مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد اتاق دوش:

اتاق دوش ها در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می شوند. هر چه ابعاد کابین دوش بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت یا طلقی پلکسی گلاس و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

3 ـ حمل و نصب اتاق دوش:

اتاق دوش ها باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شوند. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت اتاق دوش افزایش می یابد. البته اجرت نصب در تمام محل ها ثابت است.

4 ـ تجهیزات جانبی:

همان طور که در ابتدای متن گفته شد، در اتاق دوش ها از دوش، زیر دوشی و تجهیزات دیگر نیز استفاده می شود که در صورت استفاده از هر کدام، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

و ...

زیر دوشی

زیر دوشی صفحه ای پلاستیکی (ورق های پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش در کف حمام نصب می شود تا فضای دوش را از سایر قسمت های حمام جدا نماید. زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل های مربعی، مستطیلی و گرد (قوس دار) و با ارتفاع های مختلف و مشخص ساخته می شوند.

برای آگاهی بیشتر در مورد زیر دوشی های مورد استفاده در اتاق دوش ها به بخش «محصولات > زیر دوشی» مراجعه نمایید.

اتاق دوش گرد

انواع اتاق دوش

اتاق دوش های تولیدی شرکت آبشار کابین در 4 نوع مختلف تولید می شوند:

1 ـ اتاق دوش شیشه ای فریم دار ریلی:

در این نوع از اتاق دوش ها از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها اعم از چرخ ها، دستگیره ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشند. در این نوع از اتاق دوش ها می توان از شیشه سکوریت 6 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از اتاق دوش ها را می توان به صورت مربع مستطیلی یا گرد (قوس دار) تولید و اجرا نمود. در این نوع از اتاق دوش ها می توان با توجه به ابعاد اتاق دوش، ترکیب های مختلفی از شیشه ثابت و درب کشویی را تولید و اجرا کرد.

2 ـ اتاق دوش شیشه ای فریم لس ریلی:

در این نوع از اتاق دوش ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه های ثابت حرکت می کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها اعم از ریل ها، دستگیره ها، بست ها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از اتاق دوش ها می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از اتاق دوش ها را می توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

3 ـ اتاق دوش شیشه ای فریم لس لولایی:

در این نوع از اتاق دوش ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی متصل می گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها اعم از دستگیره ها، بست ها، لولاها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق و طلایی براق موجود می باشند. در این نوع از اتاق دوش ها می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. این نوع از اتاق دوش ها را می توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

4 ـ اتاق دوش طلقی پلکسی گلاس:

در این نوع از اتاق دوش ها از طلق پلکسی گلاس استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ سفید موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از اتاق دوش ها اعم از چرخ ها، دستگیره ها و ... از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای سفید و نقره ای مات موجود می باشند. در این نوع از اتاق دوش ها می توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح های یخی، ابری و ...) باشد. این نوع از اتاق دوش ها را می توان به صورت مربع مستطیلی تولید و اجرا نمود.

قیمت اتاق دوشقیمت اتاق دوش شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.