پارتیشن دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام | پارتیشن دوش حمام | پارتیشن دوش شیشه ای | پارتیشن شیشه ای حمام

منظور از «پارتیشن دوش» که در بسیاری از مواقع با «کابین دوش»، «اتاق دوش» و «دور دوشی» به اشتباه یکسان در نظر گرفته می‌شود، یک پانل ثابت شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) است که در کنار دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام ـ مثلاً روشویی و توالت فرنگی ـ شود. می‌توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن دوش، پانل‌های شیشه‌ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا مات نمود و یا از شیشه نشکن ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده کرد. پارتیشن دوش با نام‌های «پارتیشن حمام»، «پارتیشن دوش حمام» و مواردی از این قبیل نیز شناخته می‌شود. شستشوی پارتیشن دوش شیشه ای بسیار راحت بوده و کافی است با استفاده از یک دستمال پارچه‌ای نم دار و بدون این که نگران از بین رفتن سندبلاست (طرح‌های مات روی شیشه) باشید، شروع به تمیز کردن شیشه‌ها کنید.

برای مشاهده نمونه طرح‌های سندبلاست به بخش «نمونه‌های سندبلاست» مراجعه نمایید.

تمامی شیشه‌ها از نوع سوپر کلیر و تولید کارخانه جام ایمن قزوین بوده و در رنگ‌های مختلف ساده، برنزی، دودی و ... و به صورت شفاف، ساتینا، مات ساده و مات طرح دار اجرا می‌شوند.

انواع پارتیشن دوش

پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در ۴ مدل تولید و اجرا می‌شوند:

۱ ـ پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

۲ ـ پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم

۳ ـ پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار

۴ ـ پارتیشن دوش طلقی پلکسی گلاس

در پارتیشن دوش های شیشه ای حمام می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

در ادامه به توضیح مشخصات هر یک از مدل‌های پارتیشن حمام می‌پردازیم.

پارتیشن دوش وانپارتیشن دوش حمامپارتیشن دوش جکوزی

مدل شیشه ای فریم لس

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای، رایج‌ترین نوع پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر ۱۰ میل استفاده می‌گردد که بدون فریم (قاب) و با تعدادی بست استیل ۳۰۴ به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. در این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام می‌توان از شیشه نشکن با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. البته دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. بست‌های مصرفی در این نوع از پارتیشن دوش ها از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم لس نسبت به نوع فریم دار و نیم فریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ تمیز کردن راحت‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ استفاده از شیشه ۱۰ میل که نسبت به شیشه ۶ میل مقاومت بیشتری دارد

۳ ـ زیبایی و جذابیت بیشتر به دلیل عدم وجود فریم

از جمله معایب این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام نسبت به نوع فریم دار و نیم فریم نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ آب‌بندی ضعیف‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ قیمت بیشتر به این دلیل که قیمت پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس بر اساس تعداد بست‌های شیشه محاسبه می‌شود و نیز ممکن است در این مدل از پارتیشن دوش نیاز به جک‌های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند

پارتیشن دوش شیشه ایوان شیشه ایپارتیشن دوش شیشه ای حمام

مدل شیشه ای نیم فریم

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام، جدیدترین نوع پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر ۶ میل استفاده می‌گردد که از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می‌گردد و سپس، به وسیله یک یا دو بست استیل ۳۰۴ (با توجه به عرض شیشه) به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. در این مدل از پارتیشن دوش حمام می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. البته دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. فریم آلومینیومی مورد استفاده در این مدل از پارتیشن حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و دارای رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای براق (کروم)، نقره‌ای مات، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد. بست‌های مورد استفاده در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم نیز از جنس استیل ۳۰۴ و کاملاً ضد آب و ضد زنگ و دارای رنگ کوره‌ای بوده و در رنگ‌های نقره‌ای براق (کروم)، نقره‌ای مات و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم نسبت به نوع فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه نشکن ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن

۴ ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست استیل، به وسیله فریم آلومینیومی به دیوار متصل می‌گردد

پارتیشن دوش نیم فریمجکوزی شیشه ایپارتیشن حمام

مدل شیشه ای فریم دار

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام، استانداردترین نوع پارتیشن حمام است؛ ولی نسبت به سایر مدل‌ها زیبایی کمتری دارد. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر ۶ میل استفاده می‌گردد که از هر ۴ سمت در داخل فریم آلومینیومی محکم شده و از یک سمت به وسیله پیچ یا پرچ به دیوار و از یک سمت به وسیله چسب آکواریوم به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. قاب مصرفی در این نوع از پارتیشن دوش‌ها از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم دار نسبت به انواع دیگر پارتیشن شیشه ای حمام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه سکوریت ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن کامل

۴ ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست‌های استیل از فریم آلومینیومی استفاده می‌گردد

مدل طلقی پلکسی گلاس

این مدل از پارتیشن دوش مانند پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار اجرا می‌شود؛ با این تفاوت که در پارتیشن دوش طلقی به جای شیشه نشکن از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌گردد. پارتیشن دوش طلقی زیبایی پارتیشن دوش شیشه ای را نداشته و به همین دلیل، تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است. پارتیشن دوش طلقی فقط با فریم سفید اجرا می‌شود.

پارتیشن شیشه ای حمامپارتیشن دوشقیمت پارتیشن دوش

پارتیشن دوش وان و جکوزی

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، پارتیشن دوش را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش با نام‌های «پارتیشن دوش وان» و «پارتیشن دوش جکوزی» نیز شناخته می‌شود. پارتیشن دوش وان و جکوزی معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گرد گوشه و در اکثر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می‌گردد.

پارتیشن دوش وان و جکوزی منجر به زیبایی هر چه تمام‌تر وان و جکوزی و در نتیجه، حمام شما می‌شود و در چند سال اخیر در خانه‌های مدرن و امروزی و در بین شرکت‌های بازسازی منازل، طرفداران بسیار زیادی دارد.

شرکت آبشار کابین نیز قادر به تولید و اجرای مدل‌های مختلف پارتیشن دوش وان و جکوزی با ضمانت ۵ ساله یراق آلات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

قیمت پارتیشن دوش

با توجه به این که پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در مدل‌های مختلف، با رنگ‌های مختلف و انواع مختلف شیشه‌های نشکن و در ابعاد دلخواه شما اجرا می‌شوند، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آن‌ها در نظر گرفت. قیمت پارتیشن دوش کاملاً بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد.

برای آگاهی از قیمت این محصول، پس از انتخاب مدل خود و تعیین ابعاد پارتیشن دوش، با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

قیمت پارتیشن حمامقیمت پارتیشن دوش حمامپارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.