پارتیشن دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام | پارتیشن دوش حمام | پارتیشن دوش شیشه ای | پارتیشن شیشه ای حمام

اگر در منزل شما هم حمام و سرویس بهداشتی در یک فضای مشترک قرار گرفته‌اند یا به هر دلیل دیگری تصمیم دارید فضای دوش گرفتن حمامتان را از سایر قسمت‌های حمام جدا کنید، باید بگوییم بهترین، مدرن‌ترین و زیباترین راهکار، استفاده از «پارتیشن دوش» است.

منظور از «پارتیشن دوش» که در بسیاری از مواقع با «کابین دوش» و «دور دوشی» به اشتباه یکسان در نظر گرفته می‌شود، یک پانل ثابت شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) است که در کنار دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام ـ مثلاً روشویی و توالت فرنگی ـ شود.

می‌توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن دوش، پانل‌های شیشه‌ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا مات نمود و یا از شیشه نشکن ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده کرد. این محصول با نام‌های «پارتیشن حمام»، «پارتیشن دوش حمام» و مواردی از این قبیل نیز شناخته می‌شود.

شستشوی پارتیشن دوش شیشه ای بسیار راحت بوده و کافی است با استفاده از یک دستمال پارچه‌ای نم دار و بدون این که نگران از بین رفتن سندبلاست (طرح‌های مات روی شیشه) باشید، شروع به تمیز کردن شیشه‌ها کنید.

بیشتر بدانید: نمونه‌های سندبلاست شیشه

تمامی شیشه‌های مصرفی در پارتیشن حمام های شیشه ای شرکت آبشار کابین از نوع سوپر کلیر و تولید کارخانه جام ایمن قزوین هستند.

مدل‌های پارتیشن حمام

پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در 4 مدل تولید و اجرا می‌شوند که در ادامه به توضیح مشخصات هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

در پارتیشن دوش های شیشه ای حمام می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

پارتیشن شیشه ای حمامپارتیشن دوش شیشه ای

مدل شیشه ای فریم لس

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای، رایج‌ترین مدل پارتیشن حمام است. در پارتیشن حمام شیشه ای فریم لس از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) 10 میل استفاده می‌گردد که بدون فریم (قاب) و با تعدادی بست استیل 304 به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود.

در این مدل می‌توان از شیشه نشکن با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. بدیهی است دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. بست‌های مصرفی در این مدل از پارتیشن حمام از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم لس نسبت به مدل‌های فریم دار و نیم فریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ تمیز کردن راحت‌تر به دلیل عدم وجود فریم

2 ـ استفاده از شیشه 10 میل که نسبت به شیشه 6 میل مقاومت بیشتری دارد

3 ـ زیبایی و جذابیت بیشتر به دلیل عدم وجود فریم

از جمله معایب این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام نسبت به دو مدل دیگر پارتیشن شیشه ای حمام نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ آب‌بندی ضعیف‌تر به دلیل عدم وجود فریم

2 ـ قیمت بیشتر به این دلیل که قیمت پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس بر اساس تعداد بست‌های شیشه محاسبه می‌شود و نیز ممکن است در این مدل نیاز به جک‌های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند

پیشنهاد: پارتیشن شیشه ای حمام

شیشه حمامیقیمت پارتیشن شیشه ای حمام

مدل شیشه ای نیم فریم

این مدل از پارتیشن شیشه ای حمام، جدیدترین مدل پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) 6 میل استفاده می‌گردد که از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می‌گردد و سپس، به وسیله یک یا دو بست استیل 304 (با توجه به عرض شیشه) به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود.

در این مدل نیز می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. البته همان طور که مشخص است، دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. فریم آلومینیومی مورد استفاده در این مدل از پارتیشن حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و دارای رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک یا آنادایز بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای براق (کروم)، نقره‌ای مات، طلایی براق، طلایی مات، زیتونی براق و مشکی مات موجود می‌باشد.

بست‌های مورد استفاده در پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم نیز از جنس استیل 304 و کاملاً ضد آب و ضد زنگ بوده و در رنگ‌های نقره‌ای براق (کروم)، نقره‌ای مات و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن شیشه ای حمام نیم فریم نسبت به مدل فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ استفاده از شیشه نشکن 6 میل (استاندارد اروپا)

2 ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

3 ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن

4 ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست استیل، به وسیله فریم آلومینیومی به دیوار متصل می‌گردد

پارتیشن دوشحمام شیشه ای

مدل شیشه ای فریم دار

این مدل استانداردترین مدل پارتیشن حمام است؛ ولی نسبت به سایر مدل‌ها زیبایی کمتری دارد. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار نیز از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) 6 میل استفاده می‌گردد که از هر 4 سمت در داخل فریم آلومینیومی محکم شده و به وسیله پیچ یا پرچ به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود.

قاب مصرفی در این مدل نیز از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت 2/2 میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک یا آنادایز بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات، زیتونی براق و مشکی مات موجود می‌باشد.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم دار نسبت به دو مدل دیگر پارتیشن شیشه ای حمام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ استفاده از شیشه سکوریت 6 میل (استاندارد اروپا)

2 ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

3 ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن کامل

4 ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست‌های استیل از فریم آلومینیومی استفاده می‌گردد

مدل طلقی پلکسی گلاس

این مدل از پارتیشن دوش حمام مانند پارتیشن شیشه ای حمام فریم دار اجرا می‌شود؛ با این تفاوت که در مدل طلقی به جای شیشه نشکن از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌گردد. پارتیشن دوش طلقی زیبایی پارتیشن حمام شیشه ای را نداشته و به همین دلیل، تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است. پارتیشن حمام طلقی فقط با فریم سفید اجرا می‌شود.

پیشنهاد: کابین دوش طلقی

پارتیشن دوش ارزانکابین دوش شیشه ای

پارتیشن دوش وان و جکوزی

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، پارتیشن دوش را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش حمام که با نام‌های «پارتیشن دوش وان» و «پارتیشن دوش جکوزی» نیز شناخته می‌شود، معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گرد گوشه و در اکثر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می‌گردد.

این محصول منجر به زیبایی هر چه تمام‌تر وان و جکوزی و در نتیجه، حمام شما می‌شود و در چند سال اخیر در خانه‌های مدرن و امروزی و در بین شرکت‌های بازسازی منازل، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

شرکت آبشار کابین نیز با سابقه 20 ساله قادر به تولید و اجرای مدل‌های مختلف پارتیشن دوش وان و جکوزی با ضمانت 5 ساله یراق آلات و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

پیشنهاد: کابین دوش وان و جکوزی | وان و جکوزی شیشه ای

قیمت پارتیشن دوش حمام

با توجه به این که پارتیشن حمام های شرکت آبشار کابین نیز مانند سایر محصولات این شرکت در مدل‌های مختلف، با رنگ‌های مختلف و انواع مختلف شیشه‌های نشکن و در ابعاد دلخواه شما اجرا می‌شوند، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آن‌ها در نظر گرفت. قیمت این محصول کاملاً بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد.

با این حال می‌توان گفت حدود قیمت یک پارتیشن دوش استاندارد بین 1 تا 2 میلیون تومان است.

برای آگاهی از قیمت دقیق این محصول، پس از انتخاب مدل و تعیین ابعاد پارتیشن حمام خود، با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

09122371705 ـ 02177443675 ـ 02177442489

پیشنهاد: بررسی عوامل مؤثر بر قیمت کابین دوش

پارتیشن شیشه ای حمامشیشه حمامی

پارتیشن شیشه ای حمام

همان طور که گفته شد، پارتیشن حمام می‌تواند به صورت شیشه ای یا طلقی طراحی، تولید و اجرا گردد. امروزه پارتیشن شیشه ای حمام با توجه به زیبایی چشمگیر و نیز مزایایی از جمله عدم تغییر رنگ با گذشت زمان، قابلیت طراحی‌های مختلف، عدم ایجاد خطر در هنگام آتش‌سوزی و ... که دارد، بیشتر از پارتیشن دوش طلقی مورد استقبال قرار گرفته است. در پارتیشن شیشه ای حمام از شیشه سکوریت استفاده می‌شود که پرکاربردترین نوع شیشه نشکن و ایمن است و احتمال شکستن آن بسیار پایین می‌باشد و در صورت شکستن، خطر جانی جدی‌ای وارد نمی‌کند.

شرکت آبشار کابین، با تجربه 20 سال خود و امکاناتی که در اختیار دارد، می‌تواند انواع پارتیشن شیشه ای حمام را بر اساس سلیقه شما، مناسب با فضای شما و در طرح‌ها و مدل‌های مختلف، با کیفیت عالی و ضمانت 5 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله تولید و اجرا نماید.

اگر به دنبال انتخاب یک گزینه مناسب، زیبا، مدرن، باکیفیت و با قیمت مناسب هستید، با شرکت آبشار کابین تماس بگیرید تا سفارش خود را در مدت 4 تا 6 روز کاری تحویل بگیرید.

شماره‌های تماس جهت ثبت سفارش

09123578010 ـ 09113578010

انتخاب پارتیشن دوش شیشه ای

همان طور که گفته شد، پارتیشن دوش شیشه ای در مدل‌های فریم لس، نیم فریم و فریم دار تولید می‌شود و پارتیشن دوش فریم لس رایج‌تر از مدل‌های دیگر است. مدل فریم لس نسبت به مدل‌های دیگر زیبایی بیشتری داشته و ارزان‌تر است. همچنین، به دلیل نداشتن فریم تمیز کردن آن بسیار آسان‌تر می‌باشد. همچنین پارتیشن دوش های فریم دار را نمی‌توان در عرض‌های بیشتر از 80 سانتیمتر نصب نمود. در حالی که در مدل‌های نیم فریم و فریم لس این امکان وجود دارد. اما اگر عرض پارتیشن دوش های فریم لس یا نیم فریم بیشتر از 80 سانتیمتر باشد، نیاز به جک‌های نگهدارنده دارند که قیمت پارتیشن دوش را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

بنابراین، تقریباً می‌توان گفت برای انتخاب پارتیشن شیشه ای حمام گزینه‌های متنوعی وجود ندارد و تنها می‌توان درباره طرح سندبلاست، رنگ و شکل برش شیشه تصمیم‌گیری کرد.

قیمت پارتیشن شیشه ای حمامپارتیشن دوش ارزان

شیشه حمام | شیشه حمامی

طراحی یک خانه مدرن نه تنها برای افرادی که سررشته‌ای از معماری ندارند؛ بلکه برای کسانی که در حیطه طراحی و دکوراسیون فعالیت می‌کنند، نیز کاری بس دشوار می‌باشد. توجه ما در ساخت خانه بیشتر به اتاق نشیمن و خواب معطوف می‌شود و این در حالی است که حمام نیز تأثیر بسزایی در شیک جلوه دادن خانه دارد.

انسان‌ها با هر فرهنگی و در هر جای کره زمین که زندگی کنند، باز هم همگی به دنبال زیبایی محیط زندگی و اطراف خودشان هستند و در این موضوع هیچ شکی نیست. امروزه زیباسازی خانه‌ها از سالن پذیرایی و نشیمن فراتر رفته و حتی به آشپزخانه، اتاق‌های خواب، راهروها، بالکن، حمام و سرویس بهداشتی و ... نیز رسیده است.

در زمان‌های مختلف انسان‌ها از متریال‌ها و المان‌های متفاوتی برای زیباسازی محیط زندگیشان استفاده کرده‌اند؛ از سنگ و سفال گرفته تا شیشه و ... . همه ما استفاده از کاشی‌های سرامیکی یا سنگی را در حمام‌ها دیده‌ایم. اما نظرتان درباره استفاده از شیشه در حمام چیست؟

با به وجود آمدن شیشه حمامی می‌توانیم با کمترین فضای ممکن یک دکوراسیون شیک، مدرن و جذاب را با استفاده از این محصول داشته باشیم.

شیشه حمامی را می‌توان به شکل‌های مختلفی در منزل، محل کار یا هر فضای دیگری به کار برد. به عنوان مثال، می‌توان از شیشه حمامی به عنوان پارتیشن دوش یا اتاق دوش استفاده کرد.

شیشه حمامی با طرح‌ها و قیمت‌های متنوعی که دارد، حس جدیدی از زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. شرکت آبشار کابین با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها می‌تواند برای هر فضایی با هر مقیاس و ساختاری گزینه‌ای از شیشه حمام زیبا و مدرن با طرح‌های متنوع و با هزینه‌ای معقول را تولید نماید.

جنس این محصول از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) می‌باشد که از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است. برای زیبایی بیشتر شیشه حمامی و نیز برای جلوگیری از دیده شدن محوطه داخل، می‌توان طرحی را با سندبلاست بر روی شیشه ایجاد کرد.

بیشتر بدانید: شیشه حمام | شیشه حمامی

قیمت شیشه حمامی

شیشه حمامی در مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف قابل تولید و اجراست و به دلیل همین تنوع فراوانی که دارد، امروزه مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. علاوه بر این، قطعات مورد استفاده در شیشه حمامی دارای کیفیت‌های متفاوتی هستند. انتخاب هر یک از این مدل‌ها، طرح‌ها، رنگ‌ها و قطعات بر روی قیمت شیشه حمامی مؤثر است. یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت این محصول، ابعاد آن است. بنابراین، شیشه حمامی قیمت مشخصی ندارد و بر اساس سفارش شما تعیین می‌شود. برای استعلام قیمت این محصول با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

پارتیشن دوش شیشه ایپارتیشن دوشحمام شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin