پارتیشن دوش

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام | پارتیشن دوش حمام | پارتیشن دوش شیشه ای | پارتیشن شیشه ای حمام

منظور از «پارتیشن دوش» که در بسیاری از مواقع با «کابین دوش» و «دور دوشی» به اشتباه یکسان در نظر گرفته می‌شود، یک پانل ثابت شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) است که در کنار دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام ـ مثلاً روشویی و توالت فرنگی ـ شود.

می‌توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن دوش، پانل‌های شیشه‌ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا مات نمود و یا از شیشه نشکن ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده کرد. این محصول با نام‌های «پارتیشن حمام»، «پارتیشن دوش حمام» و مواردی از این قبیل نیز شناخته می‌شود.

شستشوی پارتیشن دوش شیشه ای بسیار راحت بوده و کافی است با استفاده از یک دستمال پارچه‌ای نم دار و بدون این که نگران از بین رفتن سندبلاست (طرح‌های مات روی شیشه) باشید، شروع به تمیز کردن شیشه‌ها کنید.

بیشتر بدانید: نمونه‌های سندبلاست شیشه

تمامی شیشه‌های مصرفی در پارتیشن حمام های شیشه ای شرکت آبشار کابین از نوع سوپر کلیر و تولید کارخانه جام ایمن قزوین هستند.

مدل‌های پارتیشن حمام

پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در ۴ مدل تولید و اجرا می‌شوند که در ادامه به توضیح مشخصات هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

در پارتیشن دوش های شیشه ای حمام می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

پارتیشن دوش وانپارتیشن دوش حمامپارتیشن دوش جکوزی

مدل شیشه ای فریم لس

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای، رایج‌ترین مدل پارتیشن حمام است. در پارتیشن حمام شیشه ای فریم لس از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می‌گردد که بدون فریم (قاب) و با تعدادی بست استیل ۳۰۴ به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود.

در این مدل می‌توان از شیشه نشکن با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. بدیهی است دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. بست‌های مصرفی در این مدل از پارتیشن حمام از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم لس نسبت به مدل‌های فریم دار و نیم فریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ تمیز کردن راحت‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ استفاده از شیشه ۱۰ میل که نسبت به شیشه ۶ میل مقاومت بیشتری دارد

۳ ـ زیبایی و جذابیت بیشتر به دلیل عدم وجود فریم

از جمله معایب این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام نسبت به دو مدل دیگر پارتیشن شیشه ای حمام نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ آب‌بندی ضعیف‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ قیمت بیشتر به این دلیل که قیمت پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس بر اساس تعداد بست‌های شیشه محاسبه می‌شود و نیز ممکن است در این مدل نیاز به جک‌های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند

پیشنهاد: پارتیشن شیشه ای حمام

پارتیشن دوش شیشه ایوان شیشه ایپارتیشن دوش شیشه ای حمام

مدل شیشه ای نیم فریم

این مدل از پارتیشن شیشه ای حمام، جدیدترین مدل پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۶ میل استفاده می‌گردد که از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می‌گردد و سپس، به وسیله یک یا دو بست استیل ۳۰۴ (با توجه به عرض شیشه) به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود.

در این مدل نیز می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. البته همان طور که مشخص است، دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. فریم آلومینیومی مورد استفاده در این مدل از پارتیشن حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و دارای رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای براق (کروم)، نقره‌ای مات، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشد.

بست‌های مورد استفاده در پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم نیز از جنس استیل ۳۰۴ و کاملاً ضد آب و ضد زنگ و دارای رنگ کوره‌ای بوده و در رنگ‌های نقره‌ای براق (کروم)، نقره‌ای مات و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن شیشه ای حمام نیم فریم نسبت به مدل فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه نشکن ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن

۴ ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست استیل، به وسیله فریم آلومینیومی به دیوار متصل می‌گردد

پارتیشن دوش نیم فریمجکوزی شیشه ایپارتیشن حمام

مدل شیشه ای فریم دار

این مدل استانداردترین مدل پارتیشن حمام است؛ ولی نسبت به سایر مدل‌ها زیبایی کمتری دارد. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار نیز از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۶ میل استفاده می‌گردد که از هر ۴ سمت در داخل فریم آلومینیومی محکم شده و به وسیله پیچ یا پرچ به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود.

قاب مصرفی در این مدل نیز از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشد.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم دار نسبت به دو مدل دیگر پارتیشن شیشه ای حمام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه سکوریت ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن کامل

۴ ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست‌های استیل از فریم آلومینیومی استفاده می‌گردد

مدل طلقی پلکسی گلاس

این مدل از پارتیشن دوش حمام مانند پارتیشن شیشه ای حمام فریم دار اجرا می‌شود؛ با این تفاوت که در مدل طلقی به جای شیشه نشکن از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌گردد. پارتیشن دوش طلقی زیبایی پارتیشن حمام شیشه ای را نداشته و به همین دلیل، تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است. پارتیشن حمام طلقی فقط با فریم سفید اجرا می‌شود.

پیشنهاد: کابین دوش طلقی

پارتیشن شیشه ای حمامپارتیشن دوشقیمت پارتیشن دوش

پارتیشن دوش وان و جکوزی

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، پارتیشن دوش را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش حمام که با نام‌های «پارتیشن دوش وان» و «پارتیشن دوش جکوزی» نیز شناخته می‌شود، معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گرد گوشه و در اکثر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می‌گردد.

این محصول منجر به زیبایی هر چه تمام‌تر وان و جکوزی و در نتیجه، حمام شما می‌شود و در چند سال اخیر در خانه‌های مدرن و امروزی و در بین شرکت‌های بازسازی منازل، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

شرکت آبشار کابین نیز با سابقه 20 ساله قادر به تولید و اجرای مدل‌های مختلف پارتیشن دوش وان و جکوزی با ضمانت ۵ ساله یراق آلات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

پیشنهاد: کابین دوش وان و جکوزی | وان و جکوزی شیشه ای

قیمت پارتیشن دوش حمام

با توجه به این که پارتیشن حمام های شرکت آبشار کابین نیز مانند سایر محصولات این شرکت در مدل‌های مختلف، با رنگ‌های مختلف و انواع مختلف شیشه‌های نشکن و در ابعاد دلخواه شما اجرا می‌شوند، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آن‌ها در نظر گرفت. قیمت این محصول کاملاً بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد.

با این حال می‌توان گفت حدود قیمت یک پارتیشن دوش استاندارد بین 1.000.000 تا 1.300.000 تومان است.

برای آگاهی از قیمت دقیق این محصول، پس از انتخاب مدل و تعیین ابعاد پارتیشن حمام خود، با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

پیشنهاد: بررسی عوامل مؤثر بر قیمت کابین دوش

قیمت پارتیشن حمامقیمت پارتیشن دوش حمامپارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705

                09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.