پارتیشن دوش

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام | پارتیشن دوش حمام | پارتیشن دوش شیشه ای | پارتیشن شیشه ای حمام

منظور از «پارتیشن دوش» که در بسیاری از مواقع با «کابین دوش»، «اتاق دوش» و «دور دوشی» به اشتباه یکسان در نظر گرفته می شود، یک پانل ثابت شیشه سکوریت است که در کنار دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت های دیگر حمام ـ مثلاً روشویی و توالت فرنگی ـ شود. می توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن دوش، پانل های شیشه ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح های مختلف و زیبا مات نمود و یا از شیشه سکوریت ساتینا (مات کامل کارخانه ای) استفاده کرد. پارتیشن دوش با نام های «پارتیشن حمام»، «پارتیشن دوش حمام» و مواردی از این قبیل نیز شناخته می شود. شستشوی پارتیشن دوش شیشه ای بسیار راحت بوده و کافی است با استفاده از یک دستمال پارچه ای نم دار و بدون این که نگران از بین رفتن سندبلاست (طرح های مات روی شیشه) باشید، شروع به تمیز کردن شیشه ها کنید.

برای مشاهده نمونه طرح های سندبلاست به بخش «نمونه های سندبلاست» مراجعه نمایید.

تمامی شیشه ها تولید کارخانه جام ایمن قزوین بوده و در انواع مختلف ساده، برنزی، دودی، ساتینا، مات ساده و مات طرح دار اجرا می شوند.

انواع پارتیشن دوش

پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در 4 مدل تولید و اجرا می شوند:

1 ـ پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

2 ـ پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم

3 ـ پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار

4 ـ پارتیشن دوش طلقی پلکسی گلاس

در ادامه به توضیح هر یک از این ها می پردازیم.

پارتیشن دوش وانپارتیشن دوش حمامپارتیشن دوش جکوزی

پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای، رایج ترین نوع پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می گردد که بدون فریم (قاب) و با تعدادی بست استیل 304 به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می شود. در این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام می توان از شیشه سکوریت با برش های مختلف استفاده کرد که رایج ترین آن ها برش گوشه گرد است. البته دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. در پارتیشن دوش شیشه ای حمام می توان از شیشه سکوریت 10 میل در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده نمود. علاوه بر این، می توان در پارتیشن دوش شیشه ای، به جای شیشه سکوریت از هر نوع شیشه نشکن دیگر مانند شیشه لمینت نیز استفاده کرد. بست های مصرفی در این نوع از پارتیشن دوش ها از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ های کوره ای نقره ای مات، نقره ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم لس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ تمیز کردن راحت تر به دلیل عدم وجود فریم

2 ـ استفاده از شیشه 10 میل که نسبت به شیشه 6 میل مقاومت بیشتری دارد

3 ـ زیبایی و جذابیت بیشتر به دلیل عدم وجود فریم

از جمله معایب این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ آب بندی ضعیف تر به دلیل عدم وجود فریم

2 ـ قیمت بیشتر به این دلیل که قیمت پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس بر اساس تعداد بست های شیشه محاسبه می شود و نیز ممکن است در این مدل از پارتیشن دوش نیاز به جک های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند

پارتیشن دوش شیشه ایوان شیشه ایپارتیشن دوش شیشه ای حمام

پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام، جدید ترین نوع پارتیشن حمام است. در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می گردد که از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می گردد و سپس، به وسیله یک یا دو بست استیل 304 (با توجه به عرض شیشه) به زمین یا سکو یا لبه متصل می شود. در این مدل از پارتیشن دوش حمام می توان از شیشه سکوریت با برش های مختلف استفاده کرد که رایج ترین آن ها برش گوشه گرد است. البته دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. در پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم نیز می توان از انواع شیشه های نشکن در رنگ های مختلف و در طرح های مختلف مات کننده استفاده کرد. فریم آلومینیومی مورد استفاده در این مدل از پارتیشن حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص و دارای رنگ کوره ای بوده و در رنگ های سفید، نقره ای براق (کروم)، نقره ای مات، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. بست های مورد استفاده در پارتیشن دوش شیشه ای نیم فریم نیز از جنس استیل 304 و کاملاً ضد آب و ضد زنگ و دارای رنگ کوره ای بوده و در رنگ های نقره ای براق (کروم)، نقره ای مات و طلایی براق موجود می باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ استفاده از شیشه سکوریت 6 میل (استاندارد اروپا)

2 ـ قابلیت اجرا در رنگ های گوناگون

3 ـ استحکام بیشتر نسبت به پارتیشن حمام فریم لس به دلیل فریم دار بودن

4 ـ قیمت کمتر نسبت به پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس، به این دلیل که به جای بست استیل، به وسیله فریم آلومینیومی به دیوار متصل می گردد

پارتیشن دوش نیم فریمجکوزی شیشه ایپارتیشن حمام

پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار

این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام، استاندارد ترین نوع پارتیشن حمام است؛ ولی نسبت به سایر مدل ها زیبایی کمتری دارد. در پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می گردد که از هر 4 سمت در داخل فریم آلومینیومی محکم شده و از یک سمت به وسیله پیچ یا پرچ به دیوار و از یک سمت به وسیله چسب آکواریوم به زمین یا سکو یا لبه متصل می شود. در پارتیشن حمام شیشه ای فریم دار نیز می توان از انواع شیشه های نشکن در رنگ های مختلف و در طرح های مختلف مات کننده استفاده کرد. قاب مصرفی در این نوع از پارتیشن دوش ها از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای (آنادایز ـ الکترو استاتیک) بوده و در رنگ های کوره ای سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای فریم دار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ استفاده از شیشه سکوریت 6 میل (استاندارد اروپا)

2 ـ قابلیت اجرا در رنگ های گوناگون

3 ـ استحکام بیشتر نسبت به مدل های دیگر پارتیشن شیشه ای حمام به دلیل فریم دار بودن کامل

4 ـ قیمت کمتر نسبت به مدل های دیگر پارتیشن دوش شیشه ای، به این دلیل که به جای بست های استیل از فریم آلومینیومی استفاده می گردد

پارتیشن دوش طلقی پلکسی گلاس

این مدل از پارتیشن دوش مانند پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار اجرا می شود؛ با این تفاوت که در پارتیشن دوش طلقی به جای شیشه نشکن از طلق پلکسی گلاس استفاده می شود. پارتیشن دوش طلقی زیبایی پارتیشن دوش شیشه ای را نداشته و به همین دلیل، تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است. پارتیشن دوش طلقی فقط با فریم سفید اجرا می شود.

پارتیشن شیشه ای حمامپارتیشن دوشقیمت پارتیشن دوش

پارتیشن دوش وان و جکوزی

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، پارتیشن دوش را می توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش با نام های «پارتیشن دوش وان» و «پارتیشن دوش جکوزی» نیز شناخته می شود. پارتیشن دوش وان و جکوزی معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گوشه گرد و در اکثر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می گردد.

پارتیشن دوش وان و جکوزی منجر به زیبایی هر چه تمام تر وان و جکوزی و در نتیجه، حمام شما می شود و در چند سال اخیر در خانه های مدرن و امروزی و در بین شرکت های بازسازی منازل، طرفداران بسیار زیادی دارد.

شرکت آبشار کابین نیز قادر به تولید و اجرای مدل های مختلف پارتیشن دوش وان و جکوزی با ضمانت 5 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت پارتیشن دوش و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در مدل های مختلف، با رنگ های مختلف و انواع مختلف شیشه های سکوریت و در ابعاد دلخواه شما اجرا می شوند، نمی توان قیمت مشخصی را برای پارتیشن دوش ها در نظر گرفت. قیمت پارتیشن دوش کاملاً بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد. قیمت پارتیشن دوش شیشه ای نسبت به کابین دوش های شیشه ای دیگر بیشتر است؛ چرا که ممکن است نیاز به جک های نگهدارنده داشته باشند که بسیار گران هستند.

برای آگاهی از قیمت پارتیشن دوش، پس از انتخاب مدل خود و تعیین ابعاد پارتیشن دوش، با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

09122371705 ـ 02177443675 ـ 02166522589

قیمت پارتیشن حمامقیمت پارتیشن دوش حمامپارتیشن دوش شیشه ای فریم لس

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.