سقف کاذب نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت)

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

یک سقف یا حتی یک سایبان در تابستان می تواند حیاط خلوت کوچک یا پاسیو شما را تبدیل به فضایی مطبوع برای گذراندن بعد از ظهر، استراحت و صرف صبحانه و عصرانه کند.

حداقل فایده پوشاندن پاسیو در طبقه اول یا بام حفظ انرژی، کاهش گرد و غبار و کثیفی و ممانعت از ورود حشرات، پرندگان و خزندگان است.

اجرای نورگیر ساختمان و تعبیه فضایی در ساختمان ها جهت تأمین نور برای اتاق هایی که در راستای شرق به غرب نیستند، بسیار مهم است. پوشش نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) ساختمان که به عنوان تأمین کننده نور ساختمان ها در روز کاربرد دارند، نیز در سال های اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است.

از آن جا که سقف نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) به صورت مستقیم با فضای آزاد ارتباط دارد، از جمله قسمت های ساختمان می باشد که محل هدر رفتن انرژی گرمایی و سرمایی از داخل ساختمان به بیرون می باشد. از این رو، برای این نوع از سقف های کاذب باید از پوشش هایی استفاده کرد که ضمن جلوگیری از نفوذ برف و باران به دیوارها و پنجره های مشرف به نورگیر ساختمان و نیز حفظ نورگیر بودن ساختمان (عبور دادن نور خورشید) باعث جلوگیری از به هدر رفتن انرژی گرمایی و سرمایی شوند.

از جمله پوشش هایی که معمولاً برای سقف کاذب نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) از آن ها استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ سقف کاذب پلکسی گلاس: همان گونه که در مطلب «آشنایی با انواع سقف کاذب» گفته شد، این نوع از سقف های کاذب همانند سقف کاذب طلقی هستند؛ با این تفاوت که پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد. از دیگر ویژگی های پلکسی گلاس، مقاومت زیاد آن نسبت به شیشه است. از ویژگی های این نوع سقف کاذب می توان به طور خلاصه سبکی، مقرون به صرفه بودن، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و درصد جذب رطوبت پایین را نام برد. سقف های کاذب پلکسی گلاس اجرا شده در نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) معمولاً از نوع مشجر بوده و مانند سایر سقف های کاذب پلکسی گلاس به صورت شبکه ای اجرا می شوند.

سقف کاذب نورگیرسقف کاذب طلقی ارزانسقف کاذب نورگیر ارزانسقف کاذب طلقی نورگیرقیمت سقف کاذب نورگیرسقف کاذب پاسیو ارزانقیمت سقف کاذب طلقی

2 ـ سقف کاذب پی وی سی: همان گونه که در مطلب «آشنایی با انواع سقف کاذب» گفته شد، PVC نوعی پلیمر ترمو پلاستیک است که کاربرد زیادی در فناوری های نوین ساختمانی دارد. این ماده جایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که در سال های اخیر به دلیل اجرای سیستم سبک سازی، جلوگیری از اتلاف انرژی و اهمیت زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان، در سقف های کاذب و به خصوص، سقف کاذب سرویس های بهداشتی و حمام، به شدت مورد توجه قرار گرفته است. سقف های کاذب پی وی سی اجرا شده در نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) معمولاً به صورت یکپارچه اجرا می شوند. سقف های کاذب پی وی سی رایج ترین نوع سقف های کاذب نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) هستند که ضمن سبکی، مقاومت و رنگ بندی مناسب، در برابر سرما و گرما نیز مقاوم بوده و نور را  به خوبی از خود عبور می دهند.

3 ـ سقف کاذب آسمان مجازی (چاپی): همان گونه که در مطلب «آشنایی با انواع سقف کاذب» گفته شد، سقف های کاذب آسمان مجازی نوعی از سقف های کاذب طلقی هستند که می توان طرح ها و نقش های مختلف و بسیار زیبایی را روی آن ها چاپ کرد و به صورت چند شیت و تایل جدا از هم کنار یکدیگر نصب نمود و به نورپردازی در پشت آن پرداخت.

سقف کاذب چاپی سقف کاذب پاسیو

از دیگر پوشش هایی که برای سقف های کاذب نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت) از آن ها استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد که کاربرد چندانی ندارند:

1 ـ سقف های کاذب ترکیب صفحات نیمه شفاف و چوب

2 ـ سقف های کاذب بامبو: این نوع از سقف های کاذب هم ظاهری زیبا به خود سقف می بخشند و هم با سایه هایی که بر روی زمین ایجاد می کنند، زیبایی کلی فضا را هم تحت تاثیر قرار می دهند.

3 ـ سقف های کاذب پارچه ای: این نوع از سقف های کاذب جلوی نور مزاحم را می گیرند و در عین حال، باعث می شوند که اختلالی در تهویه هوای پاسیو ایجاد نشود. هم چنین، می توانید هر زمان که لازم بود، به راحتی آن ها را جمع کنید یا پارچه آن ها را بدون هزینه خیلی زیاد تعویض کنید.

4 ـ سقف های کاذب مشبک آلومینیومی: این نوع از سقف های کاذب می توانند جذابیت فضای پاسیو و حیاط خلوت خانه شما را چندین برابر بیشتر کنند. سقف های کاذب مشبک آلومینیومی علاوه بر مقاومت خوبی که دارند، با طرح ها و نقش های مختلفی که دارند، باعث می شوند شما دست بازتری برای انتخاب داشته باشید. یکی از زیبایی های این نوع از سقف های کاذب، بازی های نور و سایه ای که این سقف ها ایجاد می کنند. هم چنین، می توان با پوشاندن قسمت بیرونی شبکه ها با صفحه های پلکسی گلاس شفاف یا مات از نفوذ باد، باران و برف جلوگیری کرد.

5 ـ سقف های کاذب متحرک: اگر علاقمند به داشتن خانه ای هوشمند هستید، استفاده از سقف های کاذب متحرک بهترین گزینه برای شما است. این نوع از سقف های کاذب با قابلیت جمع شوندگی خود می توانند شما را در خلق فضایی جدید همراهی کنند. این سقف ها را می توانید در طول روز باز کنید و جلوی ورود نور مزاحم را بگیرید و در شب هنگام با جمع کردن آن از نمای زیبای آسمان پر ستاره لذت ببرید.

سقف کاذب طلقی ارزانسقف کاذب طلقیقیمت سقف کاذب پاسیوسقف کاذب طلقی پاسیوسقف کاذب حیاط خلوتقیمت سقف کاذب حیاط خلوتسقف کاذب حیاط خلوت ارزان

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.