سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی

     آبشار کابین           تولید کننده ایم نه فروشنده         5 سال ضمانت

یکی از مشکلاتی که همواره در حمام ها و سرویس های بهداشتی وجود دارد، پوشاندن لوله های آب و فاضلاب این فضاهاست. برای رفع این مشکل، ارتفاع حمام ها و سرویس های بهداشتی را بلندتر از حالت معمول در نظر می گیرند که ضمن نداشتن جلوه زیبا، باعث به هدر رفتن انرژی مصرفی برای گرم کردن این فضاها می شود. یکی دیگر از مشکلات در این فضاها، مشکلات رطوبتی ایجاد شده در سقف های اصلی در دراز مدت حاصل از لوله های آب و فاضلاب است که ممکن است باعث طبله کردن گچ سقف شود و از زیبایی فضا بکاهد. برای رفع این مشکلات رطوبتی نیاز به صرف زمان و هزینه ای بالاست و باید از متخصصین استفاده نمود.

سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی با توجه به متریال های خاص خود نه تنها از بروز این مشکلات جلوگیری می کند؛ بلکه مزایایی همچون زیباسازی، نورپردازی، سبک سازی و دسترسی آسان به تأسیسات را برای حمام و سرویس بهداشتی شما فراهم می کند.

در ضمن چون در سقف های کاذب حمام و سرویس بهداشتی امکان نور پردازی از بالای سقف وجود دارد، ضمن ایجاد زیبایی خاص باعث کوتاه شدن ارتفاع نمی شود و شما آن را احساس نمی کنید.

قیمت سقف کاذبسقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ای حمامقیمت سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب پلکسی گلاس ارزانسقف کاذب حمام ارزانسقف کاذب طلقی حمام و دستشوییسقف کاذب طلقی ارزانسقف کاذب طلقی حمامسقف کاذب طلقی حمام ارزان

برای سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی باید از پوشش هایی استفاده کرد که باعث جلوگیری از مشکلات رطوبتی این فضاها شده و دسترسی به فضای پشت آن ها جهت دسترسی به تأسیسات طبقه فوقانی و انجام تعمیرات احتمالی به راحتی و بدون نیاز به متخصص انجام گیرد.

معمولاً برای جلوگیری از زنگ زدگی ناشی از بخار آب موجود در حمام ها و سرویس های بهداشتی از سازه هایی مناسب با این فضاها ـ مانند آلومینیوم یا آهن گالوانیزه ـ و برای پوشش نیز از متریال هایی که با مرور زمان آسیب نمی بینند ـ مانند ورق های پی وی سی یا انواع طلق ـ استفاده می شود:

1 ـ سقف کاذب پلکسی گلاس: همان گونه که در مطلب «آشنایی با انواع سقف کاذب» گفته شد، این نوع از سقف های کاذب همانند سقف کاذب طلقی هستند؛ با این تفاوت که پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد. از دیگر ویژگی های پلکسی گلاس، مقاومت زیاد آن نسبت به شیشه است. از ویژگی های این نوع سقف کاذب می توان به طور خلاصه سبکی، مقرون به صرفه بودن، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و درصد جذب رطوبت پایین را نام برد. سقف های کاذب پلکسی گلاس اجرا شده در حمام ها و سرویس های بهداشتی نیز مانند سایر سقف های کاذب پلکسی گلاس به صورت شبکه ای اجرا می شوند.

سقف کاذب حمامقیمت سقف کاذب طلقیقیمت سقف کاذب طلقی حمامسقف کاذب پلی کربناتقیمت سقف کاذب حمامقیمت سقف کاذب دستشوییسقف کاذب پلکسی گلاسسقف کاذب ارزانسقف کاذب طلقی سرویس بهداشتیسقف کاذب سرویس بهداشتیسقف کاذب دستشویی

2 ـ سقف کاذب پی وی سی: همان گونه که در مطلب «آشنایی با انواع سقف کاذب» گفته شد، PVC نوعی پلیمر ترمو پلاستیک است که کاربرد زیادی در فناوری های نوین ساختمانی دارد. این ماده جایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که در سال های اخیر به دلیل اجرای سیستم سبک سازی، جلوگیری از اتلاف انرژی و اهمیت زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان، در سقف های کاذب و به خصوص، سقف کاذب سرویس های بهداشتی و حمام، به شدت مورد توجه قرار گرفته است. سقف های کاذب پی وی سی اجرا شده در حمام ها و سرویس های بهداشتی معمولاً به صورت یکپارچه اجرا می شوند.

سقف کاذب pvc حمامسقف کاذب pvc ارزانقیمت سقف کاذب pvc

3 ـ سقف کاذب آسمان مجازی (چاپی): همان گونه که در مطلب «آشنایی با انواع سقف کاذب» گفته شد، سقف های کاذب آسمان مجازی نوعی از سقف های کاذب طلقی هستند که می توان طرح ها و نقش های مختلف و بسیار زیبایی را روی آن ها چاپ کرد و به صورت چند شیت و تایل جدا از هم کنار یکدیگر نصب نمود و به نورپردازی در پشت آن پرداخت.

سقف کاذب آسمان مجازیسقف کاذب چاپی ارزانقیمت سقف کاذب چاپیآسمان مجازیسقف کاذب چاپیسقف کاذب چاپی حمامآسمان مجازی ارزانسقف کاذب آسمان مجازی حمامسقف کاذبقیمت سقف کاذب آسمان مجازیسقف کاذب آسمان مجازی ارزان

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

جهت ارتباط با ما

شماره تماس :      77443675      77442489        66522589

موبایل :          09123578010          09122371705

                 09121398937          09113578010 

آدرس : همت شرق بعد از اتوبان امام علی خروجی شمیران نو خ نونوار پلاک 83 

شعبه غرب :  ستارخان خ تهران ویلا

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.