کابین دوش ترک

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

کابین دوش ترک | کابین دوش خارجی

انسان همواره به دنبال فراهم کردن محیطی مناسب‌تر از قبل برای لذت بردن از زندگی است. برای رسیدن به این حالت از فضای خانه نیازمند آماده‌سازی و بررسی به بهترین نحو ممکن است و شیشه یکی از مهم‌ترین مواد در این فضاسازی‌ها محسوب می‌شود.

از کاربردهای شیشه در فضاسازی محیط داخل خانه می‌توان به اجرای کابین دوش های شیشه ای اشاره کرد که با نام «حمام شیشه ای» نیز شناخته می‌شود.

کابین دوش شیشه ای از جمله روش‌های متداول برای ایجاد دکوراسیون متفاوت و جذاب در حمام و سرویس بهداشتی است که علاوه بر زیبایی، می‌تواند برای جداسازی فضای حمام از اتاق‌ها یا در سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده واقع شود. این محصول از نفوذ آب و رطوبت به سایر بخش‌های حمام جلوگیری می‌کند.

در حمام شیشه ای برای استفاده بیشتر از فضا می‌توان از دستگیره جاحوله‌ای استفاده نمود که به صورت همزمان به عنوان دستگیره و آویز حوله استفاده می‌شود. از حمام شیشه ای برای سالن‌های مجلل استخرها و باشگاه‌های بزرگ نیز می‌توان استفاده کرد.

متأسفانه چند سالی است که استفاده از کالاهای خارجی صنایع مختلف در کشور ما به طور گسترده‌ای وجود دارد و هم‌وطنان عزیزمان به شدت به سمت کالاهای خارجی روی آورده‌اند. صنعت کابین دوش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد بسیاری هستند که در بازار به دنبال کابین دوش های خارجی می‌گردند؛ غافل از این که بیشتر کابین دوش هایی که در بازار به نام کابین دوش های خارجی و به خصوص، کابین دوش های ترک و با قیمت‌های بالا به فروش می‌رسند، در داخل کشور تولید ­شده و تنها دارای یراق آلات خارجی هستند. آن تعداد کمی هم که در خارج از کشور تولید شده‌اند، معمولاً چینی و بعضاً فاقد کیفیت مطلوب می‌باشند.

کابین دوش خارجی یا ایرانی؟

با توجه به آن چه در عنوان قبل گفته شد، هیچ گاه فکر نکنید که کابین دوش های ترک و به طور کلی، کابین دوش های خارجی مزیت خاصی نسبت به کابین دوش های ایرانی دارند. ترک بودن یا خارجی بودن یک کابین دوش فقط بهانه‌ای است برای جلب مشتری و فروختن کابین دوش با قیمت بالا (حدود 50% گران‌تر از کابین دوش ایرانی).

کارشناسان شرکت آبشار کابین به شما توصیه می‌کنند هیچ گاه برای کابین دوش های تولید شده در داخل کشور به نام کابین دوش های خارجی هزینه پرداخت نکنید.

شرکت آبشار کابین یکی از تولید کنندگان داخلی کابین دوش و پارتیشن شیشه ای حمام با کیفیت عالی بوده و در تمامی محصولات خود از شیشه‌های سوپر کلیر نشکن کارخانه جام ایمن قزوین ـ که یکی از بهترین کارخانه‌های تولید شیشه در ایران است ـ و پروفیل‌های ایرانی (تولید کارخانه اراک) و یراق آلات چینی و ایرانی با کیفیت و با ضمانت 5 ساله استفاده می‌نماید.

نکته قابل توجه درباره یراق آلات چینی این است که تمام برندهای معروف دنیا نظیر speed و حتی یراق آلاتی که از ترکیه وارد کشور می‌شوند، همگی چینی هستند.

بزرگترین مشکل چرخ‌های چینی که در کابین دوش های خارجی فریم دار مورد استفاده قرار می‌گیرند، این است که در صورت خراب شدن، نمی‌توان چرخ‌های مشابه آن‌ها را در بازار ایران پیدا و تعویض کرد. اما شرکت آبشار کابین سال‌هاست راه حلی برای این مشکل ارائه کرده است که این مشکل را به طور کامل برطرف می‌نماید.

این شرکت در تمامی کابین دوش های فریم دار خود از چرخ‌های بلبرینگی کاملاً ایرانی و بسیار باکیفیت با ضمانت 5 ساله استفاده می‌کند که همواره در بازار ایران موجود هستند و هیچ مشکلی برای تعویض آن‌ها وجود ندارد. همچنین، این چرخ‌ها به دلیل بلبرینگی بودن (بر خلاف چرخ‌های چینی) دارای طول عمر بیشتری بوده و نمی‌شکنند.

کابین دوش ترککابین دوش خارجیکابین دوش ایرانی

معایب کابین دوش های خارجی

کابین دوش های خارجی نسبت به کابین دوش های ایرانی دارای معایب فراوانی هستند که می‌تواند خرید کابین دوش های ایرانی به جای آن‌ها را کاملاً توجیه کند. این معایب عبارتند از:

1 ـ همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، قیمت کابین دوش ترک حدود 50% بیشتر از کابین دوش ایرانی است.

2 ـ کابین دوش های خارجی در ابعاد مشخص و در شکل‌های مربع مستطیلی یا نیم گرد تولید و عرضه می‌گردند که ممکن است برای فضا شما مناسب نباشد. این در حالی است که کابین دوش های ایرانی بر اساس ابعاد شما و به صورتی که مناسب فضای شما باشد و استفاده از سایر قسمت‌های فضا را با دشواری همراه نکند، طراحی، تولید و اجرا می‌گردند.

3 ـ همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، کیفیت کابین دوش های خارجی در حد کابین دوش های ایرانی و حتی در بسیاری از موارد، پایین‌تر از کابین دوش های ایرانی است؛ به خصوص، در مورد چرخ‌‎های کابین دوش های فریم دار.

4 ـ در صورت افزایش قیمت دلار، کابین دوش های ترک نسبت به کابین دوش های ایرانی دچار افزایش قیمت بسیار بیشتری خواهند شد.

5 ـ ایمنی کابین دوش های طلقی بیشتر از کابین دوش های شیشه ای است و خانواده‌هایی که بچه‌های کوچک دارند یا به هر دلیل دیگری نمی‌خواهند از کابین دوش شیشه ای استفاده کنند، می‌توانند از کابین دوش طلقی استفاده کنند. تمام کابین دوش های خارجی شیشه ای بوده و برای چنین خانواده‌هایی مناسب نیستند. در حالی که کابین دوش های ایرانی می‌توانند هم به صورت شیشه ای و هم به صورت طلقی طراحی، تولید و اجرا گردند و این می‌تواند یک مزیت بزرگ برای کابین دوش های ایرانی باشد.

6 ـ همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، تأمین قطعات کابین دوش های ترک در بازار ایران مشکل و حتی گاهی غیر ممکن است و در نتیجه، تعمیر کابین دوش های خارجی نیز همواره با مشکل مواجه می‌شود. این در حالی است که قطعات کابین دوش های ایرانی همواره در بازار ایران موجود هستند. در این مورد شرکت آبشار کابین بسیاری از قطعات مصرفی محصولاتش را خود تولید کرده و به همین دلیل می‌تواند تا 10 سال خدمات پس از فروش برای این محصول ارائه دهد و تمامی قطعاتی را که به تعمیر نیاز دارند، به سرعت برای شما فراهم کند.

7 ـ تنوع کابین دوش های ایرانی نسبت به کابین دوش های ترک بسیار بیشتر است؛ چه از نظر طرح و رنگ قطعات و چه از نظر طرح‌های مختلف مات کننده روی شیشه. بنابراین، شما با خرید کابین دوش های ایرانی گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دارید و مطمئناً با مراجعه به کارگاه‌های تولید کننده کابین دوش، تعداد این گزینه‌ها بسیار بیشتر خواهد بود.

پیشنهاد: کابین دوش شیشه ای | کابین دوش طلقی

کابین دوش حمامدرب شیشه ای حمامپارتیشن دوش شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin