کابین دوش ترک

     آبشار کابین        تولید کننده‌ایم نه فروشنده        5 سال ضمانت        10 سال خدمات پس از فروش

کابین دوش ترک | کابین دوش خارجی

انسان‌ها همواره به دنبال فراهم کردن محیطی مناسب‌تر از قبل برای لذت بردن از زندگی هستند و برای این منظور باید بهترین فضاسازی را انجام داد و در این فضاسازی‌ها از متریال‌های مختلفی استفاده کرد. شیشه یکی از مهم‌ترین مواد در این فضاسازی‌ها محسوب می‌شود و دلیل آن هم زیبایی منحصر به فرد شیشه و بزرگتر جلوه دادن فضاست.

از طرفی امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از تمامی فضاهای خانه برای ایجاد یک خانه جذاب و متفاوت بهره می‌برند. از کاربردهای شیشه در فضاسازی محیط داخل خانه می‌توان به اجرای کابین دوش های شیشه ای اشاره کرد که با نام «حمام شیشه ای» نیز شناخته می‌شوند.

کابین دوش شیشه ای از جمله روش‌های متداول برای ایجاد دکوراسیون متفاوت و جذاب در حمام و سرویس بهداشتی است که علاوه بر زیبایی، می‌تواند برای جداسازی فضای حمام از سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده واقع شود. این محصول از نفوذ آب و رطوبت به سایر بخش‌های حمام جلوگیری می‌کند.

در حمام شیشه ای برای استفاده بیشتر از فضا می‌توان از دستگیره جاحوله‌ای استفاده نمود که به صورت همزمان به عنوان دستگیره و آویز حوله استفاده می‌شود. از حمام شیشه ای برای سالن‌های آرایشی و بهداشتی مجلل، استخرها، باشگاه‌های بزرگ، هتل‌ها و ... نیز می‌توان استفاده کرد.

متأسفانه چند سالی است که استفاده از کالاهای خارجی صنایع مختلف در کشور ما به طور گسترده‌ای وجود دارد و هم‌وطنان عزیزمان به شدت به سمت کالاهای خارجی روی آورده‌اند. این استقبال معمولاً به دلیل قیمت بالا یا کیفیت پایین یا زیبایی کمتر محصولات داخلی است. صنعت کابین دوش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد بسیاری هستند که در بازار به دنبال کابین دوش های خارجی می‌گردند؛ غافل از این که بیشتر کابین دوش هایی که در بازار به نام کابین دوش های خارجی و به خصوص، کابین دوش های ترک و با قیمت‌های بالا به فروش می‌رسند، در داخل کشور تولید ­شده و تنها دارای یراق آلات خارجی هستند. آن تعداد کمی هم که در خارج از کشور تولید شده‌اند، معمولاً چینی و بعضاً فاقد کیفیت مطلوب می‌باشند.

کابین دوش خارجی یا ایرانی؟

هیچ گاه فکر نکنید که کابین دوش های ترک و به طور کلی، کابین دوش های خارجی مزیت خاصی نسبت به کابین دوش های ایرانی دارند. ترک بودن یا خارجی بودن یک کابین دوش فقط بهانه‌ای است برای جلب مشتری و فروختن کابین دوش با قیمت بالا (حدود 50% گران‌تر از کابین دوش ایرانی).

کارشناسان شرکت آبشار کابین به شما توصیه می‌کنند هیچ گاه برای کابین دوش های تولید شده در داخل کشور به نام کابین دوش های خارجی هزینه پرداخت نکنید.

شرکت آبشار کابین یکی از تولید کنندگان داخلی کابین دوش و پارتیشن شیشه ای حمام با کیفیت عالی بوده و در تمامی محصولات خود از شیشه‌های سکوریت سوپر کلیر کارخانه جام ایمن قزوین ـ که یکی از بهترین کارخانه‌های تولید شیشه در ایران است ـ و پروفیل‌های ایرانی (تولید کارخانه اراک) و یراق آلات چینی و ایرانی باکیفیت و با ضمانت 5 ساله استفاده می‌نماید. نکته قابل توجه درباره یراق آلات چینی این است که تمام برندهای معروف دنیا نظیر speed و حتی یراق آلاتی که از ترکیه وارد کشور می‌شوند، همگی چینی هستند.

بزرگترین مشکل چرخ‌های چینی که در کابین دوش های خارجی فریم دار مورد استفاده قرار می‌گیرند، این است که در صورت خراب شدن، نمی‌توان چرخ‌های مشابه آن‌ها را در بازار ایران پیدا و تعویض کرد. ضمناً این چرخ‌ها بلبرینگی نبوده و به همین دلیل علاوه بر این که نیاز به گریس‌کاری مداوم دارند، به مرور زمان باعث ایجاد مشکل در حرکت درب‌ها می‌شوند یا در اثر وزن زیاد شیشه می‌شکنند. اما شرکت آبشار کابین سال‌هاست راه حلی برای این مشکلات ارائه کرده است که این مشکلات را به طور کامل برطرف می‌نماید.

این شرکت در تمامی کابین دوش های فریم دار خود از چرخ‌های بلبرینگی کاملاً ایرانی و بسیار باکیفیت با ضمانت 5 ساله استفاده می‌کند که همواره در بازار ایران موجود هستند و هیچ مشکلی برای تعویض آن‌ها وجود ندارد. همچنین، این چرخ‌ها به دلیل بلبرینگی بودن (بر خلاف چرخ‌های چینی) دارای طول عمر بیشتری بوده و نمی‌شکنند.

حمام شیشه ایکابین دوش خارجی

معایب کابین دوش های خارجی

کابین دوش های خارجی نسبت به کابین دوش های ایرانی دارای معایب فراوانی هستند که می‌تواند خرید کابین دوش های ایرانی به جای آن‌ها را کاملاً توجیه کند. این معایب عبارتند از:

1 ـ همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، قیمت کابین دوش ترک حدود 50% بیشتر از کابین دوش ایرانی است.

2 ـ کابین دوش های خارجی در ابعاد مشخص و در شکل‌های مربع مستطیلی یا نیم گرد تولید و عرضه می‌گردند که ممکن است برای فضا شما مناسب نباشد. این در حالی است که کابین دوش های ایرانی بر اساس ابعاد شما و به صورتی که مناسب فضای شما باشد و استفاده از سایر قسمت‌های فضا را با دشواری همراه نکند، طراحی، تولید و اجرا می‌گردند.

3 ـ همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، کیفیت کابین دوش های خارجی در حد کابین دوش های ایرانی و حتی در بسیاری از موارد، پایین‌تر از کابین دوش های ایرانی است؛ به خصوص، در مورد چرخ‌‎های کابین دوش های فریم دار.

4 ـ در صورت افزایش قیمت دلار، کابین دوش های ترک نسبت به کابین دوش های ایرانی دچار افزایش قیمت بسیار بیشتری خواهند شد.

5 ـ ایمنی کابین دوش های طلقی بیشتر از کابین دوش های شیشه ای است و خانواده‌هایی که بچه‌های کوچک دارند یا به هر دلیل دیگری نمی‌خواهند از کابین دوش شیشه ای استفاده کنند، می‌توانند از کابین دوش طلقی استفاده کنند. تمام کابین دوش های خارجی شیشه ای بوده و برای چنین خانواده‌هایی مناسب نیستند. در حالی که کابین دوش های ایرانی می‌توانند هم به صورت شیشه ای و هم به صورت طلقی طراحی، تولید و اجرا گردند و این می‌تواند یک مزیت بزرگ برای کابین دوش های ایرانی باشد.

6 ـ همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، تأمین قطعات کابین دوش های ترک در بازار ایران مشکل و حتی گاهی غیر ممکن است و در نتیجه، تعمیر کابین دوش های خارجی نیز همواره با مشکل مواجه می‌شود. این در حالی است که قطعات کابین دوش های ایرانی همواره در بازار ایران موجود هستند. در این مورد شرکت آبشار کابین بسیاری از قطعات مصرفی محصولاتش را خود تولید کرده و به همین دلیل می‌تواند تا 10 سال خدمات پس از فروش برای این محصول ارائه دهد و تمامی قطعاتی را که به تعمیر نیاز دارند، به سرعت برای شما فراهم کند.

7 ـ تنوع کابین دوش های ایرانی نسبت به کابین دوش های ترک بسیار بیشتر است؛ چه از نظر طرح و رنگ قطعات و چه از نظر طرح‌های مختلف مات کننده روی شیشه. بنابراین، شما با خرید کابین دوش های ایرانی گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دارید و مطمئناً با مراجعه به کارگاه‌های تولید کننده کابین دوش، تعداد این گزینه‌ها بسیار بیشتر خواهد بود.

کابین دوش ایرانیکابین دوش ایرانی

کابین دوش طلقی

کابین دوش ها در ابتدا با استفاده از طلق‌های پلکسی گلاس تولید می‌شدند. در کابین دوش های طلقی، طلق پلکسی گلاس در درون یک قاب آلومینیومی ضخیم محکم می‌شود. شرکت آبشار کابین یکی از تولید کنندگان کابین دوش است که به دلیل تجربه خود هنوز هم کابین دوش های طلقی را تولید می‌نماید. شرکت آبشار کابین در این نوع از کابین دوش ها برای فریم‌ها از بیلت نو آلومینیوم خالص کاملاً ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای سفید استفاده می‌کند که در برابر بخار و رطوبت کاملاً مقاوم است. کلیه یراق آلات مصرفی در کابین دوش های طلقی این شرکت اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و ... نیز از جنس استیل 304 یا برنج و کاملاً ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های سفید و نقره‌ای مات موجود می‌باشند.

در این نوع از کابین دوش ها می‌توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می‌تواند به صورت مات کامل یا مات طرح دار باشد. کابین دوش های طلقی را می‌توان به صورت مربع مستطیلی و صاف تولید و اجرا نمود.

کابین دوش های طلقی نسبت به کابین دوش های شیشه ای که امروزه بیشتر مورد استقبال قرار دارند، مزیت‌هایی دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1 ـ قیمت کمتر به دلایلی مانند عدم نیاز به سندبلاست جهت مات کردن در صورت استفاده از طلق‌های پلکسی گلاس مشجر

2 ـ نمایش کمتر لک‌ها در طلق‌های پلکسی گلاس نسبت به شیشه، به ویژه در طلق‌های پلکسی گلاس مشجر

3 ـ احتمال کمتر خراب شدن چرخ‌ها با گذشت زمان به دلیل کمتر بودن وزن طلق‌های پلکسی گلاس نسبت به شیشه سکوریت یا لیمنت

اما با این حال کابین دوش های طلقی معایبی نیز دارند؛ از جمله:

1 ـ عدم مقاومت طلق‌های پلکسی گلاس در برابر آتش و کمک به انتشار شعله‌های آن و انتشار گازهای سمی در هنگام ذوب شدن

2 ـ عدم توان ایجاد طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی طلق‌های پلکسی گلاس

3 ـ فقدان جلوه خاص و زیبا

معمولاً خانواده‌هایی که در خانه خود افراد سالمند یا کودک دارند یا به دلایلی از شکستن شیشه سکوریت نگرانند، تمایل دارند از کابین دوش های طلقی استفاده نمایند.

قیمت حدودی یک کابین دوش طلقی با ابعاد استاندارد بین 3 تا 4 میلیون تومان است.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

09122371705 ـ 02177443675 ـ 02177442489

بیشتر بدانید: کابین دوش طلقی

کابین دوش طلقیکابین دوش ایرانی

کابین دوش شیشه ای

چند سالی است شیشه به عنوان یکی از مهم‌ترین و زیباترین مواد برای فضاسازی مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی حمام تأثیر بسزایی در زیبا جلوه دادن خانه دارد. بنابراین، با توجه به پیشرفت‌هایی که در طول یک دهه اخیر در صنعت شیشه صورت گرفته است، امروزه بیشتر افراد تمایل دارند از کابین دوش های شیشه ای که زیبایی و تنوع فراوانی دارند، استفاده نمایند.

کابین دوش های شیشه ای در برابر ضربه و تغییرات دمایی محیط بسیار مقاوم بوده و به دو صورت فریم دار و فریم لس با شیشه‌های شفاف یا مات طراحی، تولید و نصب می‌شوند.

شرکت آبشار کابین با تکیه بر تجربیات کارشناسان خود کابین دوش های شیشه ای را با کیفیت بالا (از نظر کیفیت فریم، یراق آلات و شیشه سکوریت) و قیمت مناسب مطابق با اندازه، سبک دکوراسیون، نحوه چیدمان عناصر داخل حمام و ... به طور اختصاصی برای هر مشتری تولید می‌کند و همین امر موجب می‌شود بتوان به بهترین شکل از کابین دوش شیشه ای در حمام استفاده نمود.

از کابین دوش شیشه ای به صورت اتاق دوش برای سالن‌های آرایشی و پیرایشی مجلل، استخرها و باشگاه‌های ورزشی بزرگ نیز می‌توان استفاده کرد. استفاده از این محصول در هتل‌ها نیز بسیار رایج است.

هنگامی که صحبت از تعمیرات و بازسازی خانه می‌شود، شرکت آبشار کابین انتخابی عالی است. اگر می‌خواهید ظاهر حمام خود را تغییر دهید، آبشار کابین می‌تواند به تبدیل حمام شما به یک شاهکار طراحی مدرن کمک کند.

آبشار کابین: طراح، تولید کننده و مجری انواع کابین دوش های شیشه ای و طلقی از سال 1380

5 سال ضمانت یراق آلات

10 سال خدمات پس از فروش

قیمت کابین دوش شیشه ای بسیار متغیر است و به عوامل بسیاری وابسته است. قیمت یک کابین دوش شیشه ای ساده با ابعاد استاندارد حدوداً بین 3 تا 9 میلیون تومان می‌باشد.

بیشتر بدانید: کابین دوش شیشه ای

حمام شیشه ایپارتیشن شیشه ای حمام

کابین دوش ارزان

انتخاب کابین دوش ارزان و در عین حال، مناسب و با کارآیی بالا مانند سایر اجناس و کالاها همواره یکی از مشکلات اصلی مشتریان این محصول است.

شرکت آبشار کابین با توجه به سابقه 20 ساله خود در تولید انواع کابین دوش، می‌تواند با توجه به سلیقه شما گزینه‌ای با قیمت و کارآیی مناسب را به شما پیشنهاد کند. به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع، کابین دوش های ارزان می‌توانند کارآیی بهتری نسبت به کابین دوش های گران داشته باشند.

به عنوان مثال، کابین دوش های فریم دار که ارزان‌تر از کابین دوش های فریم لس هستند، دارای آب‌بندی 100% هستند؛ در حالی که کابین دوش‌های فریم لس و به خصوص، کابین دوش های لولایی آب‌بندی ضعیفی دارند. همچنین، کابین دوش های فریم دار سفید که ارزان‌تر از کابین دوش های نقره‌ای، طلایی، زیتونی و ... هستند، دارای لک‌پذیری کمتری می‌باشند.

برای کاهش هزینه‌های ناشی از خرید کابین دوش راهکارهایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان یک کابین دوش ارزان؛ اما با کیفیت و کارآیی بالا خرید و سال‌های سال از آن لذت برد:

1 ـ استفاده از دور دوشی (شامل چند پانل شیشه‌ ای ثابت و متحرک) به جای خرید کابین دوش های ساده و پیشرفته گران قیمت آماده

2 ـ سفارش ساخت کابین دوش به کارگاه‌های تولید کننده آن به جیا خرید کابین دوش از شرکت‌ها و مغازه‌های توزیع کننده کابین دوش

3 ـ استفاده از کابین دوش طلقی پلکسی گلاس به جای کابین دوش های شیشه ای که با توجه به عدم نیاز به مات کردن طلق و ... در نهایت هزینه پایین‌تری نسبت به کابین دوش های شیشه ای داشته و گزینه مناسبی برای خرید کابین دوش ارزان هستند.

برای سفارش کابین دوش و استفاده از مشاوره و اندازه‌گیری رایگان با شماره‌های 02177443675 و 09122371705 تماس بگیرید.

کابین دوش سادهکابین دوش ارزان

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب          کیفیت بالا          تحویل کارهای سفارشی 4 روز کاری

درباره ما

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675    02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010    09122371705

                09121398937     09113578010

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام:         absharkabin